Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-08-2013, 21:12
Rep
Gość

Domyślnie

Nie jest powiedziane, że MUSI Ci wypaść broń. Ja na s24 miałem na 11 artefaktów 9 broni. Zobacz że masz 9/10 przedmiotów (zależy od profesji).
Stare 10-08-2013, 21:34
DuMonde DuMonde jest offline
Błądzący

DuMonde jest na właściwej drodze
Domyślnie

W wieży masz tylko 9 przedmiotów i to nie zależy od profesji.W wieży nie ma traczy dla wojownika ,a artefakt zawsze wypada.
Stare 10-08-2013, 21:36
pablo3452 pablo3452 jest offline
Błądzący

pablo3452 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jeśli chodzi o % szansę z twoich przygód we wieży to jest to teoretycznie ~1,6% Praktycznie wynosi to ~11,11%.
Lecz zależy to wszystko od szczęścia : 3
Stare 10-08-2013, 21:45
Błądzący

Domyślnie

1,6% ?Jak to policzyłeś bo mi wychodziły raczej wartości w okolicy jednego promila?
Stare 25-08-2013, 13:08
Błądzący

Domyślnie

Dam prosty przykład. Załóżmy, że mamy kostkę do gry z tym, że nasza zamiast 6 różnych wariantów ma tych wariantów 9 i zamiast oczek od 1 do 6 ma na ściankach 9 różnych rysunków ekwipunku.Jak jest szansa na to ,żeby w 66 rzutach tylko raz wypadł rysunek broni?Wyjątkowo mała chyba ,że owa kostka jest "lewa" i to właśnie jest problem, który próbuję naświetlić czyli wadliwe działanie systemu!Kwestia szczęścia?Nie wierzę w szczęście, a matematyka w tym przypadku jest po mojej stronie.
Stare 25-08-2013, 13:24
Uncross
Gość

Domyślnie

Próbujesz naświetlić wadliwe działanie systemu jednostkowym przypadkiem, tak? To ciekawe, bo jeżeli w sklepie trafisz z 66 jogurtów na jeden zepsuty i dokonasz zakupu - to przecież reszty nikt nie wyrzuca.

Już Ci niejednokrotnie wszyscy wypowiadający się tu wyjaśnili, że miałeś wyjątkowego pecha. Co jeszcze mają zrobić? Taka niestety jest prawda.
Stare 25-08-2013, 13:34
Błądzący

Domyślnie

Nie rozumiem Twojego nawiązania do jogurtów ale zapewniam Cię, że gdyby 1 na 9 jogurtów był popsuty to cała partia trafiła by do zwrotu.
Stare 25-08-2013, 13:41
Uncross
Gość

Domyślnie

A ja zapewniam Cię, że nie :). Uważasz, że masz uszkodzone konto? Tak samo jak 200 tysięcy innych na tym samym serwerze? Chyba sam rozumiesz, że to komiczne? Dodatkowym faktem jest to, że dla TWOJEJ profesji nigdy nie wypadnie artefakt. Przykładowo, jeśli jesteś magiem, to bronie i przedmioty wypadające z wieży będą tylko dla wojownika i zwiadowcy. Dla Ciebie nie wypadnie nic... Więc szczerze nie rozumiem czego wymagasz.
Stare 25-08-2013, 13:52
Rep
Gość

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Uncross Zobacz posta
A ja zapewniam Cię, że nie :). Uważasz, że masz uszkodzone konto? Tak samo jak 200 tysięcy innych na tym samym serwerze? Chyba sam rozumiesz, że to komiczne? Dodatkowym faktem jest to, że dla TWOJEJ profesji nigdy nie wypadnie artefakt. Przykładowo, jeśli jesteś magiem, to bronie i przedmioty wypadające z wieży będą tylko dla wojownika i zwiadowcy.
A dlaczego? Ponieważ wszelkie przedmioty wypadają NA POMOCNIKÓW, a nie dla Ciebie.
Stare 25-08-2013, 13:56
Błądzący

Domyślnie

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że liczę na to, że z wieży wypadnie mi broń dla mnie?Proponowałbym przykładać większą uwagę do tego co się czyta.Twierdzę tylko ,że szansa na wypadnięcie tylko jednej broni dla moich pomocników w 66 lvlach wieży jest nieprawdopodobnie mała.Najlepiej policz sobie prawdopodobieństwo takiego zdarzenia wtedy będziesz miał pojęcie o co mi chodzi.

Tagi
artefakt, broń, bug, pech

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów