Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Kosz

Kosz Wszystkie tematy i posty łamiące regulamin przenoszone są tutaj.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-08-2011, 22:42
Awatar MCD
MCD MCD jest offline
Błądzący

MCD jest na właściwej drodze
Domyślnie zwiad 57

Siema patrzę na porady jak rozwijać zwiad i wydaję mi się że idę w dobrym kierunku:) tutaj proszę link do mojego konta->http://imageshack.us/photo/my-images/856/57zwiad.png/ :) Ale proszę o porady wskazówki i jakieś inne przydatne info:) Z góry thx
Stare 02-08-2011, 23:09
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Postać git, ale wytrzymałośc podbij do ok 800. Szczęście na tym poziomie trzymaj, zręczność równomiernie w stosunku do reszty :)

MLP FAN

20 % cooler
Stare 02-08-2011, 23:13
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Gilde: Kajtuś Czarodziej
Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Jeżeli mam być szczery, to postać mi się nie podoba. Pierścionek i pasek pasują do siebie, ale za nic nie pod kolor reszty, a rękawice nie pasują do niczego.
Jeżeli jednak mam brać pod uwagę to, co ostatnio dla mnie zrobiłeś, to postać super. Idealna. Aż żałuję, że nie jest moja. Mój mag ze 111 lvl'em i tak by Cię zniszczył.
Stare 03-08-2011, 12:44
magikos magikos jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Mag 364
magikos cieszy się dobrą reputacjąmagikos cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Kaj jak czytam twoja opinie o postaci to pekam smiechem hahahaah jesli ty zwracasz uwage na wyglad itemek to chce widziec twa postac pewni wszystko pod ten sam kolor haaha??? Ja patrze tylko na to ile daje mi poszczegolnych cech...nie zwracam uwagi an wyglad owszem nie ktore items sa koszmarne z wygladu.

MCD postac jest fajna hp w miare ale mozesz podbic do 800 zrecznosc tez wazna o niej nie zapominaj a szczescie staraj sie miec zawsze tyle samo na kazdym lvl
Gildia :ZetaTeam
Stare 05-08-2011, 11:51
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Gilde: Kajtuś Czarodziej
Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez magikos Zobacz posta
Kaj jak czytam twoja opinie o postaci to pekam smiechem hahahaah jesli ty zwracasz uwage na wyglad itemek to chce widziec twa postac pewni wszystko pod ten sam kolor haaha??? Ja patrze tylko na to ile daje mi poszczegolnych cech...nie zwracam uwagi an wyglad owszem nie ktore items sa koszmarne z wygladu.
W takim razie zapraszam tutaj -> http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=17974

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów