Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-12-2011, 10:43
PLMikus01 PLMikus01 jest offline
Wychodzący z cienia

PLMikus01 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Też mam taki błąd:

Uploaded with ImageShack.us

Nie umiem go wytłumaczyć
Jakiś Błąd to jest

Ostatnio edytowane przez PLMikus01 ; 31-12-2011 o 10:46
Odpowiedz z cytatem
Stare 31-12-2011, 16:44
Awatar Adio-Kane
Adio-Kane Adio-Kane jest offline
Otwarty umysł

Adio-Kane jest znany/a wszystkimAdio-Kane jest znany/a wszystkimAdio-Kane jest znany/a wszystkimAdio-Kane jest znany/a wszystkimAdio-Kane jest znany/a wszystkimAdio-Kane jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Po prostu wyciąłeś kaczuszkę a wkleiłeś ten screen ze znakiem zapytanie,a wszystko tylko po to żeby zrobić "zamieszanie" na forum,te Twoje głupie "bugi" są żałosne,na prawdę radze Ci, SKOŃCZ Z TYM FORUM.Wypisujesz tu takie głupoty,że płakać się chce.To tyle.
Stare 08-01-2012, 04:20
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Witam i mam - myślę, że dobrą - wiadomość z pierwszej ręki : otóż wyżej pisałem, że podobnie jak i część innych graczy nie otrzymałem wpisów po przejściu do gildii, która lochy miała zaliczone. Te brakujące lochy zostaną uzupełnione po pozytywnym wyniku ataku na kolejny nr. lochu, dziś gildia zaliczyła loch 23 i automatycznie klaser pozbył się braków, mam wszystkie możliwe na tym etapie lochy. Natomiast przechodzenie tam i z spowrotem do gildii nie przynosi żadnego skutku, nie tędy droga. Czyli nie mamy się czym martwić - każdy członek gildii, pod warunkiem że dołączy do ataku (co jest oczywiste), po zabiciu finalnego bossa dostanie wszystkie poprzednie wpisy, nawet jeśli poprzednio był w innej gildii która zaliczyła jedynie początkowe. Piszę to z własnych doświadczeń, dziś kłopot z klaserem - w zakresie lochów - nareszcie się skończył. Przynajmniej od tej strony mamy jasność :)
Pozdr:)
I życzę wszystkim i sobie powodzenia w wyłapywaniu wpisów na ostatnich stronach, przedział od nr. 1600 do 1700 wpisów jest chyba najtrudniejszy i najciekawszy :) Coraz bliżej mety i coraz wolniej się do niej zmierza :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-01-2012, 11:48
LuTze LuTze jest offline
Tajemnica wiedzy

LuTze cieszy się dobrą reputacjąLuTze cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
Witam i mam - myślę, że dobrą - wiadomość z pierwszej ręki : otóż wyżej pisałem, że podobnie jak i część innych graczy nie otrzymałem wpisów po przejściu do gildii, która lochy miała zaliczone. Te brakujące lochy zostaną uzupełnione po pozytywnym wyniku ataku na kolejny nr. lochu, dziś gildia zaliczyła loch 23 i automatycznie klaser pozbył się braków, mam wszystkie możliwe na tym etapie lochy. Natomiast przechodzenie tam i z spowrotem do gildii nie przynosi żadnego skutku, nie tędy droga. Czyli nie mamy się czym martwić - każdy członek gildii, pod warunkiem że dołączy do ataku (co jest oczywiste), po zabiciu finalnego bossa dostanie wszystkie poprzednie wpisy, nawet jeśli poprzednio był w innej gildii która zaliczyła jedynie początkowe. Piszę to z własnych doświadczeń, dziś kłopot z klaserem - w zakresie lochów - nareszcie się skończył. Przynajmniej od tej strony mamy jasność :)
Przeczytaj dokładnie wcześniejsze wpisy a zrozumiesz, że problem niestety pozostał.
Fakt, że po zaliczeniu bossa w lochach jakieś gildii zalicza wszystkie poprzednie był dawno wszystkim znany.
Tutaj chodzi o to, że część ludzi już za samo tylko dołączenie do gildii z wyższymi lochami niż poprzednia otrzymuje te brakujące wpisy AUTOMATYCZNIE, na "dzień dobry".
Pytanie: dlaczego tylko niektórzy? Ja na jednym koncie dostałem takie zaliczenie. Miałem 2 lochy gildii zaliczone, dołączyłem do gildii z 8 lochami i już mam w klaserze 6 bossów więcej. Inni będący w tej samej gildii nie mają 8 lochów zaliczonych, a dołączyli mniej więcej w tym okresie co ja, PO lochach.
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-01-2012, 14:36
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Mój Boże - co za różnica ? Jednym się wpisuje innym nie, ja także należałem do tych drugich, co powoduje takie losowe wpisy tego pewnie nie wie nikt... Najważniejsze jest, że możemy temu zaradzić i jest to sprawdzone na 100%, dlatego o tym napisałem, musimy zaliczyc jakiś loch z gildią i po sprawie. Czy to było wiadome wszystkim ? Być może, może oznajmiam z dumą coś powszechnie znanego, brr straszne.. sorry :) Nie jest tutaj miejsce na szukanie przyczyn, tkwiących najpewniej gdzieś w kodzie gry lub w jakimś algorytmie obsługujacym lochy... nie wiem, my znamy jedynie efekt.
Pozdr :)
ps. tak przy okazji - ja pisałem posta 8 stycznia, Ty edytowałeś swój kilka dni później i tam w pkt.3 piszesz że zaliczenie lochu załatwia sprawę... Ja pewność o tym dostałem po pozytywnym zaliczeniu lochu i z tej okazji skrobnąłem posta.. nie zauważyłem wówczas Twojej infor. w pkt.3 Twojego postu.. nieważne.
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-11-2013, 00:37
Ukis'ek Ukis'ek jest offline
Błądzący

Ukis'ek jest na właściwej drodze
Domyślnie

PLMikus01
Przyglądnąłem się grafice jaką wstawiłeś na forum. Niestety jest ona podrobiona. Przy krawędziach połączenia tła szarego a obramowania widać inne pixele, nawet gdy jesteś dobrym grafikiem, to z cieniowaniem odstajesz.
Odpowiedz z cytatem
Stare 22-11-2013, 12:10
Awatar Crafty
Crafty Crafty jest offline
Błądzący

Gilde: Crafty, s15
Crafty jest na właściwej drodze
Domyślnie

Panie Up, czy moje zdjęcia też są podrobione ?

Zdjęcia moje jak i wyżej są autentyczne. Też mam ten sam problem...
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-12-2013, 12:00
Awatar MikiJestSuper
MikiJestSuper MikiJestSuper jest offline
Szukający drogi

Gilde: MikiJestSUper
MikiJestSuper jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Sagoth Zobacz posta
Dziś zauważyliśmy w gildii pewne nieścisłości. Mamy 23 lochy i niektórzy w gildii mają te bossy zaliczone w klaserze, ale nie wszyscy.
Sądziłem do dzisiaj, że trzeba być na walce przynajmniej na ostatnich lochach, aby zaliczyło wszystkie poprzednie, jednak kolega powiedział mi, że wystarczy do gildii dołączyć, żeby zaliczyło jej lochy.

Zrobiłem więc doświadczenie, polegające na dołączeniu do gildii słabego gracza (level 12 ze świeżo kupionym klaserem). Po dołączeniu go do gildii automatycznie zaliczyło mu wszystkie 23 lochy!!
Jednak starzy członkowie mają dziwnie różne lochy w klaserach. Niektórzy mają 23 zaliczony, a nie mają 22-go! Inni nie mają nic ponad 16-17, czyli te, które osobiście zaliczali jako ostatnie.
Czy ktoś potrafi to wyjaśnić?
Niestety tak czasem jest ;c

Cytat:
Zamieszczone przez Crafty Zobacz posta
Panie Up, czy moje zdjęcia też są podrobione ?

Zdjęcia moje jak i wyżej są autentyczne. Też mam ten sam problem...
Raczej nie...

Ostatnio edytowane przez chris212 ; 24-12-2013 o 12:03
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-02-2014, 11:58
Awatar Nocturius
Nocturius Nocturius jest offline
Błądzący

Gilde: Nocturius
Nocturius jest na właściwej drodze
Exclamation WITAM

Od kilku dni kolekcjonuje klaser i po raz kolejny zauważyłem braki w ekwipunku.Mianowicie pokonałem kilku graczy a item się nie pojawił w klaserze to samo się tyczyło wyprawy na lochy z gildią nie mogę odszukać kilku potworów których powinienem mieć w kolekcji.Bardzo bym prosił o pomoc w wyjaśnieniu zaistniałej sytuacji

Pozdrawiam Nocturius
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-04-2014, 14:28
robimaster robimaster jest offline
Błądzący

Gilde: Zwiadowca
robimaster jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Sagoth Zobacz posta
Dziś zauważyliśmy w gildii pewne nieścisłości. Mamy 23 lochy i niektórzy w gildii mają te bossy zaliczone w klaserze, ale nie wszyscy.
Sądziłem do dzisiaj, że trzeba być na walce przynajmniej na ostatnich lochach, aby zaliczyło wszystkie poprzednie, jednak kolega powiedział mi, że wystarczy do gildii dołączyć, żeby zaliczyło jej lochy.

Zrobiłem więc doświadczenie, polegające na dołączeniu do gildii słabego gracza (level 12 ze świeżo kupionym klaserem). Po dołączeniu go do gildii automatycznie zaliczyło mu wszystkie 23 lochy!!
Jednak starzy członkowie mają dziwnie różne lochy w klaserach. Niektórzy mają 23 zaliczony, a nie mają 22-go! Inni nie mają nic ponad 16-17, czyli te, które osobiście zaliczali jako ostatnie.
Czy ktoś potrafi to wyjaśnić?
aaa
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów