Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-08-2012, 12:55
Awatar beziax
beziax beziax jest offline
Wychodzący z cienia

beziax is an unknown quantity at this point
Domyślnie Evera - Fantasy RPG

Evera - świat mimo iż opuszczony przez bogów, obdarzony dziedzictwem magii korzystał z niej znakomicie narodziły się smoki, ludzie, elfy oraz krasnoludy. Mimo wszystko brak bogów można było zauważyć, żądni władzy szlachcice zatrudniali magów którzy rzekomo potrafili zamienić wodę w diamenty oraz piasek w złoto, ci "magowie" oczekiwali słonej zapłaty za swoje usługi choć i tak ich eksperymenty kończyły się na zniszczeniu całego zamku lub przywołania potworów zwanych Udenami które były przesycone złem oraz splugawioną magią.

"Krążą pogłoski że widziano w okolicy Teirmu smoka, rozmiarów domu"

Witajcie w mojej sesji RPG mam ochotę poprowadzić ją troszkę inaczej niż większość, ale sami się przekonacie jak to będzie wyglądać, cel gry mam nadzieje wyjaśniony po wstępie. Aha i jeszcze mapka, jest to mapa z Eragona, zaczynamy w Aberon (podkreślone na, południu nie zwracajcie uwagi na to drugie podkreślone miasto)

Mapa:

Aby dołączyć do gry musicie wysłać mi na PW kartę postaci wg. wzoru :)

Imię
Nazwisko
Kolor Oczu
Wygląd
Historia
Ekwipunek: ( w zależności od rasy, człowiek : Krótki miecz łuk i 30 strzał, Elf : Sztylet, Długi łuk i 100 strzał, Krasnolud topór oraz puklerz )

Miłej zabawy :)

Ostatnio edytowane przez beziax ; 06-08-2012 o 11:17
Stare 04-08-2012, 16:46
Egz3kutor
Gość

Domyślnie

Imię: Durkens
Nazwisko: Zgaridar
Rasa: (Człowiek,Elf,Krasnolud): Człowiek
Kolor Oczu: Zielony
Znak Gwiezdny: (nwm jakie w tym świecie znaki są :) )
Wygląd: Co tu się będę rozpisywać dam avatar
Historia: Chłopak od dziecka uwielbiał walczyć samurajskim mieczem, miał piętnaście lat kiedy rodzice wysłali go na wojnę. Przeżył.. jednak ze względu na to ze znienawidził ze wysłanie go tam rodziny nie powrócił do domu, zaczął błąkać się sam po świecie szukając przygód
Ekwipunek: Samurajski miecz (jeżeli można)
Stare 04-08-2012, 17:18
Awatar beziax
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Ważne info dla graczy

Budzisz się z bólem głowy, nie wiesz co się wczoraj stało, promienie słoneczne delikatnie grzeją ci twarz słyszysz hałasy z ulicy Masakra w Reavstone, miasto napadła banda Udenów, nie odpuścili ni kobiet ni dzieci, spłonęła także biblioteka portowa.- Ogłaszał miastowy Krzykacz, to ogłoszenie wzbudziło w tobie dreszcze pamiętasz bowiem jak podczas wojny jeden Uden przyzwany przez Maga z twojego oddziału, zabił trzech żołnierzy a drugiego na stałe okaleczył. Wstałeś z niechęcią z łóżka obmyłeś twarz i wyszedłeś z izby, od razu skierowałeś się w stronę głównej ulicy przebyłeś kilkanaście metrów i za zakrętem ujrzałeś plac z posadzonym na środku drzewem od placu odchodziła ulica która prowadziła wprost do bram wzdłuż niej mieściło się wiele ważniejszych sklepów takich jak złotnik czy laboratorium alchemiczne, na schodach większości mniej ważnych budynków siedzieli żebracy jednak nikt nie zwracał na nich uwagi, nastrój wszystkim poprawiali muzycy i akrobaci którzy tak dorabiali sobie na życie. Kiedy poczułeś wesoły gwar zapomniałeś o bólu jednak wieści o ataku Udenów nie pozwalały ci cieszyć się w pełni.

Ostatnio edytowane przez beziax ; 04-08-2012 o 17:20
Stare 04-08-2012, 17:27
Egz3kutor
Gość

Domyślnie

Chłopak rozciągnął się..
Eh, wszyscy są szczęśliwi mimo tego ataku Udenów, eh trzeba jak najszybciej opuścić to dziwne miejsce
Chłopak próbował szukać bramy wyjściowej z miasta gdy po chwili uświadomił sobie
Cholera, nie mam konia !
Powiedział i zaczął rozglądać się za stajnią

Ostatnio edytowane przez Egz3kutor ; 04-08-2012 o 17:33
Stare 04-08-2012, 17:52
Awatar beziax
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Spojrzałeś w stronę bramy i ujrzałeś konie tam nigdy nie było stajni, zapewne jakiś nowy bogacz przybył do miasta udałeś się w stronę stajni równym krokiem, mimo wszystko zajęło ci to trochę gdyż miasto jest całkiem sporę, właściwie to największe miasto na południu kiedy podszedłeś pod sam obiekt twojego zainteresowania zauważyłeś że jest to właściwie szopa z dwoma końmi w środku, pod wrotami leżał pijany mężczyzna a na wrotach koślawo napisane było "Przybyłem tu w poszukiwaniu majątku teraz opuszczam to miejsce gdyż nie stać mnie nawet na czerstwy chleb, och, ciekawe dlaczego nikt nie zabrał jeszcze koni nie są najpiękniejsze ale nie są chore
Stare 04-08-2012, 18:06
Egz3kutor
Gość

Domyślnie

Chłopak splunął pijakowi na twarz
- Wziąłby się pijak za robotę, szczególnie w tych ciężkich czasach.. inni pracują a ten tylko odpoczywa takim to dobrze ! - krzyknął po czym szybko wskoczył na konia chcąc opuścić to miasto...
Jednak z tymi Udenami, jeżeli ich pokonam podszkolę swoją sztukę władania mieczem.. hmm tak więc pogalopuje pierw do portu potem stąd się zmyję
Stare 04-08-2012, 18:29
Awatar beziax
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Odjeżdżając usłyszałeś tylko wyzwiska pijaka skierowane w twoją stronę, opuściłeś miasto zniesmaczony, nikt nie usiłował cię zatrzymać pogalopowałeś w stronę portu jednak przez chwilę kiedy byłeś już w małej odległości od Reavstone stwierdziłeś Udeny, niesamowite stworzenia od tego ile ich tam zostało zależy moje życie
Stare 04-08-2012, 18:31
Egz3kutor
Gość

Domyślnie

- Bez ryzyka nie ma zabawy - mruknął sam do siebie i uśmiechnął się drwiąco, galopując w stronę portu
Pora na prawdziwą zabawę !
Stare 04-08-2012, 18:42
Awatar beziax
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Dojechałeś do miasta w sumie po dwóch godzinach jazdy, dotarłszy pod bramę zauważyłeś iż większość miasta jest tak naprawdę zgliszczami i nadal się dopala

Ostatnio edytowane przez beziax ; 06-08-2012 o 11:17
Stare 08-08-2012, 18:54
Egz3kutor
Gość

Domyślnie

- Mam ratować ruinę ? - odparł sam do siebie - Pieprzyć to, udam się teraz gdzie indziej..
Po czym zwrócił i udał się przed siebie

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów