Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Skargi oraz pochwały

Skargi oraz pochwały Ktoś z zarządu Cię uraził? A może Ci pomógł? Tu możesz go obgadać.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-01-2021, 23:09
Jednyka z Polsatem Jednyka z Polsatem jest offline
Błądzący

Jednyka z Polsatem jest na właściwej drodze
Arrow Polski support to joke?

Nie wiem ile w tym prawdy, ale to co wiem to się podzielę ^^ a zapewniam że przynajmniej w 90% to co mówi jest przynajmniej prawdą, nie patrząc na małe przekręcenia które napisał.

Powiem to może z mojej perspektywy:
Blejd (gracz który napisał tę wiadomość) i Angie (prawdopodobnie Anabella) grali na s32.sfgame.pl w gildii Wesołe paprotki, jako gildia top1. Na serwerze była mocna rywalizacja pomiędzy 3 gildiami, gildia top2-3 zawsze miała szanse by pokonać Wesołe paprotki ale jak się tylko zbliżali to ktoś w gildii zawsze wyłapywał bany. Topowe konta oczywiście, nic nowego że pewnie jakiś leader czy gracz pomoże drugiemu z awką czy coś, wszystko w sekrecie itp. oczywiście łamiąc regulamin więc ban się jakby patrząc należy, problem tylko w tym że zawsze niby trzeba mieć dowody że ktoś leci na multi a z tego co widać w tej wiadomości to jeden gracz był faworyzowany z tego co widać i wystarczyła jedna wiadomość by sprawdzić graczy czyli w skrócie Anabella wraz z mężem o ile to prawda a wygląda na prawdę pomagali sobie utrzymać top1, sprawdzając inne gildię czy grają zgodnie z regulaminem. Co jest trochę śmieszne, ale to tylko teoria... no good proof for that.

Skąd więc takie domysły? A więc w wiadomości można przeczytać że osoba pisała zgłoszenia do obsługi i co w tych zgłoszeniach dokładnie było... a osoba które je pisała nigdy się z nikim się nie dzieliła co było w tych zgłoszeniach więc pozostaje nam tylko polski support Ignis i Anabella którzy mogli się podzielić tymi informacjami z osobą trzecią, co jest chyba nie zgodne z prawem?? Ochrona danych, Polityka prywatności i tym podobne??

To mi trochę rozjaśniło moją historię, dlaczego w sumie straciłem posadę moda na tym forum ;DDD Zostałem zapytany przez Ignis czy przejąłem konto na s32.pl bo doszły ją takie słuchy, odpowiedziałem "nie" poczym straciłem moda (po czym forum już totalnie umarło lol, nikt do tej pory się nim nie zajmuje). Skoro straciłem moda to musiało to oznaczać że musiałem złamać regulamin? a bana na serwerze nie dostałem. O to jest pytanie dlaczego bana nie dostałem skoro mieli dowody że konto przyjąłem czy tam kupiłem? a może tylko domysły, bo się gra na tym samym serwerze?
Skoro osoby które reprezentują grę nie mogą łamać regulaminu to nadchodzi tutaj pytanie... dlaczego osoby które dostały bana na poprzednich serverach zostali pomocnikami Gimpera? Mowa tu dokładniej o Neutralu, nic do niego nie mam, sprytny chłopak no ale regulamin był łamany niejednokrotnie, czy to multikonto, czy oszukiwania na ofertach żeby zgarnąć grzyby, czy to sprzedawanie grzybów na allegro robiąc komuś oferty na grzyby.

Nie gram w tą grę już rok, dzięki Bogu playa pomogła mi zakończyć, można więc też rzec że playa nie taka zła, pomaga uzależnionym ludziom

Tutaj kolejna poszlaka która mogłby potwierdzić że Anabelle to Angie:

zawsze mnie dziwiło dlaczego aż tyle osób dostaje bana na tym serwerze, a jak się zgłosi multikonta na s1.pl to nic z tym nie zrobią, pomimo gołym okiem widać że połowa serwera to boty, chyba że jakoś możecie wyjaśnić to:

Nie wierze że nigdy te klany nie zostały zreportowane, gołym okiem widać że wszystkie te konta to multikonta, już nie wspominając że te konta mają po kilka lat skoro wszystkie konta mają 499-504 level DDDD Nie do pomyślenia że tak widoczne boty nie banują, a aktywnych graczy potrafią zbanować lol

Gratulacje dla Shakes & Fidget, jacy programiści, tacy i inni pracownicy. Oby tylko im się graficy nie zwolnili bo będzie po grze.

Ostatnio edytowane przez Jednyka z Polsatem ; 14-01-2021 o 00:42
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów