Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Forum > Skargi oraz pochwały

Skargi oraz pochwały Ktoś z zarządu Cię uraził? A może Ci pomógł? Tu możesz go obgadać.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-02-2016, 23:49
Awatar Verdzo
Verdzo Verdzo jest offline
Pomocna dłoń

Verdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkimVerdzo jest znany/a wszystkim
Domyślnie REKORDY lochy/wieża ZANIEDBANE !

Witam

Co jest spowodowane faktem ze nikt Rekordami się nie zajmuje ? Bo jak się nikomu nie chce to usuńcie to w cholerę . Bo nie chce mi się wieżyc ze nie ma kto się tym zając przez dobre klika miesięcy. Najstarszy rekord z wieży był dodany 07-06-2015 !! . To samo tyczy się rekordów z lochów . 14 loch już dawno jest a nawet nie został dodany.

Pozdrawiam :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-02-2016, 23:53
Awatar BloodRing
BloodRing BloodRing jest offline
Otwarty umysł

Gilde: -
BloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/aBloodRing jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

By bylo cos dodane uzytkownicy sami musza wstawiac swoje ssy, a tych specjalnie dużo nie było wstawionych. Zreszta dmix i kuszu odpowiedzialni za to nie uczestnicza w zyciu forum, wiec skieruj do admina pytanie, czy by mogl wyznaczyc kogos do tego.

Ostatnio edytowane przez BloodRing ; 10-02-2016 o 23:58
Odpowiedz z cytatem
Stare 11-02-2016, 02:04
Okko Okko jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Okko jest nieoszlifowanym diamentemOkko jest nieoszlifowanym diamentem
Domyślnie

Mmm, tak kilka rzeczy na forum zostało niestety zaniedbane, jestem świadom, że jest jeszcze sporo do "uporządkowania". Ze swojej strony mogę zapewnić, że jak tylko będę mieć możliwość i wystarczająco dużo czasu, to zajmę się naprawieniem i tego problemu.
Obecnie postawiłem sobie inny cel (zadanie) do wykonania, ale jak tylko z tym skończę, to wezmę się za to.
Jeśli jest jeszcze coś, co uważacie za "zaniedbane", to chętnie wysłucham i wrzucę do mojej "listy rzeczy do zrobienia" .
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów