Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum forum

Archiwum forum W tym miejscu znajdują się tematy dotyczące forum, które są stare, ale mogą Ci się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-10-2015, 17:38
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Nowe logo na forum

Witajcie,

Ostatnio padła propozycja, aby stworzyć nowe logo na forum. Jako iż trochę zajmuje się grafiką, postanowiłem podjąć się tego zadania. Ale właściwie nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, abyście pisali w tej sprawie swoje sugestie na temat logo, co chcielibyście zobaczyć w nowym logo, a czego nie. W grę wchodzi zrobienie kilku log, na różne okresy (np. święta itp.)

Wstępny szkic wygląda tak:

Czekam na wasze opinie/sugestie.
Pozdrawiam,
Gal

EDIT I:

A więc... Chciałbym się dowiedzieć, co o tym sądzicie, ciężko jest zrobić coś i nie znać werdyktu publiczności. Jesteśmy jedną społecznością tutaj na forum i miło byłoby, gdybyśmy decyzje na ten temat podjęli razem. A nie potem mówicie, że na forum dyktatura panuje, bo tak nie jest. Macie okazje wpłynąć na pewne decyzje dotyczące forum, to nie ma chętnych, a później za to narzekających jest cała hamra. :)

Nie to żebym naciskał czy co, ale po prostu weźcie się w garść i współpracujcie z zarządem forum, kiedy macie taką możliwość i kiedy zarząd was o to prosi.

EDIT II:

Ten tego...

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 07-03-2016 o 14:30
Stare 31-10-2015, 18:07
Awatar Daves DM
Daves DM Daves DM jest offline
Tajemnica wiedzy
Zasłużony dla forum

Gilde: s1 - Flexy 310+, s24 - Daves9911 300+ itd.
Daves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkimDaves DM jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Niezłe loga. Mam nadzieje, że niedługo zagoszczą one na banerze naszego forum :)
Czekamy na Wasze sugestie forumowicze. Macie możliwość współpracować z nami to wykorzystajcie to.
My nie gryziemy [w sytuacjach wyjątkowych musimy, ale to już nie Nasza wina - uwierzcie Nam ].
Stare 31-10-2015, 18:17
Lethias
Gość

Domyślnie

Fajne te loga Galuś.

Mnie bardziej przypadło do gustu to drugie, chociaż pierwsze też nie jest złe.

Nie wiem co by Ci tu doradzić, specjalnie się na tym nie znam i nie mam pomysłów.
Jak mnie coś oświeci, to napisze
Stare 31-10-2015, 18:31
Awatar Viool
Viool Viool jest offline
Szara Myszka ^^

Gilde: Przerwa w grze :)
Viool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkimViool jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Dobra robota Galu, drugie logo mam nadzieje zobaczymy na święta bo jest świetne
Stare 31-10-2015, 22:26
Awatar Philippa
Philippa Philippa jest offline
Wychodzący z cienia

Gilde: Diabeł w skórze człowieka
Philippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/aPhilippa jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Uh, nie chcę psuć waszych morale, ale jak mnie pamięć nie myli, to już kiedyś, w zamierzchłych czasach, był podobny temat i odpowiedź była taka, że zmiana bannera forum zależy od góry, szefa szefów :x
Stare 31-10-2015, 22:37
LeoTar
Gość

Domyślnie

Do niego mamy zamiar się udać :-)
Stare 31-10-2015, 22:41
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Pierwszy mi się zdecydowanie bardziej podoba jak drugi.

MLP FAN

20 % cooler
Stare 01-11-2015, 16:34
Awatar gruby125
gruby125 gruby125 jest offline
Nietykalny

Gilde: Ledwo żywa/Ledwo uczęszczana (niepotrzebne skreślić)
gruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/agruby125 jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Oba są prześwietne Galu (choć drugie lepsze)

"Życie jest jak gra w pokera. Jeden niewłaściwy ruch i tracisz wszystko"
Gruby ^^

Gruby (Małomózgus-Maximus) Gatunek człowieka z miliardami zainteresowań. Jego głównymi zainteresowaniami są: denerwowanie ludzi, pisarstwo amatorskie, denerwowanie ludzi, słuchanie muzyki, denerwowanie ludzi, projektowanie gier, oraz denerwowanie ludzi. Warto wspomnieć, że nie dokańcza niczego, oprócz denerwowania innych. Wzrost ok. 170 cm i podejście typu "nic-nie-wiem-ale-się-wypowiem".
Stare 02-11-2015, 11:20
Awatar p3pe
p3pe p3pe jest offline
Błądzący

p3pe jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jest możliwość, abyście udostępnili każdy render oddzielnie ?
Mógłbym coś od siebie zaproponować.
Stare 02-11-2015, 12:12
Feldmarshal Feldmarshal jest offline
Tajemnica wiedzy

Feldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/aFeldmarshal jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Mogę Ci przesłać render loga Sfgame. Reszte wycinam sam, lub szukam w necie :)

PS. I nie wszystkie mogę udostępnić, bo dostałem je tylko do własnego użytku. I autor prosił o nie rozpowszechnianie.

Ostatnio edytowane przez Feldmarshal ; 02-11-2015 o 12:17

Tagi
forum, logo

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów