Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Sport

Sport Informacje dotyczące wydarzeń sportowych, sporadycznie konkursy.

Zobacz wyniki ankiety: Jak daleko zajdzie Polska w zbliżającym się EURO 2020?
Odpadnięcie w fazie grupowej 2 50.00%
1/8 finału 2 50.00%
Ćwierćfinał 0 0%
Półfinał 0 0%
Finał 0 0%
Głosujących: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
  #1  
Stare 30-11-2019, 20:55
Water Water jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum
 
Dołączył: May 2015
Posty: 1,194
Water jest wspaniałym przykłademWater jest wspaniałym przykłademWater jest wspaniałym przykłademWater jest wspaniałym przykładem
Domyślnie Losowanie EURO 2020

Dzisiaj rozlosowano w Bukareszcie grupy podczas zbliżającego się EURO 2020.
Mianem "grupy śmierci" można określić grupę F,gdzie trafiły takie drużyny jak Portugalia(Mistrz Europy 2016),Francja(Wicemistrz Europy 2016,Mistrz Świata 2018) oraz Niemcy (półfinalista Euro 2016).Oprócz wymienionej w tej grupie zagra zwyciężca turnieju barażowego A (zgodnie regulaminem, będzie to Islandia, Bułgaria bądź Węgry, bądź zwycięzca turnieju barażowego C, w przypadku gdyby Rumunia wygra turniej barażowy A).

Polska trafiła do grupy E,gdzie zmierzymy się z Hiszpanią,Szwecją oraz zwyciężcą turnieju barażowego B (Bośnia i Hercegowina,Irlandia Północna, Słowacja bądź Irlandia).Ta grupa swe mecze będzie rozgrywała w Bilbao oraz w Dublinie.

Również przed losowaniem grup z przyczyn politycznych UEFA ustaliła pary niedozwolone.Niedozwolone pary prezentują się następująco:
Rosja-Ukraina
Rosja-Kosowo
Kosowo-Bośnia i Hercegowina
Serbia-Kosowo



Awans do 1/8 finału uzyskają zwycięzcy i wiceliderzy wszystkich grup, a także cztery najlepsze ekipy z trzecich miejsc.


Grupa A (Baku, Rzym):
Turcja
Włochy
Walia
Szwajcaria

Grupa B (Kopenhaga, Sankt Petersburg):
Dania
Finlandia
Belgia
Rosja

Grupa C (Amsterdam, Bukareszt):
Holandia
Ukraina
Austria
Zwycięzca turnieju barażowego D (Gruzja,Białoruś,Macedonia Płn.,Kosowo)

Grupa D (Glasgow, Londyn):
Anglia
Chorwacja
Czechy
Zwycięzca turnieju barażowego C (Norwegia,Serbia,Szkocja,Serbia)

Grupa E (Bilbao, Dublin):
Hiszpania
Szwecja
Polska
Zwycięzca turnieju barażowego B (Bośnia i Hercegowina,Irlandia Północna, Słowacja,Irlandia)

Grupa F (Budapeszt, Monachium):
Portugalia
Francja
Niemcy
Zwycięzca turnieju barażowego A (Islandia,Rumunia,Bułgaria,Węgry)


*W nawiasach zostały podane miasta,gdzie zostaną rozegrane mecze
mecze

Ostatnio edytowane przez Water ; 30-11-2019 o 21:20
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Przeskocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright Š by 'Playa Games GmbH'