Wątek: Kolejny serwer
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-10-2020, 13:57
Grisza1984 Grisza1984 jest offline
Błądzący

Gilde: Grisza1984
Grisza1984 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja tam bym chętnie zaczął grać na jakimś nowym serwerze - najlepiej światowym, ciekawe kiedy powstanie, czekam od 3-4 tygodni. Powstał owszem polski ale to nie jest to już to samo.
Ja tylko powiem tak ograniczenie kupna grzybków przez twórców nie ma sensu a tym bardziej czemu mieli by ograniczać jak to przychód na utrzymanie serwerów, programistów, administratorów i itp
Według mnie mogliby pomyśleć nad takim czymś jak wprowadzenie progów z nagrodami od ilości kupionych grzybków przez wszystkich na serwerze (np 10k, 20k, 30k, 40k i itp - progi musiałby być małe ale ilościowo dużo ich by rozkręcać ciągle ten mechanizm, czym mniejsze tym większy ruch i rywalizacja), a nagrody by dostawali wszyscy gracze na serwerze np w postaci 5-10 grzybków co by trochę wyrównało poziom gry. Twórców by to nic nie kosztowało, więcej byłoby grających a takie nagrody z odbiorem (np odbiór nagród za progi na oknie z zakupami grzybków - archiwmenty czy coś podobnego, by móc odebrać kilka nagród na raz) napędziłoby jeszcze większy obrót w grze. Gracze byliby silniejsi nawet ci grający bez zakupów grzybków a ci w TOP dokonywali by jeszcze większych zakupów grzybków, aby być jeszcze silniejszymi. Machina zakupów grzybków w grze, bardziej napędzała by się w taki sposób niż obecnie.

PS. Było chyba kiedyś coś podobnego że dostawało się grzybki za każdy nowy poziom osiągnięć.

Ostatnio edytowane przez Grisza1984 ; 16-10-2020 o 14:26
Odpowiedz z cytatem