Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Stare 28-09-2018, 22:03
Awatar Milik
Milik Milik jest offline
Wyindywidualizowany

Milik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Sugestie i pomysły

Proponuję wprowadzić możliwość zaznaczania tekstu na chacie gildyjnym, aktualnie nie jest to możliwe.
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-09-2018, 13:18
Awatar Milik
Milik Milik jest offline
Wyindywidualizowany

Milik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykłademMilik jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Wiem, że to kwestia Oktoberfestu, niemniej napis o podróży na tle kufla jest strasznie słabo widoczny, może by dodać do niego jakiś czarny obwód?
Odpowiedz z cytatem
Stare 03-10-2018, 12:40
Lukhero Lukhero jest offline
Błądzący

Lukhero jest na właściwej drodze
Domyślnie Nowa Profesja

Wraz z nowym sf pojawiła się też nowa profesja paladyn i zauważyłem tym samym że mamy po dwie profesje które obrażenia mają ze zręczności i siły a tylko jedna ma obrażenia od inteligencji i stwierdziłem że pewnie będzie jeszcze kolejna profesja która właśnie będzie obrażenia mieć od inteligencji i stąd wpadłem na pomysł by ta nowa profesja mogłaby używać dwóch broni np miecz i łuk albo różdżka i łuk wiem że to za szybko ale bałem się że później mógłbym zapomnieć a może akurat pomoże :)

Pozdrawiam Lukhero
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-08-2019, 11:16
Nyabi Nyabi jest offline
Błądzący

Gilde: test5
Nyabi jest na właściwej drodze
Lightbulb Ulepszenia gildii

Nowy system ulepszeń gildii jest z pewnością bardziej elastyczny i moim zdaniem znacznie ciekawszy.
Wraz z wypuszczeniem wersji Remastered opartej o HTML'a zauważyłem iż informacje takie jak poziom ulepszeń każdego członka gildii jest dostępne wyłącznie po najechaniu na jakikolwiek element tabeli członków gildii.

Jak witać w porównaniu o wersje Flash jest to znacznie bardziej uciążliwe jeżeli chcemy namierzyć osoby nie wspomagające gildii.
Nie oszukujmy się wersja HTML'owa jest graficznie dopracowana do granic możliwości aktualnego Playa Games i byłoby miło gdyby ta z pozornie bardziej dopieszczona wersja posiadała w sobie więcej aniżeli mniej funkcji.

Moja propozycja to: zastosowanie, które było używane w wersji Flash czyli możliwość przełączania widoku w zależności od potrzeb użytkownika.

Ostatnio edytowane przez Nyabi ; 23-08-2019 o 11:17
Odpowiedz z cytatem
Stare 23-08-2019, 14:42
Łukasssz Łukasssz jest offline
Błądzący

Gilde: Łukasssz
Łukasssz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Popieram
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku