Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Gry

Gry Wszelkie informacje dotyczące gier, tych starych i nowych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-01-2015, 20:52
Awatar Daves DM
Daves DM Daves DM jest offline
Tajemnica wiedzy
Zasłużony dla forum

Gilde: s1 - Flexy 310+, s24 - Daves9911 300+ itd.
Daves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Na najniższych ustawieniach powinny pójść.
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-01-2015, 22:23
Awatar Dones
Dones Dones jest offline
Błądzący

Gilde: Don , Dones
Dones jest naprawdę dobry/aDones jest naprawdę dobry/aDones jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Wiedzmin 3 dziki gon wyjdzie 24 (tak na marginesie gta V wyjdzie 19 marca)
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-02-2015, 19:46
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 30-03-2015 o 16:11
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-02-2015, 18:58
Awatar Guardi4N
Guardi4N Guardi4N jest offline
Błądzący

Gilde: Smerfenia
Guardi4N jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jestem wielkim fanem Wiedźmina. Pierwszy raz spotkałem się z nim w 2008 roku, po pierwszej części czekałem już tylko na wydanie drugiej, kupiłem też wszelkie dodatki. W tym roku wychodzi następna część, na którą już mam przygotowane pieniądze i nowy złożony komputer :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 30-03-2015, 16:09
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Kup grę już teraz,a dostaniesz ją w dniu premiery :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 30-03-2015, 16:31
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Oto wycinki z CD- ACTION NR 03/2015
Minimalne wymagania sprzętowe:
windows 7/8, CPU I5-2500 3,3 Ghz, 6 gb ram, GF 660 GTX/ATI R9 290.

"Przed nami zwieńczenie trylogii i koniec przygód wiedźmina Geralta. W cichości duszy oczekujemy czegoś co na nowo zdefiniuje pojęcie "epickie". Większego i lepszego od wszystkiego, co dostaliśmy dotąd."

"Jedyna rzecz, która mnie w grze mocno frustrowała to sposób użycia petard. Jest skrajnie nieintuicyjny- celownik to mała biała kropka, którą trudno dostrzec nawet w samouczku(...)"

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 19-05-2015, 12:30
Kuszu
Gość

Domyślnie

Dzisiaj premiera !
Jakby ktoś zagrał to niech się podzieli informacjami lub zda jakąś relację tudzież wyrazi opinię
Odpowiedz z cytatem
Stare 09-06-2015, 14:38
mrdwight98 mrdwight98 jest offline
Błądzący

mrdwight98 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja mam już rozegrane ponad 100 godzin i jestem zachwycony. To najlepszy gra RPG z otwartym światem, w jaką grałem i jedna z najlepszych gier w ogóle. Co jakiś czas zdarzają się jakieś małe błędy, ale przez te 100 godzin gra zawiesiła mi się tylko 2 razy, więc to chyba nie jest zły wynik. Największe wrażenie robi ogrom świata i liczba questów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 09-06-2015, 15:45
miliemili miliemili jest offline
Zbanowany

miliemili jest na właściwej drodze
Domyślnie

tak gra jest nieziemska ta grafika i tyle rzeczy do robienia a najważniejsze że się nie nudzą! wszystko jest tak jakby zupelnie nowe jest z milion qustów i się nie powtarzają gra super
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-06-2015, 13:28
Tajemnica wiedzy

Domyślnie

Zgadza się, a jeśli zachowaliście "save" z poprzednich części to może to mieć ciekawe skutki w W3. Przykładowo, jeśli w drugiej części nie zabiliście Filippy Eilhart, to w fabule pojawia się quest z jej osobą. W grze dosłownie przytłacza ogrom aktywności pobocznych, których czasami pobocznymi aż strach nazwać. Questy poboczne są czasami tak rozbudowane, że śmiało mogłyby być nazwane questami fabularnymi. Ja jako fan wszystkiego, co związane jest z wiedźminem, stwierdzam, iż redzi odwalili kawał dobrej roboty i wielkie barwa dla nich. Każdemu, kto nie grał w W3, polecam w 100%. Nie pożałujecie wydanych pieniędzy. :dash:

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 10-06-2015 o 13:31
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów