Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-10-2010, 20:14
Awatar Kalais
Kalais Kalais jest offline
Szukający drogi

Kalais jest na właściwej drodze
Smile Lochy dla Gildii - pierwsze screeny!

EDIT: Wrzucam tu wszystkie moje posty, bo ludzie zadają pytania na które już padały odpowiedzi

^ 1. Wstęp ^
Witam!
Na amerykańskim serwerze gdzie też gram - właśnie pojawiły się lochy!

Właśnie decydujemy czy tam iść, bo koszt jest ogromny, ale pewnie pójdziemy jeszcze dziś. Jak mi się uda usadzić gdzieś dziewczynę w spokoju i siedzieć przy kompie to wrzucę jakieś screeny ^_^

Na razie ikonka i koszt - 500 000+ złota

Btw. w polskiej wersji już działa funkcja /w imię wiadomość, czyli whisper do innych graczy, czyli prywatna wiadomość. W US też działało już jakiś czas, więc zaraz lochy i u nas będą!

^ 2. Już zapisani na lochy ^
już się zapisaliśmy, start o 6:10, więc rano wrzucę screeny

^ 3. Informacje o lochach ^ aktualizacja 11.10.2010
Mam trochę nowych informacji :D

Zjadło nam "tylko" 100 000+, więc to jakiś błąd z tym 500k.

Ceny za wejścia do lochów: (prawdziwe, bo co innego się wyświetla)
1 = ~105 000
2 = ~210 000
3 = ~365 000
4 = ~525 000
5 = ~702 000
6 = ~750 000
7 = ~807 000

Dodatkowo na oficjalnym forum US jest parę informacji:
(poniżej oryginał, ja przetłumaczę co ważniejsze)

- musisz mieć poziom 50+ i być oficerem lub dowódcą Gildii aby zainicjować wyprawę do lochów dla Gildii
- w rankingach obok gildiowej czci będzie ile poziomów wyczyściła
- będzie 50 poziomów w sumie
- trzeba się zarejestrować jak na wojnę gildii, jak przegapisz rejestrację, nie dostajesz doświadczenia za lochy
- każde lochy można zrobić tylko raz

Cytat:
Guild Dungeons
If you are level 50+ and a guild leader or officer you can initiate a guild dungeon attack.

Mouse over the attack button to see the cost of the attack.

The guild's progress (how many of the 50 dungeons have already been cleared) is displayed on the top left next to guild honor and the Hall of Fame rank.

All guild members that have clicked to join the attack and have been a member of the guild for 24 hours at least automatically participate in the guild dungeon attack regardless of their level.

How Guild Dungeons work:
The attack automatically starts at the given date. All participating guild members attack the dungeon monsters similar to a guild battle. If you succeed all participating characters are awarded an experience bonus in relation to their level. In addition, your guild features can be upgraded with each dungeon cleared. If you lose you can try again but all gold spent on an attempt to clear the dungeon is lost.

Hint: if you have cleared a dungeon with a guild you can enter the same dungeon with another guild again but you will not get more experience points. Each dungeon adds experience points to your character only once.

Hint: if you miss a guild dungeon attack because you have not clicked the button to join your fellow guild members you will not be awarded anything nor can the attack be repeated. However, you will benefit from the bonus of the guild upgrades.
^ 4. Nowe informacje :D Oficjalne źródło :) - Spoiler poziom 1 ^
MEGA SPOILER, więc jak chcecie niespodziankę, to nie czytać dalej ;)
Każdy poziom lochów dla Gildii będzie zawierał bossa na końcu (czyli w sumie 50 bossów), oraz potwory które trzeba ubić po drodze do niego. K ażdy członek Gildii bije po kolei aż padnie, życie się nie odnawia, jak w wojnie Gildii. Trzeba naraz wszystko ubić, aby zaliczyć lochy. Jak się nie uda, kasa za wejście przepada, ale można jeszcze raz wejść. Oczywiście znowu trzeba zapłacić.

Pierwszy poziom lochów wygląda tak:

Potwory:
8 z poziomem 10,
1 z poziomem 16,
1 z poziomem 26,
1 z poziomem 36,
boss poziom 50 (to ta gumowa kaczka, którą już widzieliśmy w zapowiedziach)

^ 5. Film z pierwszych lochów i statystyki ^
Już po walce ;)

Nowe statystyki Gildii:

Polecam przejść na youtube i obejrzeć w większym oknie lub full screen i ustawić HD

Link: http://www.youtube.com/watch?v=Uh4lfcpq-Wc

^ 6. Lochy czwarte i piąte ^
Mój klan z US pokonał już 4te lochy. Nie widzę sensu wrzucania już filmików, bo są trochę nudne ;) 12 minut zajęły nam 4 lochy.

Wrzucam screen bossa, i statystyki Gildii.

Pozdrawiam!

Lochy 5te, parę screenów:

Lochy 6te, 7me, 8me... itd screeny niektórych potworów oraz bossów są na bieżąco aktualizowane poniżej:
Już nie mogę tu wrzucić więcej obrazków, wszystko zebrane jest pod tym linkiem (moje prywatne forum):
http://diablo.kalais.net/forum/viewtopic.php?f=16&t=76

^ 7. Parę słów o statach Gildii ^ aktualizacja 11.10.2010
Powyżej poziomu 50 (100% exp, gold i 50 członków) można rozwijać gildię tylko przez lochy. Nie można kupić tych rozwinięć za grzyby/kasę. Maks poziom to 100, daje to 200% exp, 200% złoto i nadal 50 członków. Zwiększanie poziomu Twierdzy jedynie powoduję wzrost kosztu ataku na daną Gildię. Jeśli zrobisz lochy przed poziomem 50 danej cechy, i tak będziesz mógl mieć level 100 póżniej, płatnościami zawsze możesz zrobić w sumie 50 leveli, nie ważne czy to będzie z 25 na 26, czy z 98 na 99. Po prostu grzybami i kasą możesz kupić max 50 poziomów w sumie (40 dla Twierdzy).

^ 8. Nie widzisz u nas aktualizacji? Postępuj zgodnie z tym poniżej ^ aktualizacja 11.10.2010

1) Wyczyść Cache Flasha, kilkasz link poniżej i tam to robisz:

http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html

2) Naciśnij w grze Ctrl-F5 (odświerzenie strony i wymuszenie ściągnięcia jej od nowa)

3) Wyloguj się i zaloguj

4) Zaaktualizuj Flash player, ostatnia wersja dostępna tutaj:

http://get.adobe.com/flashplayer

Nie musisz wykoywać wszystkich kroków, zazwyczaj wystarczy jeden lub dwa z nich.

Ostatnio edytowane przez Kalais ; 21-10-2010 o 17:08 Powód: Wrzucenie tutaj wszystkich moich postów z tego tematu
Stare 08-10-2010, 20:23
burza19 burza19 jest offline
Błądzący

burza19 jest na właściwej drodze
Domyślnie

eh... ogromne ilości złota...
Stare 08-10-2010, 20:26
Awatar Kalais
Szukający drogi

Talking

edit:
już się zapisaliśmy, start o 6:10, więc rano wrzucę screeny

Cytat:
Zamieszczone przez burza19 Zobacz posta
eh... ogromne ilości złota...
wydaje mi się, że to jakoś jest wyliczane z poziomu ludzi w Gildii / punktów czci czy jakoś tak, bo na niemieckim serwerze jakaś Gildia płaciła "tylko" 100 000+
poza tym ta cena jest taka zupełnie nie ładna więc raczej nie jest ustalona z góry, tylko liczona z jakiegoś wzoru moim zdaniem

Ostatnio edytowane przez Kalais ; 08-10-2010 o 20:29
Stare 08-10-2010, 20:32
burza19 burza19 jest offline
Błądzący

burza19 jest na właściwej drodze
Domyślnie

no to chyba że, bo wiadomo, nie każdą gildie było by stać, a każda by pewnie chciała spróbować sił.
Stare 08-10-2010, 20:36
Reinicke Reinicke jest offline
Tajemnica wiedzy

Reinicke jest na właściwej drodze
Domyślnie

No raczej... Ja chcę więcej screeeenów! :eek:
Nie no, żarcik
Ale zrobisz screeny-albo jeszcze lepiej, nagranie z walki?8D
:>
Stare 08-10-2010, 20:39
Awatar Kalais
Szukający drogi

Mam trochę nowych informacji

Zjadło nam "tylko" 100 000+, więc to chyba jakiś błąd z tym 500k

Dodatkowo na oficjalnym forum US jest parę informacji:
(poniżej oryginał, ja przetłumaczę co ważniejsze)

- musisz mieć poziom 50+ i być oficerem lub dowódcą Gildii aby zainicjować wyprawę do lochów dla Gildii
- w rankingach obok gildiowej czci będzie ile poziomów wyczyściła
- będzie 50 poziomów w sumie
- trzeba się zarejestrować jak na wojnę gildii, jak przegapisz rejestrację, nie dostajesz doświadczenia za lochy
- każde lochy można zrobić tylko raz

Cytat:
Guild Dungeons

If you are level 50+ and a guild leader or officer you can initiate a guild dungeon attack.

Mouse over the attack button to see the cost of the attack.

The guild's progress (how many of the 50 dungeons have already been cleared) is displayed on the top left next to guild honor and the Hall of Fame rank.

All guild members that have clicked to join the attack and have been a member of the guild for 24 hours at least automatically participate in the guild dungeon attack regardless of their level.

How Guild Dungeons work:

The attack automatically starts at the given date. All participating guild members attack the dungeon monsters similar to a guild battle. If you succeed all participating characters are awarded an experience bonus in relation to their level. In addition, your guild features can be upgraded with each dungeon cleared. If you lose you can try again but all gold spent on an attempt to clear the dungeon is lost.

Hint: if you have cleared a dungeon with a guild you can enter the same dungeon with another guild again but you will not get more experience points. Each dungeon adds experience points to your character only once.

Hint: if you miss a guild dungeon attack because you have not clicked the button to join your fellow guild members you will not be awarded anything nor can the attack be repeated. However, you will benefit from the bonus of the guild upgrades.

Ostatnio edytowane przez Kalais ; 08-10-2010 o 20:40 Powód: literówki
Awatar beziax
beziax beziax jest offline
Wychodzący z cienia

beziax is an unknown quantity at this point
Domyślnie

...

Ostatnio edytowane przez beziax ; 08-10-2010 o 20:40 Powód: sorka uprzedzono mnie niszcząc ten post :D
Awatar gala
gala gala jest offline
Mówiący szeptem

gala jest na właściwej drodze
Domyślnie

no napewno to też zależy od lvl gildii, ta akurat ma wszystko na full (100%) i dlatego cena kosmiczna :)
Stare 08-10-2010, 20:45
Reinicke Reinicke jest offline
Tajemnica wiedzy

Reinicke jest na właściwej drodze
Domyślnie

@UP to chyba się wstrzymam z rozwojem mojego guilda I szybko nabiję ten 50lvl, jeszcze tylko 3 poziomy zostały^^
PS. Kalais, podaj poziom potworaaa

Ostatnio edytowane przez Reinicke ; 08-10-2010 o 20:46
Stare 08-10-2010, 20:49
Sidian Sidian jest offline
Błądzący

Sidian jest na właściwej drodze
Domyślnie

Potrzebuje drobnego wyjasnienia.

Obecnie jest 50 poziomow cech. Wejscie do lochu podnosi poziomy o 1 (kazdy z nich) maksymalnie do 100 poziomu. Zalozmy, ze mam 30 poziom wszystkich trzech. Kolejny poziom kosztuje mnie x kasy i x grzybow. Wbijamy do lochu, rozwalamy moby, podnosi nam wszystkie 3 cechy na 31 poziom. Czy koszt tych cech sie zwieksza w zwiazku z tym, ze zostaly podniesione lochem? Czy to oznacza, ze jesli gildia najpierw przejdzie lochy a pozniej rozwija cechy, to bedzie zmuszona za kolejne poziomy upgrade'u placic jakas niewyobrazalna liczbe grzybow?

Dla przykladu: wejscie na 50 poziom dowolnej cechy kosztuje 125 grzybow. Jesli ta cecha zostala na poziomie 49 a potem skonczylismy wszystkie lochy (wszystkie 50), to cecha wyladuje na 99. Czy w takim wypadku koszt jej podniesienia na 100 poziom bedzie wynosil 125 grzybow, czy 370 grzybow?

Pozdrawiam,
Sidian

Tagi
dungeon, gildia, guild, lochy, usa

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów