Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Pamiętnik postaci

Pamiętnik postaci Jeśli czujesz potrzebę podzielenia się historią i osiągnięciami swojej postaci z innymi to załóż tu swój pamiętnik.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-03-2020, 02:36
Livermorium Livermorium jest offline
Błądzący

Gilde: Livermorium
Livermorium jest na właściwej drodze
Post [s26] Livermorium

Drogi pamiętniczku...

Niedawno przybyłem do tego pięknego miasta, jest w nim wiele ciężkich ale i motywujących wyzwań! Najwięcej czasu spędzam w karczmie gdzie piwo leje się długimi godzinami! Jednak nie bez powodu ponieważ daje mi o no siłę witalną aby ruszać na kolejne szalone wyprawy, uzbierałem już niezły rynsztunek i trochę złota, jedyne co mnie martwi to ten człowiek z 3 kuflami na stole siedzący w rogu.. Patrząc się na niego mam wrażenie jakbym stawał się biedniejszy.

Rozpocząłem wczoraj pracę nad budową mojej twierdzy! To bardzo przyjemne uczucie patrzeć jak infrastruktura tego miejsca pnie się w górę, jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony jak dobrze spędzam czas planując kolejne rozbudowy mojego małego królestwa. Dzisiaj wykopałem swój pierwszy gem: Ametyst aury

Lochy idą w miarę stabilnie, powoli widzę światełko w tunelu zbeszczeszczonych katakumb, jednak wydaje mi się, że przed wyjściem stoi jeszcze jeden stwór...

Właśnie architekt zawołał mnie, że praca nad udoskonaleniem twierdzy powoli dobiega ku końcu... Drogi pamiętniczku, do następnego wpisu

Ostatnio edytowane przez Livermorium ; 04-04-2020 o 16:36
Odpowiedz z cytatem
Stare 30-03-2020, 15:24
Błądzący

Domyślnie

Drogi pamiętniczku...

Przebywam w tym miejscu już prawie dwa tygodnie, im więcej piw wypije tym czuje się potężniejszy, moja kopalnia wydobywa coraz więcej przedmiotów, którymi mogę zasilić mój ekwipunek, jak tak dalej pójdzie to nie będzie mi równych! Od ostatniego wpisu ten kanciarz siedzący w rogu karczmy bezczelnie okradł mnie z moich pieniędzy! Na szczęście sposobów na zarobek tutaj nie brakuje...

Mój doradca polecił mi wziąć nauki u lokalnego zakonnika, stwierdziłem, że sam sprowadzę go do mojej twierdzy, zacząłem zgłębiać wiedzę tajemną.. A, B, C ... D? Nic z tego nie rozumiem.. spróbuję zapewnić mu trochę lepsze warunki mieszkalne i zapłacę mu za ciągłą naukę mnie i moich doradców

Podczas moich wypraw znajduję coraz więcej dziwnych kluczy.. jednak pomimo ich dziwoty pasują do kolejnych przejść w tej zaskakującej krainie! Oby ich posiadanie nie było w żaden sposób opodatkowane...

Cóż, to na tyle w tym wpisie, czas wyruszyć na kolejną wyprawę... Drogi pamiętniczku, do następnego wpisu

Ostatnio edytowane przez Livermorium ; 04-04-2020 o 16:37
Odpowiedz z cytatem
Stare 04-04-2020, 16:44
Błądzący

Drogi pamiętniczku...

Od mojego ostatniego wpisu troszkę się zmieniło, dołączyłem do gildii, wymieniłem cały ekwipunek, przede wszystkim zaciągnąłem do pracy moich górników, dzięki temu mam coraz to ładniejsze klejnoty dzięki, którym czuję, że moje predyspozycje znacznie rosną!

Oprócz tego moja twierdza rozwija się bardzo prężnie, dzień za dniem budynki są coraz bardziej unowocześnione, mój skryba od kilku dni jęczał abym wzniósł fortyfikacje obronne, zrobiłem to jednak tylko z tego powodu aby móc wzmacniać moją kuźnie, trzeba w końcu dysponować jakąś mocą!

Wieści jakie dzisiaj niosę są naprawdę dobre! znalazłem podczas wyprawy klucz, który doskonale pasował do następnych wrót, za nimi ogromna wyspa, jest tu gorąco ale nie tak przyjemnie ponieważ mam wrażenie, że ci korsarze za mną nie przepadają. Oh! Jeden z nich tu idzie... Drogi pamiętniczku, do następnego wpisu

Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów