Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Z życia forum

Z życia forum Najważniejsze informacje na temat tego, co dzieje się wokół Was.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-03-2021, 20:28
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: S39- Muabamba Kabumba
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Próba rozruszania forum vs rozmowa z KO

Cześć wszystkim,
Z racji tego że ostatnio niewiele się dzieje pod wpływem swego rodzaju natchnienia (i za zachętą) puściłem do KO771 na forum niemieckim wiadomość w sprawie polskiego forum. To, jakie jest martwe, każdy widzi. Do ww. wysłałem wiadomość której streszczenie (po polsku) przedstawię tutaj, wyszło za długo żeby wrzucać w całości.

"Cześć,
Jestem R. z polskiego forum (...), piszę z kilkoma tematami do przemyślenia.

1) Cieszy, że forum niemieckie jest aktywne. Niestety- polskie niezbyt. Kilka "normalnych" postów dziennie, czasami żadnego (poza ewentualnym podbiciem "forumowych gier i zabaw"). Od niedawna często lecą skargi w stronę Ignis za "niesprawiedliwe traktowanie", pewnie o tym słyszałeś. Ostatnio mamy sporo większą niż zwykle aktywność na ChatBoxie, ale to nic (no i mamy tylko jednego "świeżaka", reszta to "stara gwardia"). (...) Chodzi o to, że nie ma tu czegokolwiek co przyciągałoby nowych- ot, ktoś się rejestruje, zadaje pytanie, po uzyskaniu odpowiedzi nie odwiedza nas więcej. Wiem, silnik nie pozwala na wiele, ale może udałoby się coś z niego wycisnąć i zrobić coś co zachęcałoby do pozostania na dłużej?
2) Boty. Teraz mniejszy problem, kiedyś sporo większy- zdarza się, że boty odpisują w wątkach zrobionych przez boty (częściej- w ludzkich).
3) Poradniki. Ignis wysyła tylko info o nowościach, nic więcej. Wiele poradników nieaktualnych, masy brak [i nawiązanie do sekcji "Nowe FAQ"] (...).
4) Lakoniczne informacje o nowych funkcjach. U nas info o nich kończy się na wpisie o tym że są. Przykład? [Nowe pakiety, legendarne klejnoty]. Jeden z userów podał więcej danych w dyskusji. Sama CoMa u nas tylko wspomniała że są, u Was jest to super rozpisane [jak ktoś chce zajrzeć i zna niemiecki- https://forum.sfgame.de/showpost.php...05&postcount=2]. Zazdroszczę. (...)
5) Aktywność góry. (...) Kto ma pisać takie poradniki jak ten z punktu 4? Ani Ignis ani Anabelle (jeśli jeszcze tu pracuje...) nie mają tego w zadaniach, a nie ma nikogo innego żeby to robić. Nie, nie polecam się, mam inne sprawy na głowie. Coś tam mogę pomóc, ale bez szału. I jedna sugestia od naszego usera...
6) Przywróćcie elfkę w WC. Nie znam dokładnej lokalizacji, ale był plakat i nie ma plakatu!

Nie oczekuję natychmiastowej odpowiedzi. Po prostu przekazuję swój (i, być może, nie tylko swój- tego nie wiem) punkt widzenia na te tematy. Przedyskutujcie to proszę w swoim gronie, spokojnie zaczekam na odpowiedź.

Pzdr,
R. vel [imię i nazwisko].

Straciłem ponad godzinę żeby napisać tamto, kolejne kilkadziesiąt minut żeby to tu przetłumaczyć. Jak tylko dostanę odpowiedź (ustawiłem powiadomienie mailowe o nowych wiadomościach)- wrzucę update tutaj.

Discord: vader2509#5849 - gdyby ktoś chciał pogadać
I na Teleturniejawkę zapraszam, niedługo ruszamy- https://discord.gg/RdawUwAXk5
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów