Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-05-2019, 15:58
Otis Driftwood Otis Driftwood jest offline
Błądzący

Otis Driftwood jest na właściwej drodze
Domyślnie Lochy. Otwarte 11 przed ukończeniem 10 ? Jak to możliwe ?

Witam. Moim problemem są otwarte 11 lochy w sytuacji, gdy nie skończyłem jeszcze 10. Wracam do tej gry po długim czasie, zawsze było tak z lochami powyżej 9, że każdy następny odblokowywał się z ukończeniem poprzedniego ( przynajmniej to dotyczy 10, 11, 12, bo 13 z 14 chyba można grać naprzemiennie ). W Każdym razie na pewno 11 powinien się odblokować po ukończeniu 10, tymczasem ja ukończywszy 5 etap z 10 lochu, od razu po wyjściu do głównego menu lochów ujrzałem ikonkę Cyrku grozy z komunikatem ( 1/10 ). I po wejściu w ten loch faktycznie jest pierwszy przeciwnik możliwy do zagrania ( chociaż nie próbowałem naciśnięcia ''ok'' ). Oczywiście, jeżeli to jest zamierzone i taka sposobność została zaimplementowana np. wraz z jakąś aktualizacją to wszystko okej i proszę tylko o potwierdzenie, że rzeczywiście tak jest, natomiast jeżeli to coś nie tak to chciałbym prosić o odniesienie do tego i rozwiązanie problemu. Rozumiem, że dla większości osób taki bug ( jeżeli takowym jest ) nie przeszkadzałby, a wręcz przeciwnie byłby powodem do radości, jednak ja wolałbym przechodzić wszystko tak jak powinno się to robić i nie ukrywam, że to trochę psuje frajdę z gry, świadomość że nie przeszedłem 10 lochu, a już mogę grać 11. Dodam tylko, że 2 dni temu, kiedy grałem tornado to po zaliczeniu któregoś etapu nagle w strefie mroku, tam gdzie to tornado się znajduje po wyjściu w główne menu lochów strefy mroku mignął mi napis - nie pamiętam dokładnie, bo to była krótka chwila ale coś w stylu '' odblokowano nowy loch'' lub po prostu '' odblokowano'' lub coś w tym stylu. Zdziwiłem się i dokładnie przejrzałem całą mapkę zarówno strefy mroku jak i światła, jednakże wszystko było normalnie. Dopiero dziś po przejściu 5 etapu z 10 lochu zauważyłem odblokowany Cyrk grozy. Liczę na szybkie rozwiązanie problemu i pozdrawiam.
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-05-2019, 19:25
interderabilja interderabilja jest offline
Szukający drogi

Gilde: s3 interderabilja
interderabilja niedługo okryje się sławą
Domyślnie

ten bug jest obecny już od dłuższego czasu, a biorąc pod uwagę że dotyczy tylko 11 lochu to playi nie przeszkadza
Odpowiedz z cytatem
Stare 12-05-2019, 20:42
Otis Driftwood Otis Driftwood jest offline
Błądzący

Otis Driftwood jest na właściwej drodze
Domyślnie

Oglądałem filmiki na Youtube 2 osób ( jeden sprzed 4 miesięcy i drugi z 2016 roku ) i im po przejściu 5 etapu z 10 lochu absolutnie nie odblokowywał się Cyrk grozy. Rozumiem, że ten bug nie tyczy się wszystkich graczy i zdarza się losowo czy może o coś innego chodzi ?
Odpowiedz z cytatem
Stare 13-05-2019, 06:15
interderabilja interderabilja jest offline
Szukający drogi

Gilde: s3 interderabilja
interderabilja niedługo okryje się sławą
Domyślnie

to chyba odblokowywuje się po zaliczeniu 1. tornada (a przynajmniej tak kojarzę)
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów