Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-04-2017, 22:09
Schack Schack jest offline
Błądzący

Gilde: Mag, s10
Schack jest na właściwej drodze
Domyślnie Gildia - usprawnienia i bugi

Dzień dobry Wszystkim!

W tym wątku, chcę poruszyć temat, związany, z zarządzaniem gildią.

Pierwsza rzecz, jaka razi, to czat. Jest on zaspamowany raportami, z lochu gildijnego, wiadomości się dublują i ciężko czegoś, się z niego doczytać, chyba, że przeglądasz na bieżąco.

*Proponuję przenieść raport, z zadanych obrażeń, na informacje, na liście graczy, albo w ogóle wyrzucić, bo jest to zbędne i nieprzejrzyste.

*Przyjemne dla oka, byłyby pogrubione, albo napisane kolorową czcionką raporty, o wygranej wojnie, albo zrobionych lochach gildijnych. Nie będzie tego dużo, więc nie będzie spamu.

*Co, do zdublowanych wiadomości, jedynie, zwracam się, z prośbą do twórców, o naprawę problemu.

Następnie, przejdę, do spraw związanych, z zarządzaniem gildią;

*Od dawien, liderzy gildii, borykają się, ze zmorą nieaktywnych graczy. Nie chodzi, tu tylko, o sam fakt nielogowania się, ale, o pozornej aktywności.
Przydałaby się opcja podglądu, ile średnio gracz wykorzystuje minut awanturniczości. (np dane pojawiałyby się, przy zmianie zakładki Aktywność/Eliksiry/Wpłaty itd.)

*Myślę, że przydałaby się opcja nadawania konkretnych PRAW, dla członków, typu; pozwolenie, na: -ładowanie katapulty -zapraszanie -wypowiadanie wojen -załączanie lochów gildijnych -wyrzucanie grzczy -wysyłanie wiadomości gildijnej.
Czasem, dobrze jest przyznać komuś pełnomocnictwo, w wypowiadaniu wojen, ale bez ryzyka, że pozbędzie się on nam ludzi z gildi, itp.

*Przyjemnym usprawnieniem, byłaby możliwość Wysłania wiadomości gildijnej, która wyróżniałaby się, na tle pozostałych, w poczcie. Chodzi mi tu, np; o powiększoną czcionkę tytułu, mrygająca, albo cokolwiek, co zwróciłoby uwagę gracza i skłoniło, do przeczytania.
Jest wiele informacji, które lider pragnąłby przekazać swoim ziomkom i być pewnym, ze dotarły one do odbiorcy.

Szanowni odbiorcy! liczę, na dyskusję, Wasze pomysły, co, do usprawnień gry, ewentualnych korekt, albo konstruktywne słowa krytyki.

To, by było, na tyle. Dziękuję!
Stare 05-04-2017, 01:27
Awatar razor
razor razor jest offline
Wachlarz umiejętności
Zasłużony dla forum

Gilde: brak
razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Hej :)

Na samym wstępie chciałbym powitać Cię na forum bo widzę, że dopiero co założyłeś konto. Mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzał regularnie.
Zwłaszcza, że sam wygląd tematu każde przypuszczać, że jesteś ogarniętą osobą, a takich nam tutaj potrzeba.

Jeśli zaś chodzi o sam wątek to wszelakie propozycje co do ewentualnych usprawnień / zmian powinny znajdować się w dziale Pomysły.
W przypadku gdy Twój wątek w tym dziale zbierze dość dobre opinie (dodanie ankiety jest konieczne) będziemy go mogli na Twój wniosek przetłumaczyć i wysłać dalej.
Za wszelkie zmiany w grze odpowiada bowiem niemiecka administracja i to od nich zależy czy dana rzecz pojawi się w grze czy też nie.

Nie mam zamiaru Cię oszukiwać dlatego od razu powiem, że jak do tej pory w grze nie pojawiło się zbyt wiele propozycji wymyślonych przez graczy, ale próbować zawsze warto.
Może akurat Twoje sugestie przemówią do osób odpowiedzialnych za aktualizacje.

Pozdrawiam:
razor
Stare 05-04-2017, 21:12
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cześć :) Chciałem coś napisać... ale ups.. naprawdę ciężko, bo gdybyś ten post zamieścił kilka lat temu to faktycznie byłby aktualny.. dziś te tematy wygasły, były wielokrotnie wałkowane, Ty widocznie grasz na dość świeżym serwerze a sytuacja na światach starszych praktycznie jest taka, że to co czym piszesz, wszelkie propozycje itd. po prostu zdezaktualizowało się, pewnie ciężko to wytłumaczyć - trzeba by punkt po punkcie omawiać itd. tylko, że to już nie ma znaczenia.. Większość z Twoich spostrzeżeń jest słuszna i nie czuj się jakoś lekceważony, masz wiele racji etc.. ale (pomijając już sprawę ankiety i odp. działu), dlatego odzew jest cienki ze strony graczy bo to już było, było i se ne wrati.. Gdyby Ci się chciało przeszukać troszkę forum to zobaczysz ile przez minione lata na te tematy było dyskusji.. Ale szacun dla Ciebie za chęć poprawienia gry, za to że coś postarałeś się zrobić aby poprawić sfg.. Jeśli zostaniesz z nami na Forum szybko rozeznasz temat jak wiele gracze w kółko zasypywali Playa propozycjami i najróżniejszymi pomysłami aby grę ulepszyć i poprawić.. Dziś na szczęście firma w końcu zwróciła się w stronę graczy i coraz częściej bierze pod uwagę ich pomysły, tak więc jeśli wpadnie Ci coś nowego na myśl to jest szansa na realizację. I na koniec - pozdro i fajnie że mamy nowego gracza z energią i chęcią do zmian, 3-maj się :)
Stare 05-04-2017, 23:10
Awatar Bemowiak
Bemowiak Bemowiak jest offline
Mówiący szeptem

Gilde: Wojownik lvl 365
Bemowiak cieszy się dobrą reputacjąBemowiak cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

No jeśli chodzi o czat i gildyjne wiadomości to jest to najsłabsza strona gry jak dla mnie. Ja sam jestem przywódcą i jak pisze wiadomości gildyjne nie każdy wie że są to wiadomości do każdego :) A niektórym trudno się połapać. A co do czatu to przynajmniej powinien być przynajmniej archiwum 48 h jak jest na forum. Bo niestety zawsze tylko skrawek się widzi rozmowy z czatu jak się gracz zaloguje. A chyba na tym czat nie powinien polegać
Stare 06-04-2017, 13:56
Schack Schack jest offline
Błądzący

Gilde: Mag, s10
Schack jest na właściwej drodze
Domyślnie

Dziękuję Wam, za odzew!

Mam zamiar przenieść post, do działu pomysły i dziękuję, za bardzo konstruktywne komentarze.

Cytat:
Zamieszczone przez Straszny Knypel Zobacz posta
Ty widocznie grasz na dość świeżym serwerze
Nigdy nie sprawdzałem, kiedy gra powstała, ale od około 2013 gram, na s10PL
Stare 06-04-2017, 14:47
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Od 2013 jesteś w grze ? Więc to moja pomyłka, widząc że zarejestrowałeś się na Forum niedawno i że to pierwsze posty sądziłem że raczej jesteś nowym graczem.. A tymczasem okazuje się, że grasz już 4 lata.. więc cóż, mój błąd i wobec tego mój post niewielki ma sens, można go więc pominąć..
Więc witaj na pokładzie.
Pozdr.

PS>
Dodam że Twój serwer S10 powstał dokładnie w piątek godz. 16 21-04-2011

Ostatnio edytowane przez Straszny Knypel ; 06-04-2017 o 14:51 Powód: dodanie ps
Stare 06-04-2017, 19:08
Awatar razor
razor razor jest offline
Wachlarz umiejętności
Zasłużony dla forum

Gilde: brak
razor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykłademrazor jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Skoro w dziale pomysły powstał wątek z ankietą to ten temat zamykam.

Tagi
aktualizacja, bugi, chat, gildia, optymalizacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów