Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Stare 27-06-2014, 15:44
Awatar Dante83
Dante83 Dante83 jest offline
Administrator Gry

Miejscowość: Przed komputerem
Dante83 niedługo okryje się sławą
Exclamation Tymczasowa opieka nad kontem

Drodzy Gracze,

W ostatnim czasie otrzymałem kilka ciekawych wiadomości i z tego powodu chciałbym wyjaśnić pewną kwestię. Jak zapewne większość z Was wie Regulamin Shakes&Fidget zezwala na tymczasową opiekę nad kontem innego gracza maksymalnie przez okres 21 dni. Chciałbym Wam jednak uświadomić, że powoływanie się na Account-Sitting to nie jest magiczna formułka, która automatycznie odblokowuje wszystkie konta.
Informacja o opiece nad kontem jest brana pod uwagę tylko jeżeli wiadomość została wysłana przed zablokowaniem postaci! A zatem jeżeli nałożyłem blokadę z powodu próby sprzedaży konta to późniejsza wiadomość "Ale to kolega wczoraj zajmował się tym kontem..." nie stanowi dowodu w tej sprawie. Dotyczy to również sytuacji, w której zablokowałem kilka(naście) kont z jednej gildii. Późniejsza informacja o treści "Ale to są konta moich kolegów z gildii. Pisali abym przypilnował ich postaci na czas wyjazdu..." nie stanowi podstawy do cofnięcia blokady!

Dla ułatwienia zamieszczam wzór prawidłowego zgłoszenia:
Cytat:
Witam,

Gracz X będzie zajmował się kontem Y przez 3 dni, 27-29 czerwca.

Pozdrawiam,
Gracz Y
Przypominam również, że w celu tymczasowej opieki nad kontem hasło należy podawać tylko zaufanym i sprawdzonym graczom! Jeżeli osoba zajmująca się kontem sprzeda ekwipunek lub usunie postać z serwera to Administracja nie może już pomóc w tej sprawie. Zalecam szczególną ostrożność w tej kwestii.

Wasz Community Manager
Dante83
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów