Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Skargi oraz pochwały

Skargi oraz pochwały Ktoś z zarządu Cię uraził? A może Ci pomógł? Tu możesz go obgadać.

Zobacz wyniki ankiety: ???
LOL 5 62.50%
XD 4 50.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-03-2021, 12:49
fanN3utr4la fanN3utr4la jest offline
Błądzący

fanN3utr4la jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Best1 Zobacz posta
co to za gównoburza?
Zimno na forum więc trzeba podgrzać trochę.

Ostatnio edytowane przez fanN3utr4la ; 18-03-2021 o 12:57
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2021, 15:45
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest offline
Definicja dyskusji

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Czyli najpierw sugerujesz, że używam VPN'a i przez to łamię regulamin, ale później jednak stwierdzasz że mogę te reklamy robić na telefonie, o czym sam wspomniałem, ale że:
a) resetuje ID reklam - znajdź mi taką opcję na Iphone (już pomijam fakt, że w Androidach jest to normalna opcja w ustawieniach i jak ktoś jej używa to w żaden sposób nie łamie regulaminu gry)
b) używam macro - znajdź mi sposób na ustawienie macro na Iphone bez ingerowania w system
Wcale nie jest tak, że nawet ludzie w komentarzach mi pisali że w pewnych miejscach mają reklamę za reklamą, a moja praca za biurkiem pozwala mi praktycznie co chwilę klikać telewizor.
Miło mi, że dzięki mnie założyłeś konto na forum i wylałeś swój żal, bo Ty nie masz monetek, a ktoś ma, buzi

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2021, 17:26
fanN3utr4la fanN3utr4la jest offline
Błądzący

fanN3utr4la jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez N3utr4L Zobacz posta
Czyli najpierw sugerujesz, że używam VPN'a i przez to łamię regulamin, ale później jednak stwierdzasz że mogę te reklamy robić na telefonie, o czym sam wspomniałem, ale że:
a) resetuje ID reklam - znajdź mi taką opcję na Iphone (już pomijam fakt, że w Androidach jest to normalna opcja w ustawieniach i jak ktoś jej używa to w żaden sposób nie łamie regulaminu gry)
b) używam macro - znajdź mi sposób na ustawienie macro na Iphone bez ingerowania w system
Wcale nie jest tak, że nawet ludzie w komentarzach mi pisali że w pewnych miejscach mają reklamę za reklamą, a moja praca za biurkiem pozwala mi praktycznie co chwilę klikać telewizor.
Miło mi, że dzięki mnie założyłeś konto na forum i wylałeś swój żal, bo Ty nie masz monetek, a ktoś ma, buzi
Jak już pisałem, dana ilość reklam jest przypisana do telefonu, żaden dostawca reklam nie zgodziłby się żeby reklamy pojawiały się non stop dla tej samej osoby. Czyli wmawianie że na Iphonie robisz jest słabe i w dodatku wmawiasz samemu sobie że grasz czysto . Jeśli faktycznie robisz na Iphone to w tydzień nie jesteś wstanie zrobić takiej ilości, bo tyle Ci shakes telewizorków nie da. To że jest taka opcja w androidzie to nie zmienia faktu że można ją używać w celu oszukania reklamodawców, tak samo VPN jest dodatkiem do przeglądarki, pomimo tego zablokowali sporo konto kilka lat temu właśnie za oszukiwanie na reklamach. Sugerując się postem wyżej wiesz co to emulator skoro sprzedawałeś grzybki na ofertach, a tak samo się robi telewizorki żeby mieć je przez cały czas, więc odpowiedź jest całkiem prosta, wystarczy połączyć puzzle. Co do monetek to najpierw trzeba mieć konto żeby je mieć. Nie gram w tę grę, jedynie co oglądam od jakiegoś czasu moich idoli, a że jesteś jednym z nich to i zauważyłem coś nielegalnego w Twoim filmie i postanowiłem napisać o tym na forum skoro już temat w jakimś stopniu jest stworzony o Tobie bo nie podoba mi się fakt że oszukujesz na telewizorkach i kradniesz je innym którzy grają fair play. Było wziąć przykład od mojego drugiego idola Zakolaka0081 który daje dzynkę w miejscu monetek żeby inni nie mogli go oskarżyć o to co Ciebie! To taka mała rada od fana, żeby blurować nielegalne rzeczy, bo tarapaty
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2021, 22:24
Jednyka z Polsatem Jednyka z Polsatem jest offline
Błądzący

Jednyka z Polsatem jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ohoooo... kartoteka się powiększa ;O

Nadmierne korzystanie z wideo DD co jak co, ale Neutral to przebił kilkukrotnie lol

Ostatnio edytowane przez Jednyka z Polsatem ; 18-03-2021 o 23:06
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2021, 16:14
Insboss Insboss jest offline
Błądzący

Insboss jest na właściwej drodze
Domyślnie

Halo ignis??? A tutaj ban sie nie nalezy?? Równi i równiejsi?? Super support nie ma co
Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2021, 16:21
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: S39- Muabamba Kabumba
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

° Nie oczekuj odpowiedzi tutaj bo się jej nie doczekasz, jedyne po co wchodzi na forum to wrzucenie info o eventach/aktualizacjach/serwerach i tyle, nie zagłębia się w cokolwiek więcej

Discord: vader2509#5849 - gdyby ktoś chciał pogadać
I na Teleturniejawkę zapraszam, niedługo ruszamy- https://discord.gg/RdawUwAXk5
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów