Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Skargi oraz pochwały

Skargi oraz pochwały Ktoś z zarządu Cię uraził? A może Ci pomógł? Tu możesz go obgadać.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-2016, 15:48
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Pochwała dla zielonych

Witam,
W związku z tym, że każdy chce tylko wytykać innym błędy chcę dodać tu trochę kontrastu. Mianowicie pragnę zwrócić waszą uwagę w stronę pracy Davesa, Okko, Gala oraz Aranaela. Wykonują kawał dobrej roboty i to dzięki nim to forum nie jest zaśmiecane kolejnymi bezsensownymi kłótniami. Warto wspomnieć że team modów zawsze pomaga, gdy inni nie mogą.
Życżę Wam dalszych sukcesów i dzięki za pracę na rzecz naszego forum
Pozdro

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-02-2016, 20:18
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Racja, ale takie pochwały wychodzące od redaktora do modków mogą być różnie postrzegane. Nie wiadomo czy ktoś inny z załogi nie wymyślił aby trochę nasłodzić/nawrzucać zielonkom, a Ty tylko przekazujesz jego wolę Zawsze to lepiej jak skargę/pochwałę pisze zwykły user.
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-02-2016, 22:30
Awatar gruby125
Nietykalny

gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Nyssa Zobacz posta
Racja, ale takie pochwały wychodzące od redaktora do modków mogą być różnie postrzegane. Nie wiadomo czy ktoś inny z załogi nie wymyślił aby trochę nasłodzić/nawrzucać zielonkom, a Ty tylko przekazujesz jego wolę Zawsze to lepiej jak skargę/pochwałę pisze zwykły user.
No wiesz, równie dobrze możnaby przypuszczać że ktoś nakłania zwykłego usera do pisania pochwał. No cóż musisz uwierzyć w moje słowo, że pisałem to sam, z czystego serca

Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-03-2016, 16:50
zbartek
Gość

Domyślnie

@gruby125 co do tych pochwał to bym się wstrzymał może aktualnie teraz jest w miarę ok. Jednak jak zwykły user ma jakąś pilną sprawę do załatwienia to można się ładnie przejechać.
Odpowiedz z cytatem
Stare 01-03-2016, 17:50
Awatar gruby125
Nietykalny

Domyślnie

Według mnie w takich sytuacjach (chodzi ci o grę?) najczęściej pomaga Okko.

Gruby ^^

Odpowiedz z cytatem
Stare 01-03-2016, 20:56
zbartek
Gość

Domyślnie

Akurat okko jest w miarę "świeżym" moderatorem i nic nie mogę o nim powiedzieć.

Chodzi mi o sprawę pewnego exploidu (rejestracja) na te forum. Które dalej działa i nikt nie chce go usunąć. Wystarczy wyklinać w panelu sterowania.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-03-2016, 12:12
Awatar Verdzo
Verdzo Verdzo jest offline
Pomocna dłoń

Verdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Zgadzam się z zbartek co do pochwał to daleko. Pilnować może pilnują forum aby nie było zaśmiecane jakimiś niepotrzebnymi postami. Ale sami tak naprawdę zaśmiecają. Sa tematy na forum którymi całkowicie się nie zajmują. Forum jest zaśmiecone starymi tematami albo w ogóle nie zaktualizowanymi.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-03-2016, 12:24
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Gilde: Nie gram.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Verdzo Zobacz posta
Zgadzam się z zbartek co do pochwał to daleko. Pilnować może pilnują forum aby nie było zaśmiecane jakimiś niepotrzebnymi postami. Ale sami tak naprawdę zaśmiecają. Sa tematy na forum którymi całkowicie się nie zajmują. Forum jest zaśmiecone starymi tematami albo w ogóle nie zaktualizowanymi.
Chętnie dowiem się gdzie są te stare tematy oraz gdzie zaśmiecamy inne. Szczególnie, że od momentu jak zostałem moderatorem ze starych tematów oczyściłem i zająłem się (zamykanie, kasowanie, przenoszenie) ponad dziesięcioma działami.

Miło by było gdyby także wskazać tematy przez nas pomijane - opcja raportuj post. Nikt nie jest alfą i omegą, a chętnie się tym zajmę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-03-2016, 12:40
Awatar Verdzo
Verdzo Verdzo jest offline
Pomocna dłoń

Verdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Wszystkie REKORDY są całkowicie zapomniane przez zielonych. Weźmy Rekordy z wieży najstarszy post dodany przez gracza z rekordem jest z dnia 07-06-2015. Troche to miesięcy jest.
Odpowiedz z cytatem
Stare 02-03-2016, 12:50
Awatar Aranael
Aranael Aranael jest offline
Definicja Buntu
Zasłużony dla forum

Gilde: Nie gram.
Aranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławęAranael ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Czyli w Twoim przypadku chodzi o jeden temat który sam poruszyłeś na forum oraz otrzymałeś tam dwie konkretne odpowiedzi: REKORDY lochy/wieża ZANIEDBANE.

Uwierz, dużo spraw jest do zrobienia na forum, kwestia Twojego tematu także została poruszona tak jak to napisał Okko. Jeżeli jednak istnieją inne tematy, o których piszesz (bo pisałeś w liczbie mnogiej) to zaraportuj je po prostu do Nas zielonych, a postaramy się nimi jak najszybciej zająć.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów