Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Offtopic > Ogólnie > Twórczość własna

Twórczość własna Jeśli śpiewasz, albo zjadasz płatki w minutę, możesz się tym pochwalić.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-2018, 21:45
SmartMatt SmartMatt jest offline
Błądzący

SmartMatt jest na właściwej drodze
Domyślnie Strona która ułatwi grę w SfGame

Witajcie.
Nazywam się Mateusz i jestem amatorem w dziedzinie grafiki komputerowej i programowania z tego też powodu od dwóch tygodni zajmuję się pewnym projektem mogącym pomóc graczom Shakes and Fidget i nie tylko.
Celem tego postu jest sprawdzenie czy dalsza praca jest opłacalna i czy społeczność będzie chętna go używać dlatego już we wstępie proszę cię żebyś zapoznał się ze wszystkim co poniżej i wyraził swoją opinię.

Czym będzie Smart Game Helper?

Będzie to zbiór pomocy dla graczy Online RPG początkowo w postaci witryny www, lecz możliwe że w przyszłości przeniesie się także na aplikacje mobile.
Przedsięwzięcie mam zamiar rozpocząć z grami: Shakes and Fidget, Hero Zero i Club Penguin i później w trakcie rozwoju dodawać nowe funkcje.

Co będę mógł znaleźć na witrynie?

Jeśli chodzi o SfGame to znajdziesz tam informacje takie jak:
-Nadchodzące eventy
-Interaktywna tabela z informacjami na temat pupili podświetlająca gatunki które można zdobyć w odpowiednim czasie (po wejściu na stronie wyświetli jakie możesz zdobyć dzisiaj lub gdy zmienisz datę otrzymasz wynik adekwatny do zmiany)
-Przelicznik surowców i czasu potrzebnych na budowę w twierdzy, podziemiach i gildii
-Poradniki na temat zdobywania osiągnięć
-Szybkie, dziennie powiadomienia (już dostępne! Czytaj niżej)
I tak dalej...

W jakim stanie jest projekt
Większość z wymienionych pomysłów jest już w wersji beta i finalna wersja mogłaby być dostępna za około 2-3 tygodni. Jeśli byłbyś zainteresowany rozwojem i powstaniem mojego pomysłu bądź masz jakieś swoje na dodatkowe ulepszenie i rozwój witryny, proszę odezwij się poniżej!

Przetestuj już dziś
Jak wspomniałem powyżej funkcjonuje już wersja beta bota wysyłającego codziennie o północy informacje na temat pupili i eventu na portalach facebook i twitter. Jeśli chcesz mnie wspomóc wejdź i polub/ zafollowuj profil by otrzymywać codziennie przydatne informacje na temat naszej ulubionej gry a dla mnie będzie to przy okazji cenny strzał i motywacja do działania .

Link do Facebooka:https://www.facebook.com/SmartGameHelper/
Link do Twittera: https://twitter.com/SmartGameHelper

Dziękuję za przeczytanie tego długiego postu i za każdą opinię czy krytykę.
Odpowiedz z cytatem
Stare 08-02-2018, 09:49
MiXerek MiXerek jest offline
Zbanowany

Miejscowość: Wrocław
MiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykłademMiXerek jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Aż mi oczy wypaliło kiedy bot dał kropkę po "nr".

Ciekawy projekt, czekam na jego rozwinięcie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 10-02-2018, 18:56
Awatar Arc
Arc Arc jest offline
Błądzący

Miejscowość: Ziemia
Arc jest na właściwej drodze
Domyślnie

Autorzy projektu planują jakąś współpracę z właścicielami sfgame?

Discord: Arcanus#8608
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów