Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-02-2021, 17:30
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Grzybki z misji zawsze cieszą, zwiększone karmienia owocami dla mnie jako gracza 500+ też, bo kiedyś trzeba te 4000 karmień wbić

Event epicki i sterylne sedesy na minus, wydarzenia typowo pod gracza kupującego pieczarki a w late game jak masz max aurę, to czy dostaniesz 50 many czy 100 wiele nie zmienia :)
Stare 24-02-2021, 18:45
Jednyka z Polsatem Jednyka z Polsatem jest offline
Błądzący

Jednyka z Polsatem jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Arathel Zobacz posta
Grzybki z misji zawsze cieszą, zwiększone karmienia owocami dla mnie jako gracza 500+ też, bo kiedyś trzeba te 4000 karmień wbić

Event epicki i sterylne sedesy na minus, wydarzenia typowo pod gracza kupującego pieczarki a w late game jak masz max aurę, to czy dostaniesz 50 many czy 100 wiele nie zmienia :)
Co ma level do owoców?o.o niby więcej owoców będzie lecieć ale nie nastawiałbym się na duże liczby, a wątpie byś miał nadmiar owoców więc karmienie 9 razy dużo nam nie da, ale sporo da graczom na początku gry, bo będą mogli przycisnąć trochę bardziej pety. Grałem dość długo w tę grę i nigdy nadmiaru owoców nie miałem więc dużo to raczej nie zmieni, czy nakarmisz dzisiaj 3 razy czy 9, bo jutro nie będziesz miał wystaraczająco owoców na nakarmienie 3 razy (ofc nie zawsze tak jest, ale zazywczaj ;P) a jak się ma nadmiar owoców jakimś cudem to można go łatwo zmniejszych i zaczynając karmić dwa pety dziennie jak jeden będzie miał np. 180 poziom, więc zawiększenie do 9 karmień jest jedynie zrobione aby gracze na początku serwera bardziej przycisnęli, bo wiadomo że wtedy największa kasa z serwera.

Kibelek nie najgorsza sprawa. Week epicki dwa razy w miesiącu?o.o takie trochę pod kasę. Dodatkowe 15 artów w miesiącu będzie mogło pójść do rozmontowania, więc łacznie 45 artów więcej gdyby liczyć poprzedni event, czyli zdobywanie kryształów jest teraz sporo łatwiejsze i 20 ulepszeń jest teraz realne.

Wierzchołek premium to wierzchowiec na który wydajesz grzyba/y, wnisokuję to po tym zdjęciu:

Raczej bez powodu by nie dali tygrysa do zdjęcia promującego event?
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-02-2021, 19:05
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Jednyka z Polsatem Zobacz posta
Co ma level do owoców?o.o niby więcej owoców będzie lecieć ale nie nastawiałbym się na duże liczby, a wątpie byś miał nadmiar owoców więc karmienie 9 razy dużo nam nie da, ale sporo da graczom na początku gry, bo będą mogli przycisnąć trochę bardziej pety. Grałem dość długo w tę grę i nigdy nadmiaru owoców nie miałem więc dużo to raczej nie zmieni, czy nakarmisz dzisiaj 3 razy czy 9, bo jutro nie będziesz miał wystaraczająco owoców na nakarmienie 3 razy (ofc nie zawsze tak jest, ale zazywczaj ;P)
Level nic nie ma :) Chodziło mi o to, że dostając 2x więcej owoców z misji i koła a dodatkowo zwiększona liczba karmień szybciej mnie przybliży do wykarmienia wszystkich petów na maxa i dostania od nich max bonusu do stat :)

Cytat:
Zamieszczone przez Jednyka z Polsatem Zobacz posta
Wierzchołek premium to wierzchowiec na który wydajesz grzyba/y, wnisokuję to po tym zdjęciu:
Raczej bez powodu by nie dali tygrysa do zdjęcia promującego event?
Wydaje mi się, że skrócenie czasu misji będzie działać na każdym wierzchowcu, bo na forum de nie ma wspomnienia o "premium". Z tłumaczenia: W zależności od wierzchowca skraca się czas trwania zadania (nie koszty przygody!)

Ostatnio edytowane przez Arathel ; 24-02-2021 o 19:17
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-02-2021, 19:44
Jednyka z Polsatem Jednyka z Polsatem jest offline
Błądzący

Jednyka z Polsatem jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jedynie w sumie czego brakuje w tym evencie to x2 więcej grzybów z koła fortuny o.o Coś dla ludzi free to play ;p dochód z TV może by im się zwiększył?;o
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-02-2021, 09:35
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: S39- Muabamba Kabumba
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

I jak wrażenia? Ze swojej strony jestem zdumiony tym, że misja niezależnie od czasu jest dodatkowo skrócona aż o półtorej minuty... ale reszta rzeczy (może poza owockami) na minus

Discord: vader2509#5849 - gdyby ktoś chciał pogadać
I na Teleturniejawkę zapraszam, niedługo ruszamy- https://discord.gg/RdawUwAXk5
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-02-2021, 10:26
Awatar Tethroil
Tethroil Tethroil jest offline
Wychodzący z cienia

Tethroil niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Repeq Zobacz posta
I jak wrażenia? Ze swojej strony jestem zdumiony tym, że misja niezależnie od czasu jest dodatkowo skrócona aż o półtorej minuty... ale reszta rzeczy (może poza owockami) na minus
Z tego co rozumiem, misje masz dodatkowo skróconą jeśli masz wierzchowca za grzyby. Reszta tego nie dostaje.
Stare 26-02-2021, 16:49
Awatar Zakiel Parmar
Zakiel Parmar Zakiel Parmar jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: W5 - 484 lvl , W42 - 370 lvl
Zakiel Parmar jest na właściwej drodze
Domyślnie

No jeśli ktoś ma gryfa troche czasu zaoszczędzi , a karmienie 9* również na + tak jak wieksza szansa na owoce.

Nie jest ważne, kim kto się urodził, ale czym się stał! - Harry Potter

Ostatnio edytowane przez Zakiel Parmar ; 26-02-2021 o 16:51
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów