Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-2020, 12:29
Awatar Ignis
Ignis Ignis jest offline
Administratorka Gry

Ignis cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie Urodzinowa aktualizacja 2020 - stolik dyskusyjny

Dyskusja dot. postu Urodziny SFGame 2020
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 12:43
hushovt hushovt jest offline
Błądzący

Gilde: Hushovt
hushovt jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jak dla mnie jedynie do czego mogę się doczepić to koszt zrobienia miksturki.Jako free to play mam problem czasem nakarmic 3x.Osobiscie wole zrolowac za golda i grzyba nić zrobić to za owoce.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 12:49
Wrath Wrath jest offline
Wychodzący z cienia

Wrath niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Koszt mikstury o wiele za wysoki, nikt nie będzie z tego korzystał.

Nie będzie w tym roku przedmiotów urodzinowych? Bo nie było o tym ani słowa...
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 12:50
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest offline
Pomocna dłoń

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Dropią od dzisiaj do końca czerwca.

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 12:58
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: Br4ndziu
Br4nd niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Generalnie spoko zmiana na hazardzistę za te klepsydry. Może hydra będzie szybciej padać zobaczymy. Poprawione, ze 10 nowych potworków. No generalnie to samo co zawsze. Loch eventy itd. Teraz nie będą narzekać, ze za dużo dusz maja w podziemiu jak im brakować zacznie na budowy . Jedzonka przesadzone chyba, ze będzie ten gold dropil po wykarmienie oraz jedzonko. Runy na + będzie taniej się przebrać generalnie :) Taki ok update. Ni to dobry ni to zły. Nie mam zdania. Może być. Zobaczymy jak w praniu te zmiany wyjdą. Na + czy na -
Level 520
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 13:05
Grzywacz85 Grzywacz85 jest offline
Błądzący

Grzywacz85 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Rozumiem, że Żółwio mogę znaleźć od piątku 26.06 do niedzieli 28.06? Bo nie chciałbym przegapić i czekać rok czasu :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 13:06
Awatar Arathel
Arathel Arathel jest offline
Tajemnica wiedzy

Arathel jest nieoszlifowanym diamentemArathel jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Grzywacz85 Zobacz posta
Rozumiem, że Żółwio mogę znaleźć od piątku 26.06 do niedzieli 28.06? Bo nie chciałbym przegapić i czekać rok czasu :)
Dokładnie :)

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie i swoje słabości

Wojownik - lvl 509
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 13:24
Awatar Ziperro
Ziperro Ziperro jest offline
Definicja dyskusji

Gilde: s22 - zwiad, s37-Berserk( żałuje, że wybrałem xD)
Ziperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkimZiperro jest znany/a wszystkim
Domyślnie

10 owoców to pozdro. Jak one dropią normalnie tragicznie.

Parę fajnych rzeczy jest, ale liczyłem na coś ciekawszego.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-06-2020, 13:49
Awatar L4L4
L4L4 L4L4 jest offline
Błądzący

Gilde: s1 - mysz41
L4L4 cieszy się dobrą reputacjąL4L4 cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Apropo tejże aktualizacji:
  • Zwiększenie limitu pieniążków jak najbardziej na plus. Niestety nie raz przy wydarzeniu "Gorączka złota" zdarzyło mi się zagapić, nie wydać w porę zdobytego złota i stracić przez to jego spore ilości.
  • Zamiana run jest opcją na którą zapewne wielu z nas czekało. Nie żebym się nie spodziewał że walutą za to będą grzybki, no ale nie ma co wybrzydzać Osobiście będąc graczem f2p, dopóki nie uzyskam maksymalnych bonusów na runach, raczej poprzestanę na razie na tym co mi wpadnie w ręce
  • Warzenie miksturek jest czymś na co czekałem już od bardzo dawna. Pojawiło się na forum parę ciekawych pomysłów z tym związanych. Niestety zostało to zrobione trochę po macoszemu, zdecydowanie na łatwiznę. Zawiodłem się nie przeczę. Jako iż wykorzystywane są do tego owocki, to będą korzystać z tej opcji (zwłaszcza przy takiej cenie) tylko osoby które wymaksowały pupile. Ja do tego grona przy dobrych wiatrach dołączę za 5 lat, także jeszcze sobie trochę poczekam
    Chociaż jako iż owoce zdobyły nową funkcję w grze, myślę że przydałoby się tutaj może dodać jakąś dodatkową opcję ich zdobywania.
  • Dodanie dziesięciu nowych potworów do istniejącego już lochu jest dość niespodziewanym zabiegiem. Ale jeżeli planują zrobić coś takiego we wszystkich dziesięcio-etapowych lochach, to zdobywanie poziomów we wczesnej rozgrywce będzie jeszcze łatwiejsze.
    Ciekawa rzecz, jak dla mnie na plus.
  • Z "listy rzeczy do zrobienia" myślę że nie raz zdarzy mi się skorzystać, choćby dla pewności że o niczym nie zapomniałem pod koniec dnia. Ot taki bajer.
  • Automatyczne i darmowe levelowanie pomocników w wieży również w porządku rzeczą, jako że gra już ma zdecydowanie więcej funkcji niż w dawnych czasach, to o tym czymś bardzo często zapominałem.
  • Na grzybki do wehikułu to mnie nie stać, także tutaj komentowanie zostawię grzybiarzom
  • Z wyszukiwarki gildii też raczej nie skorzystam. No chyba że mnie kiedyś natchnie i zacznę nową rozgrywkę na nowym świecie.
  • Klepsydry na rzuty kośćmi raczej na pewno zdarzy mi się użyć (i tak sporo mi ich zalega).
  • Większą ilością kryształów do kowala nie pogardzę, choćby to tylko podczas wydarzenia "Skarby lasu" to zdecydowanie nie mam tutaj co narzekać.
  • Nie masz na co wydawać dusz? -> Zmniejszamy możliwość ich pozyskiwania... (ech)
  • Zmianą Hydry jestem zadowolony, może w końcu pójdzie to trochę do przodu.
  • Nowa mechanika kalendarza miesięcznego jest na prawdę w porządku. W końcu nie trzeba będzie czekać na początek nowego miesiąca.

Podsumowując ta aktualizacja jest udana, chociaż nie idealna.
Te ich nowości to mnie nie specjalnie przekonały, ale wprowadzili sporo udanych zmian i poprawek z których jestem zadowolony.
Jeżeli spojrzeć wstecz to nie jest najgorzej xD
Stare 22-06-2020, 14:10
Awatar Pomurnik
Pomurnik Pomurnik jest offline
Definicja dyskusji

Pomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Jak dobrze, że 50 poziom Kopalni Złota już mi się buduje, inaczej bym był mocno niezadowolony :P
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów