Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-01-2020, 15:52
Ashalmavia Ashalmavia jest offline
Błądzący

Ashalmavia jest na właściwej drodze
Question Pupil gildyjny

Witam, pytanko mam.
Lvl pupila gildyjnego zostanie taki sam jak go wymienię? Czy od nowa trzeba go expić?
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-01-2020, 19:17
Grzywacz85 Grzywacz85 jest offline
Błądzący

Grzywacz85 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cześć,

Zostanie taki sam.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-02-2020, 18:40
Forhir Forhir jest offline
Błądzący

Forhir jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam wszystkich, właśnie założyłem konto, nie czuję potrzeby tworzenia własnego powitalnego tematu, więc po prostu przy okazji powiem wszystkim siema

A podłączyłem się do tematu, bo mam pytanie związane z pupilem gildyjnym. Najgłupsze i najprostsze zarazem - jak uczynić pupila gildyjnym? Wiem, że jest potrzebny 100 level i robi to założyciel gildyjny, te wymagania dawno spełnione - ale najzwyczajniej gdzie trzeba kliknąć, by mieć pupila gildii?
Odpowiedz z cytatem
Stare 28-02-2020, 09:17
Khalim Khalim jest offline
Błądzący

Khalim jest na właściwej drodze
Domyślnie

Również witam wszystkich i podłączam się do pytania poprzednika.
Jestem założycielem gildii, mam pupile na 100 poziomie, a mimo to wciąż zakładka "Pupil gildyjny" jest nieaktywna. To jakiś błąd czy trzeba jeszcze wykonać hokus pokus by można było mieć do niej dostęp.

Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Stare 28-02-2020, 12:18
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Założyciel gildii - czyli szefu :) wybiera u siebie pupile - tak jakby chciał je nakarmić lub powalczyć i mając już otwarty z wszystkimi pupilami spis (raczej ikonki każdego pupila w poszczególnych żywiołach), wybiera pupila i pojawi się znaczek i pytanie czy chcesz go uczynić gildyjnym, potem możesz też dowolną ilość razy zmieniać, bez szkody czy kosztów, szef może zmieniać i próbować co dla gildii byłoby najlepszego. Jak szefu wybierze pupila to potem całość ruszy jednak potem już każdy za te 2 grzybki musi wykupić możliwość podnoszenia poziomu pupila. Ale każdy grzybek daje 5 poziomów więc koszty te nie są jakieś straszne... Ale i tak część graczy w gildii okaże niechęć wydania nawet tych 2 grzybków i będzie Wam spychać level w dół (jako gildia liczycie się sumując Wasze pupile, nic się nie stanie jeśli ktoś będzie miał o 15 leveli niżej ale będziecie po prostu mieć problem w zaliczaniu głów Hydry i tym samym zadania z plakatu niewiele Wam dadzą). Ale to potem, wpierw szef niech wybierze pupila, oznaczy go itd. Powodzenia. :)

Ostatnio edytowane przez Straszny Knypel ; 28-02-2020 o 12:21
Odpowiedz z cytatem
Stare 29-02-2020, 10:25
Khalim Khalim jest offline
Błądzący

Khalim jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cześć, dzięki za odpowiedź.

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
Założyciel gildii - czyli szefu :) wybiera u siebie pupile - tak jakby chciał je nakarmić lub powalczyć i mając już otwarty z wszystkimi pupilami spis (raczej ikonki każdego pupila w poszczególnych żywiołach), wybiera pupila i pojawi się znaczek i pytanie czy chcesz go uczynić gildyjnym
Gdzie dokładnie pojawia się to pytanie/znaczek? Tak u mnie wygląda panel pupili kiedy go otworzę.

https://ibb.co/5jX1MCS
Nie przypominam sobie bym miał kiedykolwiek jakieś pytanie czy chcę uczynić pupila gildyjnym.
Przez pewien czas miałem dostęp do zakładki Pupil gildyjny. Nawet zwiększyłem poziom do 10 jak i jeden z moich członków z gildii ale wtedy nie miałem żadnego pupila na 100 poziomie jak i kolega. Od jakiegoś czasu (podejrzewam, że po którejś aktualizacji) zakładka z pupilem stała się nieaktywna i od tamtej pory nie mam do niej dostępu.

Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-04-2020, 00:03
NFDpl NFDpl jest offline
Błądzący

NFDpl jest na właściwej drodze
Domyślnie Pupil Gildijny

Witam wszystkich serdecznie.
Chcę wiedzieć czy jeśli zmienię gildię to level pupila gildijnego będzie ten sam czy znowu muszę go levelować?
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-04-2020, 00:41
Awatar N3utr4L
N3utr4L N3utr4L jest offline
Pomocna dłoń

N3utr4L cieszy się dobrą reputacjąN3utr4L cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Będzie ten sam. :)

Kanał YouTube - http://www.youtube.com/c/N3utr4L (poradniki/ciekawostki/gameplay'e, wszystko co związane z SF)
Odpowiedz z cytatem
Stare 05-08-2020, 13:10
Filipoo Filipoo jest offline
Błądzący

Filipoo jest na właściwej drodze
Question jak zdobyć pupil gilejnego

mam pytanie jak zdobyć pupila gildyjnego
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów