Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum forum

Archiwum forum W tym miejscu znajdują się tematy dotyczące forum, które są stare, ale mogą Ci się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-03-2015, 13:55
Awatar Iwan J.
Iwan J. Iwan J. jest offline
Błądzący

Gilde: Na emeryturze
Iwan J. jest naprawdę dobry/aIwan J. jest naprawdę dobry/aIwan J. jest naprawdę dobry/a
Domyślnie Skarga na LeoTara

Cześć.

Nie sądziłem, że kiedyś będę musiał tu napisać, nigdy wcześniej nie miałem negatywnych odczuć odnośnie pracy administratorów i moderatorów forum. Jednakże wczoraj miała miejsce dość kontrowersyjna sytuacja, która w moim odczuciu została niesprawiedliwie rozwiązana. Wczoraj w godzinach około 12:30 -13 (nie pamiętam dokładnie) pojawił się na ChatBoxie gracz pytający o świat 32. Po upomnieniu przez użytkowników będących na ChatBoxie zaczął obrażać wszystkich, którzy się odezwali. W tym momencie powinien zareagować moderator, ale akurat żaden nie był obecny. Niektórym wcześniej puściły nerwy, innym później. Na pewno nie byłem pierwszym, który mu odpysknął, ani nie jedynym. Nie użyłem żadnego wulgaryzmu (podobnie jak inni obrażani użytkownicy) ani wyzwiska wobec obrażającego. Po prostu nie byłem bierny wobec wyzwisk do mnie, starałem się odpowiedzieć zachowując jakiś tam poziom wypowiedzi. Podkreślam, że nie byłem jedynym, który wdał się z obrażającym w pyskówkę. Jednak tylko ja dostałem bana oprócz obrażającego. Napisałem do LeoTara z prośbą o wyjaśnienie, jednak na profilu ma wielkopański wpis, że nie tłumaczy się z banów, chociaż uważam że powinien jeśli kara budzi wątpliwości. Skarga dotyczy pobudek którymi kieruje się LeoTar nakładając bany. W tabeli kar w mojej rubryce obok podpunktu "powód kary" widnieje wyjaśnienie "kłótnie". Dlaczego tylko ja dostałem bana skoro z obrażającym kłóciło się kilka osób. Na koniec chciałbym powiedzieć, że bana zaakceptuję, bo faktycznie się kłóciłem, ale nie zaakceptuję "kolesiostwa" na forum. Nie zgadzam się na to żebym był surowiej karany, bo nie jestem z forumowej paczki. To tyle
Stare 27-03-2015, 15:13
LeoTar
Gość

Domyślnie

Forumowej paczki... Ludzie, na mózg Wam pada czy jak? Wiem, że przyszła wiosna i hormony szaleją ale błędy w Twojej interpretacji po prostu są żałosne.
Jeszcze nie mamy nowego serwera, a rzeka po gównoburzach płynie przez forum jak po wyjściu poprzedniego ...

Dandi dostał jeszcze bana na miesiąc za chamski sposób w jaki zwrócił się do mnie na pewu i zażądał wyjaśnień.
Ty masz tylko bana na 3 dni więc skończ płakać i wyhoduj sobie parę jaj pomiędzy nogami.

Powiedzmy, że to jest zapowiedź tego, jak będę traktował takie "dyskusje" po wyjściu s32.
Chamstwo będę tępił bezwzględnie i nie ma zmiłuj !
Stare 27-03-2015, 15:28
Awatar Iwan J.
Błądzący

Iwan J. jest naprawdę dobry/aIwan J. jest naprawdę dobry/aIwan J. jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Mam nadzieję, że ktoś obiektywny przeczyta tą wypowiedź LeoTara. Nie życzę sobie, żebyś mnie obrażał. Nie wiem, może nie wyraźnie piszę na klawiaturze, więc spróbuję jeszcze raz:

KŁÓCIŁO SIĘ KILKA OSÓB, A BANA DOSTAŁEM TYLKO JA!

Jako że pozostałe osoby kłócące się i obrażające tego dandiego, czy jak mu tam, są aktywnymi użytkownikami forum i CB, a ja nie - wysnuwam wniosek że zostały lepiej potraktowane niż ja ze względu na wasze koleżeństwo.

P.S. Na drugi raz pilnuj odpowiedniej hodowli swoich jajek, nie zaglądaj w moje i naucz się trochę szacunku do ludzi. Ja Cię nie obrażam, tylko poddaję pod wątpliwość uczciwy osąd sytuacji, "twardzielu".

Ostatnio edytowane przez Iwan J. ; 27-03-2015 o 15:29
Stare 27-03-2015, 16:56
LeoTar
Gość

Domyślnie

A czym ja Cię uraziłem?
Nie potrafisz dyskutować jak mężczyzna? Wczoraj potrafiłeś...

Edyta:
Jeden fakt jest niezbity, po wlepieniu tych dwóch banów, kłótnie ustały. Taki był zamysł mojego działania, które po raz kolejny przyniosło zamierzony efekt.

Dziękuję, dobranoc.

Zamykam i tylko czerwony będzie mogł się wypowiedzieć.

Ostatnio edytowane przez LeoTar ; 27-03-2015 o 16:59
Stare 27-03-2015, 16:59
Awatar Iwan J.
Błądzący

Domyślnie

hmm... jeśli obrazisz moją zmarłą matkę i nie będzie nikogo w pobliżu, żeby Cię zbanować, to może dam się namówić.
Póki co - raczej trzymam nerwy na wodzy. I Tobie też polecam.
Stare 27-03-2015, 17:22
Kuszu
Gość

Domyślnie

Obaj nie macie racji, obaj jesteście w błędzie i obaj macie argumenty, które utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Iwan nie musiałeś kontynuować tamtej wymiany zdań jednak z pełną świadomością to robilłeś... Leo natomiast powinien postąpić nieco inaczej i albo uciszyć każdego kto wdał się w rozmowę z tym całym dendim albo wywalić tylko jego - efekt byłby ten sam.

Tyle ode mnie
Stare 27-03-2015, 20:09
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Otwieram.

Czytam wątek i chciałbym zobaczyć screeny lub chociaż przeczytać streszczenie tej sytuacji, ale z konkretami. Wiem, że Ty Iwanie 'prowadziłeś kłótnie', ale z tego co widzę byli też inni. Prosze o pw lub wpis tu ( a lepiej wpis tu)

MLP FAN

20 % cooler
Stare 27-03-2015, 20:18
Awatar Iwan J.
Błądzący

Domyślnie

Całą sytuację możesz zobaczyć w archiwum chatbox'a z wczoraj, około 13:00.
Stare 27-03-2015, 20:28
Awatar blue
blue blue jest offline
Wzór mądrości
Zasłużony dla forum

Gilde: ---
blue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjamiblue ma reputację ponad reputacjami
Domyślnie

Ban zdjęty, zamykam

MLP FAN

20 % cooler

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów