Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Z życia forum

Z życia forum Najważniejsze informacje na temat tego, co dzieje się wokół Was.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-03-2017, 11:22
Awatar chris212
chris212 chris212 jest offline
Legenda Forum
Zasłużony dla forum

Gilde: I'm done.
chris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumychris212 ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Sugestia:

- coroczny kwadracik reputacji powinny otrzymywać tylko osoby które coś tam wnoszą do forum, proponuję więc by dodatkowym wymogiem w tej kwestii było minimum 20 postów w ciągu "okresu rozliczeniowego" ^^

"Umiejętność mówienia nie czyni inteligentnym"
----------------------------------------------
50 Nerds of Grey
Somebody Stop Me
Coś niespodziewanego
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-03-2017, 01:24
Awatar razor
razor razor jest offline
Wachlarz umiejętności
Zasłużony dla forum

Gilde: brak
razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Repeq Zobacz posta
Moja propozycja- emoty memiczne zmienić z :troll01:, :troll02: itd. zmienić na :sadtroll:, :ayfkm:, :why: itd. Przyczyna prosta- chcąc wkleić którąś z nich muszę sprawdzić nr i dopiero pisać co na telefonie nie jest zbyt proste
Gotowe :) Kod emotek zawsze można zmienić więc jak chcesz coś poprawić to daj znac: lista emotikon (przescrolluj na sam dół).

Cytat:
Zamieszczone przez chris212 Zobacz posta
Sugestia:

- coroczny kwadracik reputacji powinny otrzymywać tylko osoby które coś tam wnoszą do forum, proponuję więc by dodatkowym wymogiem w tej kwestii było minimum 20 postów w ciągu "okresu rozliczeniowego" ^^
Pomysł jest dobry ale wydaje mi się, że jest już za późno na tego typu rozwiązanie. Poprzednicy rozdali już naprawdę dużo tych kwadracików więc wprowadzenie tego typu zmiany byłoby niesprawiedliwe. Co więcej wiążę dość spore nadzieje z całkowicie nowym systemem reputacji więc problem sam się rozwiąże. :P
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-03-2017, 07:56
Awatar YUNO DDL
YUNO DDL YUNO DDL jest offline
Definicja dyskusji

YUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez razor Zobacz posta
Pomysł jest dobry ale wydaje mi się, że jest już za późno na tego typu rozwiązanie. Poprzednicy rozdali już naprawdę dużo tych kwadracików więc wprowadzenie tego typu zmiany byłoby niesprawiedliwe. Co więcej wiążę dość spore nadzieje z całkowicie nowym systemem reputacji więc problem sam się rozwiąże. :P
Wydaję mi się, że najkorzystniejszą opcją rozwiązania tej sprawy, będzie
wprowadzenie tego systemu podziękowań za post. Wtedy reputację będzie
można przekształcić jakoś w coś takiego, co otrzymujemy za staż, chociaż
wiem, że definicja reputacji jest inna, a podziękowania będą za włożoną
pracę w forum.

Można będzie pomyśleć jeszcze nad czymś takim, że za jakąś ilość
podziękowań będzie można zrobić to czy tamto, co dotychczas można było
robić za reputację.

Wydaję mi się, że tak można rozwiązać najkorzystniej tę sprawę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-03-2017, 13:14
LewPustyni LewPustyni jest offline
Szukający drogi

LewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykłademLewPustyni jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

To skoro mamy koncert życzeń, to ja bym chciała najbardziej podstawową emotkę na świecie: :) (nie mogę się nadziwić, że do tej pory jej nie ma)
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-03-2017, 18:06
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Gilde: s31, s33 - ~370lvl
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LewPustyni Zobacz posta
To skoro mamy koncert życzeń, to ja bym chciała najbardziej podstawową emotkę na świecie: :) (nie mogę się nadziwić, że do tej pory jej nie ma)
jest

btw. czemu nie ma tego trolla, którego też proponowałem? :no:
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?
Odpowiedz z cytatem
Stare 14-03-2017, 18:25
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Gilde: Posiedzieć
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez sztach Zobacz posta
jest
Tak, tylko ta mruga oczkiem. Proponuję emotkę
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-03-2017, 20:04
Awatar razor
razor razor jest offline
Wachlarz umiejętności
Zasłużony dla forum

Gilde: brak
razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez LewPustyni Zobacz posta
Dorzuciłem pod "=) i pod "(:". Na ":)" nadal nie ma żadnej emotki bo nie wszyscy za nimi przepadają więc nie chciałem by były dodawane przez przypadek w postach.

@down:
Gotowe. :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-03-2017, 20:18
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Gilde: s31, s33 - ~370lvl
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

A skrótu :) nadal brak

proponuję smile zamienić na
a smile1 na :)

Poprawione /razor
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-03-2017, 20:24
Awatar Kaj
Kaj Kaj jest offline
Piszący przeznaczenie
Zasłużony dla forum

Gilde: Kajtuś Czarodziej
Kaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/aKaj jest nieziemsko utalentowany/a
Talking

Ja bym proponował jakiś konkurs na opowiadanie z grzybami do wygrania (a najlepiej z uniwersalnym kodem, który można by wykorzystać także na SoccerStarze).
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-03-2017, 21:32
Awatar BloodRing
BloodRing BloodRing jest offline
Otwarty umysł

Gilde: -
BloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kaj Zobacz posta
Ja bym proponował jakiś konkurs na opowiadanie z grzybami do wygrania (a najlepiej z uniwersalnym kodem, który można by wykorzystać także na SoccerStarze).
To jest grubsza sprawa, bo wszystko zależy od niemieckiej administracji gry, a nie admina forum = co nie zmienia faktu, że szansa na to znikoma jest
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów