Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły > Zakończone

Zobacz wyniki ankiety: Czy pomysł wam się podoba ?
Tak 58 98.31%
Nie 1 1.69%
Głosujących: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-03-2017, 17:36
Awatar Elhan
Elhan Elhan jest offline
Komunikatywny
Zasłużony dla forum

Gilde: s1.sfgame.pl - Elhan (433 lvl) Wojownik; s2.sfgame.pl - Elhan (421 lvl) Mag
Elhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumy
Smile Kowal - Rozmontowanie Klejnotów z kopalni.

Witam wszystkich.

Chciałbym zaproponować taki pomysł. Co wy na to moi mili aby u kowala dało się rozmontowywać diamenty z kopalni ?

Polegałoby to na tym, iż dając diament z kopalni kowalowi dawałby on w zamian diamenty fioletowe tych których się używa do ulepszenia cech przedmiotów naszej postaci, nie dając przy tym kamienia którego też używa się do ulepszania przedmiotów.

Wielkość klejnotu mogłaby mieć znaczenie i przekładać się na to ile diamentów można byłoby dostać w zamian za jego rozmontowanie.

Przedstawcie swoją opinię na temat mojego pomysłu.

Masz jakieś pytanie, odnośnie gry bądź samego forum ?
Przeczytaj koniecznie. Podręczne FAQ

Ostatnio edytowane przez Elhan ; 12-03-2017 o 18:41
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-03-2017, 17:45
Awatar ogorkimalosolne
ogorkimalosolne ogorkimalosolne jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s32,Mag 351 lvl
ogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkimogorkimalosolne jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Pomysł mi się podoba. Będzie nareszcie jakieś zastosowanie dla gemów na szczęście ( poza wc). Na tak!!!
Stare 12-03-2017, 19:04
Awatar TakToJa
TakToJa TakToJa jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s4.pl 335lvl Oloiwojo
TakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jak na razie na nie, ale jeszcze głosu nie oddaję.
Jest pełno ludzi, którzy zostawili sobie kopalnie na niskim levelu, żeby częściej dostawać klejnoty/czatować na czarne/mieć więcej kasy/wrzucać je do kibla albo cokolwiek innego. Dostawane kryształki za klejnoty musiałyby być bardzo mocno zależne od poziomu kopalni, najlepiej względem poziomu twierdzy. Poza tym, jeżeli kopanie zostałoby przyspieszone grzybami, klejnot powinien tracić wartość ALBO limit kryształów na dzień powinien być nie większy od dwóch.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-03-2017, 19:50
LewPustyni LewPustyni jest offline
Mówiący szeptem

LewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

TakToJa ma rację ze swoimi zastrzeżeniami i sądzę, że jego sugestie powinny zostać uwzględnione, ale głosuję na tak, bo mi doskwiera brak kryształów u Kowala.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-03-2017, 20:04
Awatar Elhan
Elhan Elhan jest offline
Komunikatywny
Zasłużony dla forum

Gilde: s1.sfgame.pl - Elhan (433 lvl) Wojownik; s2.sfgame.pl - Elhan (421 lvl) Mag
Elhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumyElhan ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Dziękuję za oddane głosy. Ja wymyśliłem ten pomysł bo dużo mi nie brakuje w zasadzie do tego żeby dobić do aury 66 w wc po czym klejnotów już tam nie wrzucę, bo ona i tak mi nie wzrośnie na 67. A z drugiej strony sprzedać niechciane klejnoty w sklepie też mi się nie widzi, ponieważ na wyższych poziomach nie dostaje się za nie jakoś bardzo dużo złota. A inne osoby które znam już mają limit aury i nie widzą dalszego zastosowania dla nich. Dopóki ktoś nie uzyskał maksymalnej aury - jest inaczej. Problem pojawia się po długim czasie gry. Z kolei takie zastosowanie dla nich jak przedstawione przeze mnie sprawi że będą się przyczyniać do szybszego zdobywania kryształów u kowala stanowiąc tym samym bardzo pożądany surowiec.
Co jak co z tym jednym surowcem ( mam na myśli tutaj kryształy kowala ) i jego zbieraniem są problemy o ile nie dajemy codziennie kowalowi artefaktów które tak dobrze sobie ceni. Ale nie każdego na to niestety stać.

Masz jakieś pytanie, odnośnie gry bądź samego forum ?
Przeczytaj koniecznie. Podręczne FAQ

Ostatnio edytowane przez Elhan ; 12-03-2017 o 20:15
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-03-2017, 21:20
Okko Okko jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Okko jest nieoszlifowanym diamentemOkko jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Jeśli rozmontowywanie liczyłoby się do dziennego limitu jako 1 z 5 możliwych do rozłożenia przedmiotów, to myślę, że nie byłoby z tym żadnego problemu i byłbym jak najbardziej za takim pomysłem.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-03-2017, 21:28
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Gilde: s31, s33 - ~370lvl @edit już żadna bo mi zajebali XD
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

A może dawałyby tyle kryształów ile statysyk dają? Czarne x*2,2

I rozwiązałby się problem niskich kopalni i playa by zarobiła :)
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?

Ostatnio edytowane przez sztach ; 13-03-2017 o 15:18
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-03-2017, 15:16
Awatar TakToJa
TakToJa TakToJa jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s4.pl 335lvl Oloiwojo
TakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykłademTakToJa jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Czarne dałbym razy 2.5. Już zagłosowałem na tak.
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-03-2017, 16:43
spadkobierca spadkobierca jest offline
Błądzący

Gilde: spadkobierca świat 13
spadkobierca jest na właściwej drodze
Domyślnie

Według mnie przydało by się coś takiego jak łączenie klejnotów np. Inteligencja z wytrzymałością albo rozmontowanie czarnego klejnotu na czynniki pierwsze
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-03-2017, 19:01
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez spadkobierca Zobacz posta
Według mnie przydało by się coś takiego jak łączenie klejnotów np. Inteligencja z wytrzymałością albo rozmontowanie czarnego klejnotu na czynniki pierwsze
Zbyt zaawansowana chemia jak na możliwości SFa :P Tutaj by przeszło co najwyżej łączenie 5 podstawowych klejnotów w 1 czarny (który i tak jest gorszy niż ten dodający cechę główną).

Natomiast jeżeli chodzi o ten pomysł to też już oczywiście oddałem swój głos.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów