Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Stare 22-05-2020, 11:28
GarthX GarthX jest offline
Błądzący

GarthX jest na właściwej drodze
Domyślnie Mag słaby na late game?

Przeglądam sobie walki najlepszych graczy takich ok 400-500 lvl i stwierdzam, że mag to najgorsza postać do late game. Ma mało życia, więc wystarczy jeden krytyk ze strony zwiadowcy i dwa uderzenia wojownika by nas pokonać. Mag ma duży damage, lecz wojownik ma dużo hp i na jednego krytyka nie przegrywa, a zwiadowca wystarczająco by przetrwać minimum jeden atak maga. Nie muszę chyba dodawać, że zwiadowca zadaje większe obrażenia od woja?

Jakieś 80% walk magów z innymi profesjami w top 100 levelów 300-500 są przegrywane. Mag ma taką samą szanse na krytyka jak wojownik i zwiadowca, nie powinno tak być ponieważ mag z reguły powinien mieć większą szansę na kryta ze względu na to że jest magiem pod pvp z małą ilością HP. Mag na krytyku bazuje, jak go nie ma to dostaje baty.

Więc obecnie mag jest bardzo słabą postacią, przydała by się aktualizacja zwiększająca maksymalna szanse na zadanie krytyka np do 60%. Wtedy mag by się zrównoważył. Co sądzicie?

Ostatnio edytowane przez GarthX ; 22-05-2020 o 11:43
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 12:09
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Jak dla mnie wcale nie jest słabą postacią, zwłaszcza po wprowadzeniu trenera z podziemi. Ja gram wojem na prawie 500 lvl i często przegrywam z równymi sobie magami - dwa kryty skutecznie mnie zdejmują, tak samo jak dwa moje kryty zdejmują maga. PVP to bardziej kwestia farta do kryta, kto ma więcej krytyków wygrywa.

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie i swoje słabości

Wojownik - lvl 500
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 14:26
Awatar burningcherry
burningcherry burningcherry jest offline
Błądzący

burningcherry jest na właściwej drodze
Domyślnie

Mag nie jest zły tylko 95% graczy nie umie nim grać i zaniedbuje wytrzymałość i obronę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 17:16
padi2003 padi2003 jest offline
Błądzący

Gilde: mag
padi2003 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Sam gram magiem, mam 405 lvl co prawda f2p, ale większość walk na arenie wygrywam i nie widzę, żeby mag odstawał od wojowników czy zwiadowców. Nie przypominam sobie, aby ktoś zabił mnie 1 krytykiem. Często też widziałem walki magów z większym lvlem ode mnie i radzą sobie całkiem nieźle. Dodatkowo powiem, że moim zdaniem mag to jedna z najprzyjemniejszych klas do grania.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-05-2020, 19:37
Awatar Ziperro
Ziperro Ziperro jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s22 - zwiad, s37-Berserk( żałuje, że wybrałem xD)
Ziperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Ja uważam ,że mag jest przegięty do PvP. Zdarza mi się ginąć na krytyka, jestem zwiadem.
Berserkiem to przeważnie nie mam co po sobie zbierać.

W Lochu jedynie mnie nie przekonują w dalszej fazie.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
mag, postać, profesje, top, topka

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów