Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-2019, 14:39
Sysska66 Sysska66 jest offline
Błądzący

Sysska66 jest na właściwej drodze
Domyślnie Osiągnięcie "Zaklęty"

Hej mam pytanie odnośnie osiągnięcia "zaklęty". Otóż gram na świecie 36PL i niedawno na tym serwerze udało się odblokować wszystkie zaklęcia u wiedźmy. Zakląłem wszystkie 9 przedmiotów które mam na postaci, a osiągnięcie się nie zalicza mimo iż przedmioty mam ubrane. Chciałem zapytać czy wiecie może o co chodzi i czemu osiągnięcie się nie zalicza? Dodam że nie tylko ja mam ten problem. Dzięki za odpowiedzi
Odpowiedz z cytatem
Stare 27-05-2019, 12:32
Rakietnik Rakietnik jest offline
Definicja dyskusji

Rakietnik jest nieziemsko utalentowany/aRakietnik jest nieziemsko utalentowany/aRakietnik jest nieziemsko utalentowany/aRakietnik jest nieziemsko utalentowany/aRakietnik jest nieziemsko utalentowany/aRakietnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Również mi nie zaliczyło, pewnie jakiś błąd jest.
Stare 27-05-2019, 16:14
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Jak to zwykle bywa z osiągnięciami dotyczącymi wyposażenia naszego czy pomocników są one zbugowane od samego początku swojego istnienia w grze i zazwyczaj wystarczy je oszukać. Tzn zrobić, to samo ale na innych ciuchach, ale żeby było ciekawiej to ta zajebista gra nie rozróżnia innych ciuchów jako tych samych czyli wystarczy po prostu je pozdejmować i założyć ponownie. Wtedy jeżeli wszystko się zgadza powinno uznać osiągnięcie to czy jakiekolwiek inne dotyczące eq.No chyba, że coś się bardziej pokićkało jeszcze od tamtej pory i nic nie da się zrobić to wtedy piszemy na adres supportu.

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 27-05-2019 o 16:15
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Tagi
osiągnięcia, zaklęty

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów