Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-2020, 22:44
shadow91 shadow91 jest offline
Wychodzący z cienia

shadow91 jest na właściwej drodze
Domyślnie Arena ulepszenia

Witam zostały mi tylko przekąski na złoto i będę mógł zająć się platynowaniem ale od 10 ofert nie pokazało mi ani razu ozloecenia ciągle przeskok w czasie 3 opcje
Czy to możliwe czy może jakiś bug
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-10-2020, 23:53
Wrath Wrath jest offline
Wychodzący z cienia

Wrath niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Tak tylko z ciekawości zapytam - ile grzybków wydałeś na wszystko?
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-10-2020, 18:23
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest offline
Pomocna dłoń

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Wiadomo, że im mniej masz rzeczy do ulepszenia tym ciężej Ci będzie to ulepszenie trafić.
Z platynami będzie podobnie.

3300 za ozłocenie + przyśpieszenie wszystkiego, dodatkowy 1000 za platyny. Też od dawna o tym wiadomo. :)

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-10-2020, 01:29
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: Br4ndziu
Br4nd niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez N3utr4L Zobacz posta
Wiadomo, że im mniej masz rzeczy do ulepszenia tym ciężej Ci będzie to ulepszenie trafić.
Z platynami będzie podobnie.

3300 za ozłocenie + przyśpieszenie wszystkiego, dodatkowy 1000 za platyny. Też od dawna o tym wiadomo. :)
Akurat się zastanawiałem wczoraj rano ile łącznie trzeba dać za arenę a tu proszę odpowiedź podałeś :) Jednak trochę tego jest jak nie patrzeć. 100 ojro nie tak mało :P
Level 525
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-10-2020, 11:25
Awatar N3utr4L
Pomocna dłoń

Domyślnie

Tak, to są dokładne wartości biorąc pod uwagę że pierwsze ulepszenie kosztuje 25 a potem się zwiększa co 25 do 200 grzyba i na tym 200 pozostaje.

Oczywiście, AM to bardzo drogi biznes, ale jeśli ktoś w 3-4 miesiące wymaksuje runy to jest to ogromny boost dla postaci(chociażby 60% obrażeń do broni, dzięki czemu lochy padają o wiele prościej).

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-10-2020, 14:05
shadow91 shadow91 jest offline
Wychodzący z cienia

shadow91 jest na właściwej drodze
Domyślnie

To ja mam jakiegoś pecha ale już z 20-30 razy pod rząd same skipy
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-10-2020, 16:29
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Definicja dyskusji

Domyślnie

Udzieli mi odpowiedzi ktoś, kto się zna bardzo dobrze na tej arenie? W miarę tanio chciałbym wbić te maxy i tutaj moje pytanie. Jak to zrobić? Zainwestować 1/3 pensji i robić all złoto oraz platyny + 7 dni skip? Znajomy np. wykupił 6 na złoto rzeczy +czas do nich i leciał same skipy 24h-7dni. Czy dać sobie spokój z areną ogólnie i po prostu bić to bez wydawania ani 1 grzybka i za jakieś 2 lata wbić maxy? Ogólnie będę wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie jak postępować dalej z tą areną bo w sumie nie wiem sam :P Aktualnie mam 223 Tredecillion.
Dzięki za odezw każdemu :P
Level 525
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-10-2020, 16:48
Awatar N3utr4L
Pomocna dłoń

Domyślnie

Jeśli chcesz totalnie F2P grać na AM to wbicie maxów zajmie Ci około 6 lat z tego co wiem.

Jeśli nie chcesz inwestować ogromnych ilości pieniędzy to skup się na ozłoceniu i przyśpieszeniu toalet oraz potworów, bo to dzięki tym budynkom masz największy zysk. Później od czasu do czasu 7d skip jeśli oczywiście chcesz.

Wiadomo, że najszybciej będzie jak zrobisz wszystko platynowe i będziesz leciał skipy, ale to drogi biznes.

Odpowiedz z cytatem
Stare 21-10-2020, 14:39
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Definicja dyskusji

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez N3utr4L Zobacz posta
Jeśli chcesz totalnie F2P grać na AM to wbicie maxów zajmie Ci około 6 lat z tego co wiem.

Jeśli nie chcesz inwestować ogromnych ilości pieniędzy to skup się na ozłoceniu i przyśpieszeniu toalet oraz potworów, bo to dzięki tym budynkom masz największy zysk. Później od czasu do czasu 7d skip jeśli oczywiście chcesz.

Wiadomo, że najszybciej będzie jak zrobisz wszystko platynowe i będziesz leciał skipy, ale to drogi biznes.
Dzięki za pomoc. Jeszcze jedno pytanie. Jeżeli będę mieć ostatnie 2 rzeczy na złoto+czas opłaca się ciągle kupować 7dni skipa aż do wbicia maxa run czy lepiej zainwestować w resztę i wtedy brać skipy?
Jest sens wbijania całej areny złoto+czas i nie kupować platyn tylko wtedy same skipy 7dni?
Ogólnie szukam jakiejś opcji kasa/czas. Stąd moje pytania :P
Jeżeli najoptymalniej będzie ostatnie 2 budynki złoto+czas i potem zawsze 7dni brać to w sumie na takie coś się skusiłbym
Dzięki za dyskusję i pomoc.
ps. Powiedz jak Ty najlepiej zrobiłbyś?
Level 525
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-10-2020, 16:44
Awatar N3utr4L
Pomocna dłoń

Domyślnie

Jeśli możesz zainwestować w resztę i dopiero brać skipy to pewnie takie coś będzie dobre, ale kupując tylko ulepszenia do ostatnich dwóch budynków i potem cały czas skipy(oczywiście nie zawsze ten skip 7 dniowy Ci wypadnie, raczej będzie to rzadkość) to także powinno to w miarę sprawnie iść.
Wszystko zależy od Twoich możliwości i oczekiwań, jak szybko chcesz dobić max. Grasz na starym serwerze, więc podejrzewam że tam nie ma dużego ciśnienia, więc wybrałbym 2 ostatnie budynki + skipy.

Ostatnio edytowane przez N3utr4L ; 21-10-2020 o 16:46
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów