Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-2015, 15:42
zabijq zabijq jest offline
Szukający drogi

Gilde: Wyvko
zabijq jest na właściwej drodze
Domyślnie Błąd gry - nowa wersja PC

Witam! Nie do końca wiedziałem, gdzie takie coś umieścić, a napotkałem błąd w grze w wersji komputerowej. Szczerze mówić pierwszy raz coś takiego miałem i może ostatni, ale lepiej wspomnieć o tym innym graczom i osobą zarządzającym grą. Otóż w gabinecie magii miałem dostępny eliksir (zręczność +25%), kupiłem i na jego miejsce wskoczył eliksir (inteligencja +25%) to też kupiłem. Przeciągnąłem do ekwipunku i zabrało mi -10 i trochę :gold:. Grafika przedmiotu (po zakupie) zmieniła się na naszyjnik (nie epik, jakiś zwykły) i po ptokach ... Odsprzedałem za :gold:, bo co mogłem zrobić. Może gdybym odświeżył gabinet ikonka zmieniłaby się wcześniej wraz z ceną ... No ale skąd można było przypuszczać. Także to w ramach ostrzeżenia, bo to prawie 10 dni zbierania grzybów Pozdrawiam.
Stare 06-08-2015, 15:47
Awatar Abstract
Abstract Abstract jest offline
Pomocna dłoń

Abstract is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Zaktualizuj Flasha i zawsze wychodź i wchodź żeby upewnić się, że to napewno to :)

Tak samo jest z rzeczami z misji. Wyświetli się np klucz a może być tak, że dostaniesz zupełnie coś innego.
Stare 06-08-2015, 16:54
zabijq zabijq jest offline
Szukający drogi

Gilde: Wyvko
zabijq jest na właściwej drodze
Domyślnie

Zawsze najnowszego flasha mam, ale takie błędy niby nie wielki wkurzają w grze
Stare 06-08-2015, 23:20
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Słuchaj to się już zdarzało innym graczom, ale to nie jest wina Playa G. to niestety wina (łącza netu), opóźnienia w grze, musisz więc bardzo uważać, wciśnij F5 aby odświeżyć, bowiem pokazuje Ci item niewłaściwy...
Ja na Playa G. jestem cięty więc możesz wierzyć, że nie mam interesu ściemniania, w Twoim przypadku to niestety nie ich wina.... buuu

Tagi
bug, problem, shaked and fidget, sklep

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów