Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-04-2018, 16:27
Pomurnik Pomurnik jest offline
Wychodzący z cienia

Pomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkimPomurnik jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Tak było przed aktualizacją, teraz 11 pupil już nie daje bonusu za to 12 owszem. Poza tym 11 pupil i tak dawał (błędnie) 1% bonusu a nie 0,5
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-04-2018, 16:32
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Sens zgłaszania jest niewielki - i tak każde zgłoszenie wpierw idzie do GM, którymi są Anabelle i Ignis czyli nasz polski oddział suportu, dopiero od tych pracowników idą zgłoszenia do administracji niemieckiej, nasi GM chcą screenów aby udokumentować ... a to już za dużo, obecnie mam już wszystkie żywioły z przekroczonymi poziomami 150, przy najszybciej osiągniętym żywiołem Ziemi czyli dla mnie zysk inty, oczywiście napisałem i oczywiście musiałem załączyć screen, ale do pozostałych nie mam zamiaru już robić fotek, za dużo : fotki przed i fotki po osiągnięciu, fotki postaci i fotki pupili i jeszcze razy 5 bo tyle poszło już żywiołów.. bezsens.. Na dodatek niemiecka administracja i tak nie odnosi się w żaden sposób do tych zgłoszeń.. po prostu milczenie. Jaki więc sens w zgłaszaniu ? czy zgłosimy 300 razy czy może 3 tys. to i tak bez skutku. Z jakiejś przyczyny Playa nie chce naprawić / nie potrafi ? no bez jaj... / tego co sama przecież nam zapewniała.. A na dokładkę podniosła level pupili do 200 co daje wrażenie, że grała po prostu na zwłokę.. Te "stałe elementy gry" są już nużące i odpychające od dalszego grania...

Ostatnio edytowane przez Straszny Knypel ; 17-04-2018 o 22:42 Powód: literki wcięło
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-04-2018, 17:05
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Nie ma sensu pisać bo mają to gdzieś. Wprowadzili śmieszną klase i aktualizacje, która jest żartem, a nie aktualizacją. Do tego cieszą się bo jeden typ przewalił 200 czy tam 300 tysięcy grzybów. No i dojdzie do tego co napisałem, że zrobią fuzję pozostałych klas. A dlaczego? Bo znajdzie się kolejny gość który przewali tyle grzybów i kasa będzie się zgadzać. A błędy z pupilami, kowalem, rankingami itp. będą się powtarzać bo wrzucają coś co nie jest nawet sprawdzone. I jeszcze inteligentny ktoś z "góry" napisze, że playa nie wprowadzi nic co jest niesprawdzone. Właśnie ten patch udowodnił, że wrzucają co chcą bez dokładnych testów.
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-04-2018, 17:37
Best1 Best1 jest offline
Błądzący

Best1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Najważniejsze dla niemcoli z PLAYA że opcja GRZYBIARZ nigdy im się nie zapsuła, a reszta z tego co wychodzi od kilku dobrych lat jest mało ważna dla nich. Robią nas GRACZY po prostu w bambuko, zamiast słowa bambuko powinienem użyć słowa potocznie uznawanego za wulgarne ale z racji tego że mam jeszcze troszkę ogłady i kultury odpuszczę,
Odpowiedz z cytatem
Stare 20-04-2018, 17:33
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Dziś otrzymałem pocztę od Playa, że bonusy za pupile będą doliczane jednak nie jak podawano wcześniej na poziomach 100 a potem 150 lecz po osiągnięciu przez pupila maksymalnego levelka, 200 - wówczas zostanie doliczone co nam obiecano, uzasadnieniem było podniesienie maksymalnych poziomów co skutkuje także przesunięciem premii za pupile. Ok - poczekamy, niedługo zaczną osiągać te wymagane 200 lev. Lepsze to niż narzekanie :)
Pozdr.
Stare 20-04-2018, 18:04
KAMA0289 KAMA0289 jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Jarocin
KAMA0289 niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
Dziś otrzymałem pocztę od Playa, że bonusy za pupile będą doliczane jednak nie jak podawano wcześniej na poziomach 100 a potem 150 lecz po osiągnięciu przez pupila maksymalnego levelka, 200 - wówczas zostanie doliczone co nam obiecano, uzasadnieniem było podniesienie maksymalnych poziomów co skutkuje także przesunięciem premii za pupile. Ok - poczekamy, niedługo zaczną osiągać te wymagane 200 lev. Lepsze to niż narzekanie :)
Pozdr.
lepsze to niż nic,ale powinni dać oficjalne info :)
Stare 23-04-2018, 13:00
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Dlatego ten post powinien być skasowany zgodnie z polityką forum. Bo nie jest to oficjalne info. Mnie to akurat nie interesuje bo wole taką informację niż czekać aż wreszcie coś się tutaj pojawi. Jednego nie rozumiem czyli jak wcześniej bonus był za 100 poziom to teraz cofnęli go i dostaniemy dopiero przy wbiciu 200?
Odpowiedz z cytatem
Stare 24-04-2018, 13:04
Awatar InMoonshine
InMoonshine InMoonshine jest offline
Błądzący

Miejscowość: s1 sfgame.pl
InMoonshine niedługo okryje się sławą
Domyślnie

prawda jest taka Knypel że support jest sobie bo jest.
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-04-2018, 15:59
Awatar Br4nd
Br4nd Br4nd jest offline
Pomocna dłoń

Miejscowość: Zachodniopomorskie
Br4nd niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Balans pupil straszny
Level 430
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-04-2018, 16:05