Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Zobacz wyniki ankiety: Dodajemy ten portal do gry?
Tak 28 100.00%
Nie 0 0%
Głosujących: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-2019, 21:38
moro1 moro1 jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: s23- 514 było minęło
moro1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Coraz bardziej korci, żeby to usunąć. Takie dodatki to frajda na parę minut. Ale o łączeniu nie ma mowy, za trudne
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-06-2019, 22:14
LuTze LuTze jest offline
Tajemnica wiedzy

LuTze cieszy się dobrą reputacjąLuTze cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Rozumiem, że kiedyś coś się zawsze kończy, ale nie chodziło mi o przyspieszenie lochów, a lepsze ich zbalansowanie. Co mi za satysfakcja, że pierwsze poziomy przechodzę w 1-2 dni, kiedy kolejne trwają pół roku. Wolę bardziej się pomęczyć z tymi początkowymi, ale też nie musieć czekać pół roku (dla grzybiarza!) na kolejny loch. A przede wszystkim - NAGRODY! To już szczyt chamstwa, jeśli po pół roku czekania uda mi się przejść loch, a dostaję gówno do szczęścia... Do tego nie do użycia w WC nawet. Kompletna porażka, odechciewa się wszystkiego.
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-06-2019, 22:22
moro1 moro1 jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: s23- 514 było minęło
moro1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ale tak patrzeć to lepiej jakby JE oslabili niż dawali jakieś wspomaganie, które pozwoli nowym w 2 tgogodnie 350 przeklinać. Powiem Ci że zwiad w szkole nawet nie ma szans z 18 magiem. Pomocnicy nie istnieją. Tu bardziej pomogło by WC dalej obrażenia broni

Ostatnio edytowane przez moro1 ; 14-06-2019 o 22:23
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-06-2019, 22:48
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Uhuhu, ale mi się tutaj dyskusja wywiązała aż w szoku jestem Ale teraz to już nie trzeba gadać tylko czekać czy ten pomysł wejdzie w życie czy nie. Mi to jest wszystko jedno i dodam, że ze swojej strony zrobiłem wszystko co mogłem i Wy mi w tym pomogliście

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów