Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-03-2020, 15:44
padi2003 padi2003 jest offline
Szukający drogi

Gilde: mag
padi2003 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Łowca ma 25% szansy na leczenie, a paladyn ma pewnego fireballa co daje mu przewagę w 3/4 walkach
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-03-2020, 16:13
Wrath Wrath jest offline
Pomocna dłoń

Wrath niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez padi2003 Zobacz posta
Łowca ma 25% szansy na leczenie, a paladyn ma pewnego fireballa co daje mu przewagę w 3/4 walkach
Tak, więc paladyn wygra z łowca 75% walk

Moim zdaniem łowca to najgorsza klasa, co z tego że w lochach będzie wysoko, jak każda inna klasa będzie go robiła w pvp
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-03-2020, 16:20
Awatar Mystique123
Mystique123 Mystique123 jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: s37
Mystique123 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Panie znawco, filozofię, urodzony matematyku - napisze jeszcze raz. Twoje obliczenia nie mają nic do rzeczywistości i nie muszę pytać o zdanie żadnych berków 300+. Poza tym o jakich brakach w statystykach mówisz skoro berserk dostaje bonus od profesji?
Stare 01-04-2020, 11:15
leszlaw leszlaw jest offline
Błądzący

leszlaw jest na właściwej drodze
Domyślnie

Bonus od profesji jest dlatego ze nie ma tarczy jak wojownik. Np zwiad tez nie ma tarczy ale on bonusu nie dostaje bo on ma podwojone staty na broni. A o braku w statystykach to mam na myśli moje powyższe wyliczenia. Aby berk był równy innym klasą w PVP musiał by mieć broń zwiadowcy . Poza tym nie napisałeś ŻADNEGO argumentu obalajoncego moją tezę. Jedyne co masz do powiedzenia to "nie masz racji bo te obliczenia nie mają sie do rzeczywistości". Akurat zmartwie cię ale matematyka ma sporo wspólnego z rzeczywistością. Dzięki statystyce matematycznej np. lotto, kasyna mogą na tobie zarabiać miliony bo łudzisz sie że wygrasz a oni mają wszystko perfekcyjnie policzone i niemal zawsze będą na plus(to tylko przykład nie twierdze że jesteś hazardzistą).

Ostatnio edytowane przez leszlaw ; 01-04-2020 o 12:09
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-04-2020, 15:14
Awatar Mystique123
Mystique123 Mystique123 jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: s37
Mystique123 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Dobrze, że podkreśliłeś "ŻADNEGO". Ja podkreślę, że nie widzę tutaj ŻADNEJ tezy bo wszystko to jakieś totalne bzdury nad którymi nawet nie chce mi się myśleć.
Stare 01-04-2020, 15:38
Awatar Ziperro
Ziperro Ziperro jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s22 - zwiad, s37-Berserk( żałuje, że wybrałem xD)
Ziperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Wrath Zobacz posta
Tak, więc paladyn wygra z łowca 75% walk

Moim zdaniem łowca to najgorsza klasa, co z tego że w lochach będzie wysoko, jak każda inna klasa będzie go robiła w pvp
Jakby to miało wpływ na rozwój postaci. Z PvP nie ma żadnych korzyści( te znikome ilości golda i expa, przemilczę)
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-04-2020, 15:45
leszlaw leszlaw jest offline
Błądzący

leszlaw jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Mystique123 Zobacz posta
Dobrze, że podkreśliłeś "ŻADNEGO". Ja podkreślę, że nie widzę tutaj ŻADNEJ tezy bo wszystko to jakieś totalne bzdury nad którymi nawet nie chce mi się myśleć.
Wydaje mi się że po prostu mnie trollujesz dlatego nie mam zamiaru ciągnąć tematu zwłaszcza że mamy 1 kwietnia. Jeśli by tak było że piszesz to na poważnie proszę zaznajom się z definicją słowa TEZA np. wpisz sobie w google "teza definicja wikipedia". I jak już to zrobisz żeby rozwiać twoje wątpliwości moją tezą jest że "Berserker jest najsłabszy w PVP" a jej uzasadnienie jest pod tytułem wątku.

Ostatnio edytowane przez leszlaw ; 01-04-2020 o 15:59
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-05-2020, 15:17
hushovt hushovt jest offline
Błądzący

Gilde: Hushovt
hushovt jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja zauważyłem pewną tendencje na low lvl ja dostawałem mocno po dupie od berka(gram magiem)a im dalej w las tym co raz lepiej mi z nimi idzie ba potrafie zabić na strzała berka o 40 poziomów wyżej przy mocno srednim ekwipunku.Moim zdaniem berek nie jest zła postacia o pvp ale na wyższym lvl raczej średnio sobie radzi i pewnie podobnie będzie z łowca.Obie te klasy zrobione by ludzie szybko lochy robili co się musiało odbić na pvp.Ktoś ostatnio stwierdził,ze najlepsze profesje do pvp to te podstawowe i coś w tym jest.
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-05-2020, 16:34
Wrath Wrath jest offline
Pomocna dłoń

Wrath niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Łowca będzie przegrywał 3/4 walk na arenie więc raczej nigdy nie zobaczymy go na szczycie rankingu :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-05-2020, 23:09
Awatar Ziperro
Ziperro Ziperro jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s22 - zwiad, s37-Berserk( żałuje, że wybrałem xD)
Ziperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Na szczęście, wpływ PvP na postać jest naprawdę znikomy. Czasem nie wygram tych 10 walk za exp, jakoś to przeboleje.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
berserker, najgorsza klasa, najlepsza klasa, obrażenia, pancerz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów