Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-2016, 09:54
bobbaniak bobbaniak jest offline
Błądzący

bobbaniak niedługo okryje się sławą
Domyślnie Poranne wyrzucanie z serwera

Dziękujemy Ci Playa Games GmbH za to, że dzięki porannemu, co kilka (kilkanaście) sekund, wywalaniu z gry mamy tak podniesione ciśnienie, że nie potrzebujemy kawy, herbaty, żeby się obudzić. Toż to czysta oszczędność.

To prawdziwa sztuka sprawić, żeby na wpół (lub więcej) pusty serwer tak działał.

Ostatnio edytowane przez Dmix ; 28-12-2016 o 18:48
Stare 28-12-2016, 10:37
Awatar YUNO DDL
YUNO DDL YUNO DDL jest offline
Definicja dyskusji

YUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Hej, to nie sprawa Playi.

W zachodniopomorskim jest/był sztorm. Wiele sieci nie działało. Mnie np. W nocy wyrzucało co chwilę. Playa nie jest wszystkiemu winna
Stare 28-12-2016, 11:08
Błądzący

Domyślnie

Oj, biedny człowieku...
W całej Polsce i w ogóle w Europie (Niemcy, Wielka Brytania) w tym samym czasie i na tym samym serwerze... CUDA, CUDA, POWIADAJĄ...
To wywalanie z serwera jest CIĄGŁE i niezależne od pory roku. Ma jedną wspólną cechę - ma miejsce rano i trwa do mniej więcej południa.

Ostatnio edytowane przez bobbaniak ; 28-12-2016 o 11:14
Stare 28-12-2016, 11:26
Awatar YUNO DDL
Definicja dyskusji

YUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/aYUNO DDL jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez bobbaniak Zobacz posta
Oj, biedny człowieku...
Taki komentarz uważam za zbędny

Po prostu, jeżeli napisałeś ten post dzisiaj, a wiem co się działo wczoraj i dzisiaj w nocy, jak się dzieje z internetem, to myślałem, że chodzi o to. Nigdzie nie uwzględniłeś, że chodzi o to od miesiąca czy jakiegokolwiek innego czasu.

Pozdrawiam i więcej wyrozumiałości na przyszłość
Stare 28-12-2016, 12:20
Błądzący

Domyślnie

Widać, że rzadko zaglądasz do gry w godzinach tzw. "szkolnych".
Ci, którzy grają w godzinach porannych, np. 6-12, bo mają na to czas (i możliwości) w pracy za pośrednictwem www, wiedzą doskonale, że to NORMA dla S&F. Co najmniej 15% poranków nas tym "uszczęśliwia".
Stare 28-12-2016, 12:23
Awatar YUNO DDL
Definicja dyskusji

Domyślnie

Cytat:
Widać, że rzadko zaglądasz do gry w godzinach tzw. "szkolnych".
Ci, którzy grają w godzinach porannych, np. 6-12, bo mają na to czas (i możliwości) w pracy za pośrednictwem www, wiedzą doskonale, że to NORMA dla S&F. Co najmniej 15% poranków nas tym "uszczęśliwia".

No to nie wiem na jakim Ty serwerze grasz, bo jak dla mnie nie ma problemu wchodzić w godzinach "szkolnych" i sam zaczynam pasek o 6 rano, a kończę około 11. Nigdy nie miałem problemów z wyrzucaniem z gry
Stare 28-12-2016, 12:33
Błądzący

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Yunosuke Zobacz posta

No to nie wiem na jakim Ty serwerze grasz, bo jak dla mnie nie ma problemu wchodzić w godzinach "szkolnych" i sam zaczynam pasek o 6 rano, a kończę około 11. Nigdy nie miałem problemów z wyrzucaniem z gry
Na jakim serwerze? Podstawowym polskim, czyli S1. Od kilku lat, po 3 paski dziennie robiona na łączu światłowodowym (REALNE 100Mbps). Każda "przygoda" tego typu ma oddźwięk u pozostałych członków gildii, którzy rozsiani są nie tylko po całej Polsce, ale również na świecie.
Objawy: zapuszczasz misje - wyj..., kończy się misja - wyj..., zmieniasz ekwipunk - wyj..., ROBISZ (lub nie) COKOLWIEK - WYJ...
Stare 28-12-2016, 12:42
Awatar YUNO DDL
Definicja dyskusji

Domyślnie

Cytat:
Na jakim serwerze? Podstawowym polskim, czyli S1. Od kilku lat, po 3 paski dziennie robiona na łączu światłowodowym (REALNE 100Mbps). Każda "przygoda" tego typu ma oddźwięk u pozostałych członków gildii, którzy rozsiani są nie tylko po całej Polsce, ale również na świecie.
Objawy: zapuszczasz misje - wyj..., kończy się misja - wyj..., zmieniasz ekwipunk - wyj..., ROBISZ (lub nie) COKOLWIEK - WYJ...
No tak, o tym mówię. Mam to samo od wczoraj ale nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Najgorsza to jest arena, bo nie dość, że ładuje się z minutę to jak już się załaduje to wywala :)
Stare 28-12-2016, 12:56
Awatar miniu9988
miniu9988 miniu9988 jest offline
Szukający drogi

Gilde: <s32.miniu9988><s35.world famous>
miniu9988 jest na właściwej drodze
Domyślnie

mieszkam w zachodniopomorskim i w tej chwili oglądam film na yt i robię misje, ale po wyłączeniu yt wszystko śmiga jak należy może masz jakieś programy które potrzebują neta albo coś, heh dzisiaj 4 razy sprzedawałem pierścień bo wywalało

Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie...

Stare 28-12-2016, 18:25
Awatar sztach
sztach sztach jest offline
Sum
Pogromca labiryntu

Gilde: s31, s33 - ~370lvl
sztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkimsztach jest znany/a wszystkim
Domyślnie

Cytat:
Ubiłeś locha i chcesz zrobić screena, ale pierw wysyłasz na czacie info jaki itemek spadł - kick, nawet nie zapiszesz walki.

Piszesz coś długiego na czacie - kick.

W13 pozdrawia, na s31, s33 i s34 takich problemów nie mam. Na s1de czasem, ale to przez to, że to serwer testowy.
Antoni de Rivarol
Jak tam zamachy?

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów