Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomysły

Pomysły Przedstaw swoją wizję rozwoju gry. Masz jakiś ciekawy pomysł? Podziel się nim z nami.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-2020, 22:08
nowy333 nowy333 jest offline
Błądzący

nowy333 jest na właściwej drodze
Domyślnie Kilka pomysłów jak ulepszyć grę

Mam kilka pomysłów, jak wg mnie, można by polepszyć grę. Bez zbędnych słów do rzeczy:

1. Kopalnia złota w podziemiu na lvl wyższe niż 15 powinna być dostępna wcześniej tak jak ma to miejsce z kopalnią klejnotów w twierdzy. Powinno być wymagane serce na 15 aby budować kopalnię złota wyżej. Trochę bez sensu jest zmuszać nas stawiać na 15 lewel trolle i gobliny i tak każdy później to podniesie do achievementów.

2. W podglądzie budynków w twierdzy i podziemiu, tam gdzie są koszty budowy budynku jest obrazek danego budynku. Dajcie nam możliwość zoomowania tych obrazków za pomocą powiedzmy rolki myszy. Taki skarbiec przykładowo jest częściowo zasłonięty w twierdzy, fajnie byłoby można te fajny arty sobie dokładniej obejrzeć.

3. Dobrze byłoby aby w walkach pupili mielibyśmy wybór 3 losowych przeciwników tak jak ma to miejsce w arenie pvp. Czasami pechowi gracze dostają pod rząd samych o wiele silniejszych w rankingu pupili przeciwników, w ten sposób było by bardziej fair.

4. Kupno potek za 10 owoców jest całkowicie nieopłacalne, proponuję zmienić to na 5, i tak 99% graczy nie będzie tego kupować ale lepsze 5 niż 10 mimo wszystko.

5. I na koniec a propos legendarnego lochu. Świetny dodatek ale mam kilka usprawnień. Praktycznie nikt po pewnym czasie nie klikał w te zwłoki które mogły ożyć. Perspektywa otrzymania złota lub itemu jest nieadekwatna do ryzyka walki. Można by jednak dodać tym postaciom niewielką szansę posiadania powiedzmy eliksiru czy potki, która natychmiast przywraca 5-10% hp naszej postaci.
Ponadto można by dodać w następnych lochach szansę znajdowania w beczkach powiedzmy kryształów, metalu, owoców lub nawet grzybka.
Można by dodać jakieś itemy działające tylko w lochu i resetujące się po ukończeniu lochu. Itemy które np. dawałyby szansę na rozbrojenie pułapki, dawałyby 75% zamiast 50% szans na ucieczkę, jednym z takich itemów mogłaby być lina, która w przypadku upadku redukowała by nieco obrażenia, jakaś tarcza dająca powiedzmy 10% szans na blok ciosu, itp, pomysłów jest dużo.

To na tyle, myślę, że moje pomysły przypadną Wam do gustu, pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez nowy333 ; 09-11-2020 o 22:11
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów