Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-06-2019, 12:58
Otis Driftwood Otis Driftwood jest offline
Błądzący

Otis Driftwood jest na właściwej drodze
Domyślnie Czerwony portal

Witam. Chciałbym się spytać czy ktoś wie dlaczego portal do piekieł zmienił kolor na czerwony dzisiejszej nocy ? Może ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat bo niewątpliwie każdy kto wszedł do gry od dzisiejszej nocy i kliknął zakładkę lochy to tą zmianę zauważył. Dodam, że opis, który nam towarzyszy po kliknięciu na portal bądź również na najechaniu na niego nie zmienił się kompletnie, także przeciwnik jest taki sam a z racji tego, że 3 raz grałem akurat z tym potworem mogę powiedzieć, że nie zauważyłem różnicy w walce i zadawanych obrażeniach zarówno u mojej postaci jak u przeciwnika. Pomimo tego jednak sam portal bez przyczyny nie zmienił koloru, oczywiście może być to tylko zabieg kosmetyczny, natomiast jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o napisanie tego tutaj.
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-06-2019, 13:08
Awatar strus29
strus29 strus29 jest offline
Definicja dyskusji

strus29 cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Otis Driftwood Zobacz posta
Witam. Chciałbym się spytać czy ktoś wie dlaczego portal do piekieł zmienił kolor na czerwony dzisiejszej nocy ? Może ktoś ma jakiekolwiek informacje na ten temat bo niewątpliwie każdy kto wszedł do gry od dzisiejszej nocy i kliknął zakładkę lochy to tą zmianę zauważył. Dodam, że opis, który nam towarzyszy po kliknięciu na portal bądź również na najechaniu na niego nie zmienił się kompletnie, także przeciwnik jest taki sam a z racji tego, że 3 raz grałem akurat z tym potworem mogę powiedzieć, że nie zauważyłem różnicy w walce i zadawanych obrażeniach zarówno u mojej postaci jak u przeciwnika. Pomimo tego jednak sam portal bez przyczyny nie zmienił koloru, oczywiście może być to tylko zabieg kosmetyczny, natomiast jeżeli ktoś coś wie to prosiłbym o napisanie tego tutaj.
zapraszam do tego wątku, na dole strony 9 i dalej.

https://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=64350&page=9
Level 519
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów