Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-09-2019, 14:13
Czeski Marynarz Czeski Marynarz jest offline
Błądzący

Czeski Marynarz jest na właściwej drodze
Domyślnie Problem z logowaniem do sfgame

Mam problem z logowaniem na sfgame. Gdy loguje sie na konto (automatyczne logowanie) mam czarny ekran i nic się nie dzieje. Pokombinowałem coś z trybem incognito i takie coś mi wyskakuje https://ibb.co/55qP1KY
Problem pojawił się dzisiaj około 13 ( logowałem się na konto około 2 w nocy i wszystko było ok)

Jakieś sugestie ktoś coś takiego miał?
(reinstall javy nic nie dał)
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-09-2019, 14:30
Nygus Nygus jest offline
Błądzący

Nygus jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam ja chciałem sie zalogowac dzisiaj i pokazuje mi sie ze strona nie jest bezpieczna i blokuje mi zeby przejsc do gry cos czytalem na foru mze maja problem ale kiedy go naprawia to nie wiem
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-09-2019, 14:39
Nygus Nygus jest offline
Błądzący

Nygus jest na właściwej drodze
Domyślnie

https://www.sfgame.pl/

co mam zrobic kazdy tak ma ???
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-09-2019, 16:57
Jasmen Jasmen jest offline
Szukający drogi

Gilde: s.2
Jasmen jest na właściwej drodze
Domyślnie

Fajnie ze grzybki mialem kupowac na weekend madrosci
profesja: mag
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-09-2019, 23:31
Labeo Labeo jest offline
Błądzący

Gilde: Labeo
Labeo jest na właściwej drodze
Domyślnie

problem z logowaniem na s6
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-10-2019, 19:24
Mix1906 Mix1906 jest offline
Błądzący

Mix1906 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam nie wiem czy tu moge to napisac ale mam problem ze swoja logowaniem sie do swiata 36 pl. Gram na aplikacji i nie wiem co mnie naszlo chcialem zalozyc haslo i grac przez strone internetowa od dwoch dni mam postac nieaktywna nie wiem do kogo sie zglosc pomoze ktos?
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-10-2019, 19:34
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Mix1906 Zobacz posta
Witam nie wiem czy tu moge to napisac ale mam problem ze swoja logowaniem sie do swiata 36 pl. Gram na aplikacji i nie wiem co mnie naszlo chcialem zalozyc haslo i grac przez strone internetowa od dwoch dni mam postac nieaktywna nie wiem do kogo sie zglosc pomoze ktos?
Pierwsze primo
Tak możesz tutaj zapytać o cokolwiek związanego z tematyką gry, ale nie uzyskasz przy tym pomocy od odpowiedniej osoby ( tylko od innych graczy

Drugie primo
Chaotycznie to napisałeś i bynajmniej ja nie do końca wiem o co Ci chodzi - wsparcie też może tak to odebrać i poprosić Cię o jaśniejsze wyjaśnienie sytuacji.

Trzecie primo
Błąd bo najprawdopodobniej dokonywałeś rejestracji na aplikacji zamiast na wersji przeglądarkowej i jeżeli dobrze zrozumiałem to właśnie to jest główny powód i przyczyna dotycząca problemu z hasłem dostępu.

Czwarte primo
Na Chatboxie pytasz do kogo się z tym zwrócić to już podaję
Support + przydatne wątki znajdziesz w tym dziale

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 14-10-2019 o 19:35
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-10-2019, 09:54
Błądzący

Domyślnie

Gram przez telefon mam na aplikacji 2 postacie. W sobote chcialem potwierdzic e-maila by moc grac przez strone internetowa. Jedna postac jest na miedzynarodowym serwerze 35 a druga postac mam na 36 polskim serwerze. Ta postac pierwsza udalo mi sie polaczyc i gram sobie juz przez strone internetowa a druga postac mam nieaktywna gdyz nie przyszedl mi e-mail potwierdzajacy konto. Zglaszalem ta sprawe przyszla mi automatyczna odpowiedz z jakims numerem i nic wiecej i dlatego sie zarejsetrowalem i szukam pomocy. Tak dokonywalem rejestracji na aplikacji. Ok dziekuje za pomoc
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-10-2019, 15:38
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Kiedy przyszła ta automatyczna odpowiedź? Bo Support zazwyczaj odpowiada na drugi dzień...ale czasami trwa to dłużej (do 2 dni roboczych czyli wykluczając soboty, niedziele, święta).Oni muszą Ci po prostu podesłać link aktywujący, a jak to nie podziała i gracz nie może dokonać aktywacji samemu to wówczas pewien to zrobić ktoś od nich, ale musisz o to poprosić. Jeżeli nie odpowiedzą do jutrzejszego wieczora to ponów zgłoszenie. Chyba dobrze zrozumiałem?
Stare 16-10-2019, 14:54
Błądzący

Domyślnie

Czy z supportem zawsze jest tak ciezko cos zalatwic?
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów