Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-11-2014, 23:39
Babosz Babosz jest offline
Błądzący

Babosz jest na właściwej drodze
Domyślnie 0 artefaktów w lochach

Mam problem.Otóż od początku założenia konta a było to niedawno, gram jakieś 15-20 dni może mniej irytuje mnie jedna głupia rzecz... Nie dostałem jeszcze ani JEDNEGO ARTEFAKTU. No co jest? Jakiegoś buga mam czy co? Zrobiłem już 18 poziomów lochów i dropnął mi tylko jeden zwykły naszyjnik z inteligencją a co mi po tym jak gram wojem. Wiem że jest tylko 25% szansy na uzyskanie artefaktu ale jak widzicie chyba coś jest nie tak jak na 18 razy nie dostałem ani jednego, koledzy mają juz po 5-8 artefaktów a ja 0. Chciałem się zapytać czy miał już może ktoś podobnie? Jeżeli na 10 poziomie czyli na bosie nie dostane artefaktu to znaczy ze coś jest na rzeczy skoro i tam jest 100% na uzyskanie artefaktu ale narazie jeszcze jestem za słaby na ten poziom. Jeśli tylko ja tak mam proszę o pomoc i w przypadku waszej bezradności prosił bym o maila do supporu. Pozdrawiam.
Stare 30-11-2014, 23:44
Kuszu
Gość

Domyślnie

Nie jesteś wyjątkiem od reguły. Artefakty nawet na tych 25% nie trafiają się zbyt często, ale bardziej dziwi mnie fakt, że miałeś tylko jednego zwykłego rupiecia. Z 10 przeciwnika w każdym z pierwszych 12 lochów artefakt na pewno wyleci. Nie ma innej możliwości.
Stare 30-11-2014, 23:47
Babosz Babosz jest offline
Błądzący

Babosz jest na właściwej drodze
Domyślnie

No daj spokój, wiem że nie za często się trafia ale jak widać moi kumple mają więcej szczęścia.Nie gram w ta gre pierwszy raz i wiem że zdarza się że nawet częstwo wypadają artefakty, na moim starym koncie na s3 miałem co 2-3 poziom lochów jakiś artefakt, a tu nic kompletnie nic :_:
Stare 01-12-2014, 00:53
Awatar Kajman
Kajman Kajman jest offline
Legion talentów

Miejscowość: Miasto Królów i Kajmanów
Kajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Jak przez 18 poziomów nie dostałeś ani jednego artefaktu, jak z bossa na pewno leci artefakt. Kłamczuszek :P
Stare 01-12-2014, 19:49
Awatar Provo
Provo Provo jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Gdzieś napewno :)
Provo cieszy się dobrą reputacjąProvo cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kajman Zobacz posta
Jak przez 18 poziomów nie dostałeś ani jednego artefaktu, jak z bossa na pewno leci artefakt. Kłamczuszek :P
Skąd wiesz, że już rozwalił bossa ?
Stare 01-12-2014, 20:11
Awatar Kajman
Kajman Kajman jest offline
Legion talentów

Miejscowość: Miasto Królów i Kajmanów
Kajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumyKajman ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Zazwyczaj już boss leży. Ale co kto woli. W każdym razie koniec tematu jest taki, że szansa jest losowa. Jeśli się nie trafiło do teraz, to duży pech. Należy się pocieszyć, że arty będą :)

Tagi
artefakt, loch, lochy, pomocy, problem

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów