Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-03-2017, 10:57
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Gilde: Mag
Tidor jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja myślę że zamiast wprowadzać kolejną"nowość" powinni skupić się na już istniejącej Ti jest bardzo dobrą produkcją z dużymi możliwościami tylko trzeba ją troszkę podpicować wprowadzić parę nowości i myślę że wiele osób by się skusiło na grę...
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-03-2017, 19:21
Awatar miniu9988
miniu9988 miniu9988 jest offline
Szukający drogi

Gilde: <s32.miniu9988><s35.world famous>
miniu9988 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Myślę że jeśli dla x osób będzie to pierwszy kontakt z grami playa to częśc z tych osób zagra też w nową dla nich czyli sf, zawsze wypromuje trochę sf czy jak to nazwać

Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie...

Ostatnio edytowane przez miniu9988 ; 11-03-2017 o 20:25
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-03-2017, 15:51
murat
Gość

Domyślnie

fajnie ze wpadli na taki pomysl ale powinni lepszyc sf game
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-03-2017, 16:17
Awatar BloodRing
BloodRing BloodRing jest offline
Otwarty umysł

Gilde: -
BloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez lordek Zobacz posta
fajnie ze wpadli na taki pomysl ale powinni lepszyc sf game
No tak, bo wcale nie "lepszą" (ciekawe słowo) i nic nie wprowadzają nowego do sf'a ...
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-08-2017, 13:43
Awatar Książę z Bajki
Książę z Bajki Książę z Bajki jest offline
Błądzący

Książę z Bajki jest na właściwej drodze
Domyślnie

A tymczasem Playa Games ogłosiła wczoraj, że na targach Gamescom pokaże swoje najnowsze dziecko, multiplatformową grę strategiczną 3D w świecie Shakes and Fidget - "Clash of Empires".

Betatesty mają ruszyć w ostatnim kwartale 2017, a premiera jest planowana na "early 2018".

Dodatkowo twórcy zapowiadają, że w planach mają więcej gier w świecie shakes & fidget.

źródło: https://www.playa-games.com/en/

Ostatnio edytowane przez Dmix ; 19-08-2017 o 15:10
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-08-2017, 13:47
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Gilde: Posiedzieć
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Wow! Czekam, mam nadzieję że nie będzie tak pobugowana jak SFgame. No i pytanie czy będzie osobne forum dla tej gry.
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-08-2017, 14:02
murat
Gość

Domyślnie

Tego to się nie spodziewałem.Prawda jest taka że takim tytułem nie przyciągną zbyt wielu graczy, po wpisaniu tej frazy w google wychodzą najróżniejsze rzeczy .A to wszystko miałoby być w świecie sf. Już to sobie wyobrażam jak ta gra odnosi sukces
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-08-2017, 14:37
Dmix Dmix jest offline
Administrator Forum

Gilde: s1.de - dmix96
Dmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjamiDmix ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez murat Zobacz posta
Tego to się nie spodziewałem.Prawda jest taka że takim tytułem nie przyciągną zbyt wielu graczy, po wpisaniu tej frazy w google wychodzą najróżniejsze rzeczy .A to wszystko miałoby być w świecie sf. Już to sobie wyobrażam jak ta gra odnosi sukces
Co ty za głupoty gadasz? Widać nie znasz wielu tytułów zaczynających się od "Clash of ...".
Te gry są bardzo popularne, sam gram w jedną i ma kilkadziesiąt milionów pobrań.

Co do gry - wszystko będzie zależało od częstotliwości dodatków i update, bez takowych nie wróże sukcesu nowej grze.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-08-2017, 08:13
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Gilde: Posiedzieć
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Czy planowane łączenie serwerów będzie miało coś wspólnego z nową grą Playi? Może na serwerach które zostaną po połaczeniu innych w jededen postawią serwery nowej gry? A może to tylko serwer testowy? Co o tym sądzicie?
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-08-2017, 08:22
murat
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MiXerek Zobacz posta
Czy planowane łączenie serwerów będzie miało coś wspólnego z nową grą Playi? Może na serwerach które zostaną po połaczeniu innych w jeden postawią serwery nowej gry? A może to tylko serwer testowy? Co o tym sądzicie?
Nie wygląda to za dobrze, ale to na razie początki. Lepiej byłoby dla nas wszystkich gdyby to łączenie serwerów nie miało nic wspólnego z nową grą Playi bo to wszystko wydaje się zbyt pogmatwane .
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów