Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-04-2019, 13:10
Jej Perfekcyjność Jej Perfekcyjność jest offline
Wychodzący z cienia

Jej Perfekcyjność niedługo okryje się sławą
Domyślnie Powrót do starej wersji na Android

Witam.
Jak powrócić do starej wersji gierki na Androidzie? Niektórym nie pasuje wersja Remastered, ale nie potrafię znaleźć nigdzie o tym informacji. Zależy mi na przekazaniu sprawdzonej metody :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-04-2019, 13:39
Awatar Andy1
Andy1 Andy1 jest offline
Szukający drogi

Gilde: DillHg s1 / Andy s12
Andy1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Pobierz shakes Fidget retro. Jak dla mnie ta wersja rema... jest kompletnie nie grywalna zwłaszcza na androidzie. Na szczęście jest możliwość grania jeszcze na flashu, gorzej będzie jak już upadnie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-04-2019, 14:53
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Podszedłem z entuzjazmem do wersji na androidzie. Nie potrafiłem się przekonać do remastered na kompie to myślałem, że przez telefon powoli przywyknę i będzie git. Tak szybko jak pobrałem tak szybko skasowałem. PG to ma poczucie humoru wypuszczać coś takiego 21 kwietnia :P Prima Aprilis był 1 kwietnia więc żarty się trzymają do teraz. Bo ja inaczej tej wersji mobilnej nie potrafię nazwać :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-04-2019, 16:25
Awatar Pomurnik
Pomurnik Pomurnik jest offline
Pomocna dłoń

Pomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

A ja nie mogę patrzeć na poprzednią wersję aplikacji na androida. Potrafiła przymulić, ciągłe błędy rzekomo z połączeniem z serwerem gry, interfejs potrafił się glitchować, czasami gra się nie chciała załadować a tv trzeba było "wymuszać". Myślę, że snapek 845 jednak powinien podołać aplikacji ale jak widać jednak nie.
Na nowej wersji nie ma tych błędów i jedyne co bym zmienił to powiększył i przesunął "dymki" z tekstem w trybie "tabletu" bo do tego pionowego interfejsu nie mogę przywyknąć.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-04-2019, 22:06
Panter Panter jest offline
Błądzący

Panter jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Pomurnik Zobacz posta
A ja nie mogę patrzeć na poprzednią wersję aplikacji na androida. Potrafiła przymulić, ciągłe błędy rzekomo z połączeniem z serwerem gry, interfejs potrafił się glitchować, czasami gra się nie chciała załadować a tv trzeba było "wymuszać". Myślę, że snapek 845 jednak powinien podołać aplikacji ale jak widać jednak nie.
Na nowej wersji nie ma tych błędów i jedyne co bym zmienił to powiększył i przesunął "dymki" z tekstem w trybie "tabletu" bo do tego pionowego interfejsu nie mogę przywyknąć.
Wystarczy w opcjach zaznaczyć "tryb krajobrazu" i masz widok horyzontalny a nie wszystko w pionie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-04-2019, 23:38
Awatar Pomurnik
Pomurnik Pomurnik jest offline
Pomocna dłoń

Pomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Ale ja właśnie używam aplikacji w poziomie (tryb tabletu) a nie w pionie. W pozycji horyzontalnej dymki są zasłaniane przez własny palec i jest to tryb zaprojektowany z myślą o tabletach inaczej wszystko jest małe ale to mi akurat nie przeszkadza bo alternatywny tryb pionowy jest beznadziejny i nieintuicyjny.

Ostatnio edytowane przez Pomurnik ; 21-04-2019 o 23:48 Powód: Literówka
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-04-2019, 09:54
Seether Seether jest offline
Błądzący

Seether jest na właściwej drodze
Domyślnie

Według mnie jedyna normalna aplikacja sfa to classic. Jedyny jej minus to brak możliwości zrobienia kontr. O Remastered nie chcę nawet się wypowiadać. Natomiast retro jest powolne i nie mam aż tyle cierpliwości (albo czasu) żeby się borykać z tą aplikacją.
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-04-2019, 20:37
Quoralis Quoralis jest offline
Szukający drogi

Quoralis niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Mi o wiele lepiej gra sie na remastered android niz na poprzednich wersjach. Oczywiscie gram w pionie i moge tel trzymac jedna reka, szczerze powiem ze tobim akurat wyszlo i nie ma co narzekac, stara apka sie wieszala i wolno dzialala, a na nowej da sie chociaz grac
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-04-2019, 22:46
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Ile ludzi tyle opinii. Chociaż dziwie się że tak na retro narzekają wszyscy, jedyny problem jaki odczułem to że czasem wyskoczy komunikat "serwer nie odpowiada" i muszę wejść od nowa.
Odpowiedz z cytatem
Stare 07-05-2019, 19:08
Jodamen Jodamen jest offline
Błądzący

Jodamen jest na właściwej drodze
Domyślnie

Moż ktoś wie gdzie na androida znaleść ten pakiet grafiki ? : graphics pack
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów