Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-07-2010, 20:46
Awatar Kriomentos
Kriomentos Kriomentos jest offline
Wychodzący z cienia

Kriomentos jest na właściwej drodze
Domyślnie

Te walki zostaną ukończone według starych zasad. Dopiero po zaakceptowaniu tego pomysłu przez resztę wprowadzę go w życie.

Johny wystrzelił do wilka kilkoma strzałami, po czym rozpoczął szarżę z dwoma mieczami w rękach. Wilka bronił się zaciekle. Johny-san również. Lecz pierwsze starcie zostało nie rozstrzygnięte. Łowca rozpoczął kolejny atak. Znów zakończył się remisem. Teraz oddalił się od wilka i zaatakował go z odległości. Ten atak zakończył się sukcesem. Johny-san stanął patrząc jak jego towarzysze walczą z dwoma pozostałymi wilkami."
Stare 26-07-2010, 21:30
Awatar Crusader
Crusader Crusader jest offline
Definicja dyskusji

Crusader jest na właściwej drodze
Domyślnie

Niezły cios! - wykrzyczałem, słychać trzask mieczy, John-san przygotuj rzeczy! Ja załatwie tego wilka! I znowu trzask...
P.S. ale trzeba coś dorobić do walki, w sensie Troll różni się o wiele pod względem siły...CDN: No właśnie trochę małe te zmiany dlatego tak piszę
A zapomniałem, jak to w japoni, to zmienie klase na Samoraja ;D Dokładnie Samoraja władającego magią, czyli Sinto-Samurai.

Ostatnio edytowane przez Crusader ; 26-07-2010 o 23:03
Stare 26-07-2010, 23:02
Awatar Kriomentos
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Pisałem o zmianach wyżej! Człowieku zlituj się! Troll może mieć Uderzenie Pięścią- jedna wygrana tura dla Trolla. Na razie wypracowałem to co napisałem. Jak coś wymyślę dla trolla napiszę! A teraz przejdźmy do walki Crus-sana. Walka odbędzie sie w nowym systemie walki!

"Crus-san stał przed wilkiem i wyciągną szeroki miecz dwuręczny. Ruszając do ataku rzucił parę czarów oszałamiających.

Tura pierwsza.
Wilk i wojownik starli się, walka była zacięta. Oboje dobrze unikali ciosów. Próbowali obalić się nawzajem. Lecz tura zakończyła się remisem.

Tura druga.
Wilk zaatakował Crus-sana Silnym Szponem. Lecz nie udało mu się to. Crus-san zauważył osłabienie przeciwnika i natychmiast zaatakował. Atak się udał, kolejne ciosy spadały na przeciwnika jak grom z jasnego nieba. Ta tura należała do Crus-sana.

Tura trzecia.
Obaj walczący są już lekko zmęczeni. Crus-san rzuca na siebie zaklęcia wzmacniające i rusza do ataku. Wilk był zbyt osłabiony i przyjął na siebie kolejną serię ciosów. Crus-san znów jest zwycięzcą.

Tura czwarta.
Wilk poderwał się w szaleńczym ataku, znów próbował uderzyć Silnym Szponem. Lecz ten atak znów zawiódł. Crus-san skutecznie zaatakował wroga. W tej turze jest ewidentnym zwycięzcą.

Piąta finałowa tura.
Wilk i Crus-san krążyli wokół siebie. Skoczyli do ataku w tym samy momencie. Zderzyli sie w powietrzu nie robiąc sobie krzywdy. Oddalili się znów na chwilę i natychmiast ruszyli do ponownego ataku. Wilk skoczył, Crus-san schylił się i wbił miecz w gardło wilka przelatującego nad nim. Wilk padł na ziemię miotając sie w konwulsjach, po czym wydał ostatni dech. Crus-san pokonał Olbrzymiego wilka.
Crus-san siadł obok Johny'ego-sana i razem patrzyli na walkę ich pobratymca Wamp-sana."

Walkę Wamps'a opiszę jutro bo mi się już spać chce. I ciągle będę myślał o urozmaiceniach! Niech szczęście wam sprzyja!

Ostatnio edytowane przez Kriomentos ; 27-07-2010 o 20:20
Stare 26-07-2010, 23:05
Awatar Crusader
Definicja dyskusji

Domyślnie

Według mnie świetne! :)
Stare 26-07-2010, 23:06
Awatar Kriomentos
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Dziękuję bardzo staram się jak mogę! I sorry za to lekkie pojechanie po tobie.
Stare 27-07-2010, 09:55
wampsf
Gość

Domyślnie

czałkiem ciekawa gra tylko ciekawie się jak walka się zakończy :)
Stare 27-07-2010, 09:57
Awatar Crusader
Definicja dyskusji

Domyślnie

Tyko jedno ale: -san to jest osobnik, rodzajnik jak to tam się mówi, czyli odmiana jest np. siadł koło Johnego-sana :)
Stare 27-07-2010, 16:15
Awatar Kriomentos
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Ehem! Dobrze zapamiętam! Teraz czas na walkę Wamps'a.

"Na polu walki pozostali już tylko Wamps'san i największy wilk. Rozpoczęła się zażarta walka.

Tura pierwsza.
Wojownik wyciągną jeden miecz i rozpoczął powolny spokojny atak. Lecz wilk unikał wszystkich ataków, po czym rzucił się na bohatera i powalił go. Ta turę wygrał wilk.

Tura druga.
Wamp-san wstał z ziemi wyciągną drugi miecz i rozpoczął balet ciosów. Wilk nie potrafił ich uniknąć. Ta tura należy do Wamp-sana.

Tura trzecia.
Wilk wyprowadził szybki pewny atak Silnym Szponem, którego wojownik niestety nie zdążył uniknąć. Wilk atakował na oślep. Lecz bohater zachował trzeźwy umysł i sparował wszystkie ataki wroga. Ta tura zakończyła się remisem.

Tura czwarta.
Wojownik odrzucił oba miecze sięgną na plecy po długi miecz dwuręczny. Wilka stał, i dyszał. Wamp-san rzucił się do ataku, zakręcił młynek koło wilka, mocno go raniąc. Znów został zwycięzcą.

Piata finałowa tura.
Wilk krążył z dala od wojownika. odpoczywał. I nagle rzucił sie do przodu w ostatnim szaleńczym ataku. Bohater wykręcił się i trafił mieczem w kark przeciwnika. Siła uderzenia była tak duża, że głowa wilka rozstała się z ciałem i poszybowała w powietrze. Wamp-san stał nad ciałem powalonego przeciwnika przeciwnika, cały w krwi.

Wziął swoje miecze, odłożył na swe posłanie i poszedł się wykąpać w pobliskim źródle. Tego dnia już nic nie zakłóciło ich odpoczynku. Pod wieczór pooglądali grotę trolli. Znaleźli tam:
Zbroję dla Sinto-samuraja: Pancerz Smoka [Jeśli suma oczek wynosi 1 lub 2 GM rzuca kostką jeszcze raz]
Miecz dla Sinto-samuraja: Katana Smoka [Specjalny cios: Atak Smoka, +1 do ilości wyrzuconych oczek]

Zbroję dla wojownika: Wzmocniony pancerz siły [Odbija specjalny cios przeciwnika]
Miecz dla wojownika: Długi miecz Siły [Specjalny cios: Silne Uderzenie, oszałamia przeciwnika i nie pozwala wyprowadzić mu specjalnego ataku.]

Zbroję dla łowcy: Lekka zbroja wiatru [Uniknięcie specjalnego ataku wroga]
Miecz dla łowcy: Bliźniacze miecze Wiatru [Specjalny cios: Uderzenie Wiatru, +1 wygrana tura]
Natychmiast się w te rzeczy wyposażyli. Po wyjściu z groty pozbierali swoje rzeczy i wyruszyli w kierunku Przełęczy Sokoła. Gdy tak szli, Johny-san zauważył obozowisko jakiś ludzi. Być może bandytów. Co zrobią bohaterowie? Zaatakują ich? A może pójdą w dalszą drogę? Lub przywitają sie z tymi ludźmi?"

Jak zwykle wybór zależy od was. Pewnie zauważyliście kolejne usprawnienie. Czyli zbroje. Sorry, że tak bez ostrzeżenia dodane, ale tak korciło. Chyba nie macie mi tego za złe?

Ostatnio edytowane przez Kriomentos ; 27-07-2010 o 20:21
Stare 27-07-2010, 17:12
Awatar Crusader
Definicja dyskusji

Domyślnie

Ja bym przywitał się z tymi ludźmi - rzekłem - być może to bandyci, ale może także i kupcy :)
Stare 27-07-2010, 18:51
Awatar MiCuzz
MiCuzz MiCuzz jest offline
Błądzący

MiCuzz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Zrobiłbym to samo. - powiedział karłowaty, zakapturzony Goblin Zabójca wychodzący właśnie z lasu i idący w stronę wojowników - Nawet jeśli to bandyci, to co za problem dać im po mordach? - dodał, ściągając kaptur.

PS: Dołączam do zabawy! Jestem (jak napisałem wyżej) goblinem zabójcą walczącym 2 sztyletami.

PS2: Mój goblin nie uniesie zbroji, więc zamiast tego wolałbym dla niego płaszcze, jeżeli to nie problem :P

Ostatnio edytowane przez MiCuzz ; 27-07-2010 o 18:52

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów