Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-05-2020, 01:44
mementofps mementofps jest offline
Błądzący

Gilde: Aktualnie żadna.
mementofps jest na właściwej drodze
Domyślnie Jaka klasa?

Rozmyślam kim grać, ale nie mogę zdecydować się... wojownik, berserker czy mag? Grałem kiedyś wojownikiem i był mocny w late game, ale nudził mi się szczerze, berserker mocny w lochach, ale z tego co widziałem jest słaby w PVP ale czy PVP ma jakiś sens w tej grze? No i mag, walki krótkie i duży damage. Tak wiem, że powinienem wybrać sam, ale kurde nie mogę zdecydować się

Ostatnio edytowane przez mementofps ; 22-05-2020 o 01:45
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 09:16
MAROSIŁA MAROSIŁA jest offline
Błądzący

MAROSIŁA jest na właściwej drodze
Domyślnie

Wybierz pod siebie Jak miałeś dobre oceny w szkole to bierz maga, jak jesteś narwany i skłonny do ruchu to bierz Berserkera. Jak masz wysokie bmi i lubisz wolno to woja. Miłej zabawy. MOIM zdaniem pvp ma małe znaczenie o ile grasz sam, jak grasz z ziomeczkami to wiadomo że fajnie pokonywać ich wszystkich i nie być tym co zbiera klapsy. Jakbym grał sam to raczej nie zwracałbym uwagi na PVP.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 12:14
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

PVP ma znaczenie tylko jeśli wyznaczysz sobie cel, żeby być jak najwyżej w rankingu. Jeśli tak, to nie brałbym berserkera tylko prędzej maga lub wojownika (który sporo zyskuje zwłaszcza w late game). Jeśli chcesz bić szybko levele i robić lochy, to berserker jest fajną postacią od samego początku gry, choć nie wiem jak mu idą lochy na późniejszym etapie powyżej 400 lvl.

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie i swoje słabości

Wojownik - lvl 500
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 12:20
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest online
Pomocna dłoń

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Idą dobrze, ale co z tego skoro mimo przewagi poziomu dostaje przeważnie w PVP od magów/wojów. :)

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 13:10
Błądzący

Domyślnie

Właśnie mimo wszystko kusi mnie ten wojownik chyba wybiorę maga, ale jeszcze nie jestem pewien. Powiem szczerze, że jak dotrwam to chciałbym wchodzić do rankingu coraz wyżej, więc berserker jak tak odpada. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

Ostatnio edytowane przez mementofps ; 22-05-2020 o 13:14
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 16:04
MAROSIŁA MAROSIŁA jest offline
Błądzący

MAROSIŁA jest na właściwej drodze
Domyślnie

Powinniście tylko chwaląc tak tych wojowników i magów i całe PVP ostrzec kolegę że Berserki, Łowcy demonów a nawet Zwiadowcy są w stanie w pierwsze dni serwera wbijać setne poziomy, nie rozczaruj się gdy Twój wojownik będzie odstawał o 100 poziomów i uwaga, raczej nie wygrasz z nim w Pvp . Nie ma sensu rywalizować w ogóle między klasami bo taka rywalizacja jest nierówna. 3 początkowe klasy są zbalansowane i można pozwolić na jakieś porównywanie ich ale napewno nie z Berserkiem czy Łowcą demonów. Najważniejsze chyba żeby kolega wyżej napisał czy gra f2p czy kupuje pakiety czy tak jak Pan N3utr4l wydaje na każdym odcinku pare tysięcy grzybów . Graj czym chcesz, rywalizuj z ludźmi którzy grają na podobnych warunkach i ciesz się grą. Nie wiem czy wiesz jak wyglądają teraz realia na serwerach ale baw się dobrze.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 17:58
Błądzący

Domyślnie

Mam w planach na nowym serwerze grać 3 paski + gryf no i oczywiście te pakiety. Powolutku chciałbym się wbijać wyżej i wyżej bez wydawania głupio pieniędzy.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 18:14
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest online
Pomocna dłoń

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MAROSIŁA Zobacz posta
Powinniście tylko chwaląc tak tych wojowników i magów i całe PVP ostrzec kolegę że Berserki, Łowcy demonów a nawet Zwiadowcy są w stanie w pierwsze dni serwera wbijać setne poziomy, nie rozczaruj się gdy Twój wojownik będzie odstawał o 100 poziomów i uwaga, raczej nie wygrasz z nim w Pvp
Rozmawiając o tym czy jest sens grać daną klasą chyba nikt nie mówi o grze przez pierwsze kilka dni, a o grze długoterminowej. Polecam spojrzeć na W35, gdzie też były Berki, które powbijały 200 poziomy po tygodniu i co? Obecnie Wojownik ma taki sam poziom jak oni, a przewagi kilka tysięcy czci nad nimi, bo nie mogą z nim wygrać. Są to okolice 400 poziomu. I co im dała ta przewaga z początku w obecnej sytuacji? No nic. :)
Oczywiście są to te same Berki, które tak odskoczyły, grają tak samo "potężnie" jak w pierwszy tydzień, a jednak PVP im kuleje, aby nie było niejasności.

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)

Ostatnio edytowane przez N3utr4L ; 22-05-2020 o 18:15
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-05-2020, 16:44
Awatar robak29
robak29 robak29 jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Czesioo - w23 - 361 pzm
robak29 jest na właściwej drodze
Domyślnie

A gdzie zwiadowcy/zabójcy - [ mimo że zabójca potrzebuje dwóch kamyków to jest ok]
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów