Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-05-2019, 21:01
Goldmano Goldmano jest offline
Mówiący szeptem

Goldmano niedługo okryje się sławą
Domyślnie Nowy update w czerwcu na 10 urodziny

Padła ostatnio taka deklaracja ze strony twórców gry i ani słowa więcej na forum nie widziałem, od graczy...
czyżby forum umarło, czy ludzie mają to po prostu w.... poważaniu?
Czy podchodzą a zasadzie "nie spodziewałem się niczego a i tak mnie zawiedliście"

Cytat:
UWAGA! To jeszcze nie koniec!
Za niecały miesiąc, pomiędzy 21 a 23 czerwca, Shakes & Fidget będzie świętować swoją 10-tą rocznicę!
Przygotujcie się na 10 dużych niespodzianek, od eventów po nowe funkcje!
Stare 25-05-2019, 22:22
Awatar Andy1
Andy1 Andy1 jest offline
Szukający drogi

Gilde: DillHg s1 / Andy s12
Andy1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

W dupie to mam i tak wiem, że się zawiodę więc nie ma co się podniecać. Po za tym za mało informacji żeby gracze mieli o czym dyskutować.
Stare 25-05-2019, 22:30
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: The Witness, serwer 35.pl
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Od jakiegoś czasu psują w sumie wszystko po kolei i zamiast zrobić coś raz, ale dobrze (chociaż wtedy byłyby narzekania pt. "nic nie robią") to dorzucają niepotrzebne funkcje, zwykle dziurawe, a nie poprawiają tego co kuleje. Do tego nowy serwer co miesiąc zamiast skupiania się na dodawaniu sensownej zawartości. Fakt faktem że żadnej wysokopoziomowej postaci nie miałem (236 lvl raptem), jednak myślę że zaczęło się to psuć... W sumie chyba od pierwszej "aktualizacji wszechczasów".

Z drugiej strony- życie. Rozmawialiśmy ostatnio o tym na CB. Myślę, że zdecydowana większość z nas zaczynała grę mając te kilkanaście lat, jednocześnie nie mając jeszcze "tyle na głowie". W pewnym momencie zaczęło się nakładać na siebie wchodzenie "w dorosłość" kolejnych fal i właśnie psucie gry kolejnymi aktualizacjami. Ta o której wspomniałem wyżej była hucznie zapowiadana, bardzo oczekiwana i... Klapa. Forum ustanowiło wtedy rekord aktywnych jednocześnie (w okolicach 16ej 1058 osób- poprzednim rekordem było 770 coś? Pisałem do gazetki forumowej o tym, info o rekordzie jest na dole strony głównej), jednak dużo osób widząc o co chodzi po prostu się zraziło. Kolejne aktualizacje powodowały również kolejne odpływy. Do tego od paru miesięcy cholernie trudny kontakt z Agą i resztą supportu- coś tu przestało funkcjonować.
W moim przypadku- choćby s35 (to on we wrześniu startował?). Dwa dni po tym jak wrzuciłem do gildii kilkaset realnych złotych okazało się że to wszystko na marne. Wróciłem po 3 latach przerwy, pograłem circa 3 miesiące i wiem że już nie wrócę.

Rozpisałem się nie na temat trochę... Ale nie chcę teraz tego kasować więc poście, leć do góry...

Edit: reasumując- tak jak powiedział Andy wyżej, nie ma na co czekać bo to i tak raczej nie będzie nic sensownego. Teoretycznie jak człowiek nie ma wielkich oczekiwań to później ciężej o rozczarowanie. Albo i nie...

Ostatnio edytowane przez Repeq ; 25-05-2019 o 22:33
Stare 27-05-2019, 16:39
Awatar westernSS6
westernSS6 westernSS6 jest offline
Szukający drogi

Gilde: zwiad s6 388lvl
westernSS6 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nie wiem co dodadza ale chce widzec porzadna aktualke a nie na odpiernicz sie
LVL - 408

PROFESJA - ZWIADOWCA
GILDIA TOP1 S6 / WORLD
Stare 27-05-2019, 20:12
Awatar Pomurnik
Pomurnik Pomurnik jest offline
Pomocna dłoń

Pomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

"Przygotujcie się na 10 dużych niespodzianek, od eventów po nowe funkcje!" - to zdanie jest tak sformułowane, że z tej 10 trzeba odjąć pewnie połowę na nowe eventy i zostanie gdzieś 5 na nowe funkcje. Wtedy pewnie umożliwią wydobywanie złota podczas ulepszania kopalni więc zostaną jeszcze pewnie dodane 4 funkcje. A z nimi nigdy nic nie wiadomo, mogą dać jakieś bzdety do istniejących już rzeczy, dodać to samo co już było ale w nieco innym wydaniu (tak jak pupil gildii, który jest połączeniem pupili, demonicznego portalu i zwykłego zwoju z karczmy) ale skoro to urodziny to może się szarpną i dodadzą coś zupełnie nowego. W każdym razie na nic się nie nastawiajcie aby się nie rozczarować.
Stare 27-05-2019, 20:30
Awatar Andy1
Andy1 Andy1 jest offline
Szukający drogi

Gilde: DillHg s1 / Andy s12
Andy1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

10 niespodzianek:
1 event epicki
2 event golda
3 event expa
4 event epika
5 nowy serwer międzynarodowy 34
6 nowy serwer niemiecki 40
7 nowy serwer polski 37
8 nowy serwer czeski nwm który
9 nowy serwer 1 wybrzeża kości słoniowej
10 będzie można wydobywać gold z kopalni równocześnie budując
Stare 27-05-2019, 22:46
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Ja bym dodał jeszcze "promocja na grzybki" to też niespodzianka bo przecież dawno nie było
Stare 28-05-2019, 13:56
joks joks jest offline
Wychodzący z cienia

joks niedługo okryje się sławą
Domyślnie

niema co sobie robic nadziei. pewnie na urodziny w koncu wypuszcza kolejna gre "Clash of Empires" nad ktora juz dlugo pracuja...wystarczy wejsc na ich strone by zobaczyc komunikat ze wkrotce bedzie dostepna. przypadek ? nie sadzę....

https://www.clashofempires.com/

Ostatnio edytowane przez joks ; 28-05-2019 o 13:57
Stare 28-05-2019, 14:45
Awatar Zakiel Parmar
Zakiel Parmar Zakiel Parmar jest offline
Szukający drogi

Gilde: W5 - 410 lvl
Zakiel Parmar jest na właściwej drodze
Domyślnie

Haha , można sie pośmiać w tym dziale. Możne tak nas "zaskoczą" i kolejne loszki dadzą

ZAPRASZAM do Gildii Husaria Warriors [W5]
Stare 28-05-2019, 15:08
Awatar Pomurnik
Pomurnik Pomurnik jest offline
Pomocna dłoń

Pomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/aPomurnik jest nieziemsko utalentowany/a
Domyślnie

Najgorzej, że grafika zapowiadająca 10 rocznicę to wycięty kadr z obrazu na stronie gry Clash of Empires, tylko tło jest zmienione

Ostatnio edytowane przez Pomurnik ; 28-05-2019 o 15:12
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów