Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-09-2011, 17:02
Awatar adam10039
adam10039 adam10039 jest offline
Definicja dyskusji

adam10039 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Mozna za to bana dostać
Stare 17-09-2011, 17:10
PoteznyMag PoteznyMag jest offline
Błądzący

PoteznyMag jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ogólnie to mnie nie ciekawi ten event, bo byłem mini grzybiarzem i chciałem spokojnie pograć 3 paski a widzę, że moje grzyby szybko z konta znikną o_O
Nie widzę przeszkód, aby po zjechaniu grzybków usunąć konto na s12 :)

Pozdrawiam,
Gruby.
Stare 17-09-2011, 17:40
Sagoth Sagoth jest offline
Zbanowany

Sagoth jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez altwitervevo Zobacz posta
twórcy chyba chcą się pozbyć 90/100 % graczy -.-
jak dostane bana to ich zjem . i pozwe . wydałem góre kasy .
i jak zabiorą mi konto za nie posiadanie czasu na ze względu na dzieci to zapłacą mi za to będę się procesować o to -.-
Kłania się zaakceptowane przez Ciebie OWH, że zacytuję tylko mały kawałek:
"Użytkownik w żadnym wypadku nie ma praw własności ani żadnych innych do wirtualnych dóbr. Odnosi się to również do dóbr Premium (patrz § 10)."
Używanie bota jest złamaniem OWH a więc zgodą na rozwiązanie umowy o grę.
"W szczególności zabrania się korzystania z automatycznych lub półautomatycznych skryptów, które wysyłają zapytania do bazy danych lub które inicjują mechanizmy Gry. W przypadku naruszenia tych postanowień, Konto może być zablokowane lub usunięte bez ostrzeżenia."

Cytat:
Zamieszczone przez Niedziu Zobacz posta
Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. A co do bota to przeważnie używają go grzybiarze bo po co na 100 awy bot ? I zgadzam, się z Wami S&F starci więcej niż zyska, ale może o to już chodzi tylko twórcą żeby znaleźć jak najszybszy sposób zamknięcia serwerów, bo kto miał się wzbogacić to już się wzbogacił :)
Coś w tym jest... chociaż dopóki są grzybiarze i zyski, to nie zamkną żadnego serwera.

Cytat:
Zamieszczone przez Niunia Zobacz posta
ten event miałby sens gdyby trwał przez weekend a nie tyle czasu, sam kupuje dużo pieczarek ale to jest przegięcie po prostu. dysproporcja jaka zacznie dzielić kupujących od nie kupujących bedzie taka, że ludziom po prostu odechce się grać :mad:
Prawdę gada, polać mu :)

Cytat:
Zamieszczone przez PoteznyMag Zobacz posta
Ogólnie to mnie nie ciekawi ten event, bo byłem mini grzybiarzem i chciałem spokojnie pograć 3 paski a widzę, że moje grzyby szybko z konta znikną o_O
Nie widzę przeszkód, aby po zjechaniu grzybków usunąć konto na s12 :)
Pozdrawiam,
Gruby.
A cóż zatrzymuje cię przed usunięciem konta już teraz? Stracisz to samo, zyskasz czas, który spędziłbyś w grze.
Stare 17-09-2011, 17:50
Zbanowany

Domyślnie

A teraz coś ode mnie (kolejny post aby oddzielić się od posta z odpowiedziami).

Kolejny cytat z OWH broniący graczy:

"Operator ma prawo w każdej chwili, bez podania przyczyn, do rozbudowywania Gry, dokonywania zmian w Grze i jej usunięcia. Operator ma prawo w każdej chwili zmienić treść postanowień OWH. Operator zobowiązuje się powiadamiać Użytkownika o powyższych zmianach w sposób zrozumiały i w odpowiednim czasie. Wznowienie gry (zalogowanie się) przez Użytkownika po otrzymaniu powiadomienia o dokonaniu takich zmian jest równoznaczne z ich akceptacją".
Nie wiem jak inni, ale ja nie dostałem na maila podanego przy rejestracji ŻADNEJ wiadomości o wprowadzonych zmianach, restrykcjach i bonusach. Uważam, że jedyną OFICJALNĄ drogą powiadamiania jest mail lub okno w grze, które pojawia się PRZED zalogowaniem. Jaki mam bowiem wpływ na zaakceptowanie lub nie zmian w grze bez zalogowania?
O nowościach dowiedziałem się z gry od innych graczy kiedy zalogowałem się rano. Mało tego - były to koślawe tłumaczenia z niemieckiego, jakie oni sami znaleźli na Forum wklejone przez kogoś innego niż oficjalny Administrator Gry.
Wobec tego uważam, że każdy ma prawo po swojej stronie w tym przypadku - jeśli ktoś siedział na bocie może wnioskować o warunkowe umorzenie kary (bana) w związku z nieprzestrzeganiem OWH przez Administrację Gry.
Jak pisałem w poprzednim poście, używanie bota jest karalne tak czy siak, jednak nie słyszałem o przypadkach ukaranych za to graczy. Z własnych obserwacji różnych serwerów wiem, że ogromna większość ludzi wspomaga się botami. Nie dyskutuję na temat ich legalności, ale faktem jest, że jeśli jedna osoba zaczęła używać bota i uzyskała w ten sposób znaczną przewagę nad innymi, a do tego nie została w żaden sposób ukarana, to pozostali chcąc pozostać w grze na równym poziomie zostali niejako ZMUSZENI do szukania podobnej pomocy. A wiem z autopsji (na s5-s7 wysyłaliśmy wiele powiadomień o graczach-botach), że nikt nie został za to ukarany.

Ostatnio edytowane przez Sagoth ; 17-09-2011 o 17:57
Stare 17-09-2011, 18:05
PoteznyMag PoteznyMag jest offline
Błądzący

PoteznyMag jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Sagoth Zobacz posta
A cóż zatrzymuje cię przed usunięciem konta już teraz? Stracisz to samo, zyskasz czas, który spędziłbyś w grze.
A bo chcę jeszcze porozmawiać z normalnymi ludźmi z gildii :)
Stare 17-09-2011, 18:29
Awatar Duszek
Duszek Duszek jest offline
Pomocna dłoń

Duszek cieszy się dobrą reputacjąDuszek cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Cytat:
A teraz coś ode mnie (kolejny post aby oddzielić się od posta z odpowiedziami).

Kolejny cytat z OWH broniący graczy:

"Operator ma prawo w każdej chwili, bez podania przyczyn, do rozbudowywania Gry, dokonywania zmian w Grze i jej usunięcia. Operator ma prawo w każdej chwili zmienić treść postanowień OWH. Operator zobowiązuje się powiadamiać Użytkownika o powyższych zmianach w sposób zrozumiały i w odpowiednim czasie. Wznowienie gry (zalogowanie się) przez Użytkownika po otrzymaniu powiadomienia o dokonaniu takich zmian jest równoznaczne z ich akceptacją".
Nie wiem jak inni, ale ja nie dostałem na maila podanego przy rejestracji ŻADNEJ wiadomości o wprowadzonych zmianach, restrykcjach i bonusach. Uważam, że jedyną OFICJALNĄ drogą powiadamiania jest mail lub okno w grze, które pojawia się PRZED zalogowaniem. Jaki mam bowiem wpływ na zaakceptowanie lub nie zmian w grze bez zalogowania?
O nowościach dowiedziałem się z gry od innych graczy kiedy zalogowałem się rano. Mało tego - były to koślawe tłumaczenia z niemieckiego, jakie oni sami znaleźli na Forum wklejone przez kogoś innego niż oficjalny Administrator Gry.
Wobec tego uważam, że każdy ma prawo po swojej stronie w tym przypadku - jeśli ktoś siedział na bocie może wnioskować o warunkowe umorzenie kary (bana) w związku z nieprzestrzeganiem OWH przez Administrację Gry.
doskonałe spostrzeżenie! to może być doskonałym antyhaczykiem na OWH gry :lool:
Stare 17-09-2011, 18:33
Awatar Vins
Vins Vins jest offline
Szukający drogi

Gilde: Zwiadowca
Vins jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
to fakt, na polskim forum o informacje na temat nowości w grze trudno tak samo jak o diamenty w sklepie mięsnym

Ostatnio edytowane przez Vins ; 17-09-2011 o 18:35
Stare 17-09-2011, 19:48
Camizi Camizi jest offline
Błądzący

Camizi jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Laela Zobacz posta
A mam idiotyczne pytanie...co z osobami, ktore graja (nie na grzybach- albo czasami na grzybach) ktorzy poza grą maja jeszcze inne obowiazki i taki boot wlaczany w nocy zalózmy im bardzo pomaga bo zamiast spedziac 1,4h na grze ten czas spędza na pracy?

Czemu powinien rezygnować z gry na rzecz np obowiązków albo z obowiązkow na rzecz gry? Skoro można polączyc jedno z drugim....

Nie rozumiem, czemu sie ludzie tak uczepili tego nieszczęsnego bota...
Jeżeli ktoś jest osobą która nie ma czasu na grę to niech po prostu albo w nią nie gra albo niech pogodzi się z tym że jego rozwój będzie przebiegał kilka razy wolniej niż u innych graczy. Główną ideą gier MMO (i tych z klientem, i tych przeglądarkowych) jest w głównej mierze to że lepszy jest ten kto spędzi przy niej więcej czasu. Wielu graczy, którzy spędzają przy S&F kilka h dziennie (bo mają czas) grają dla rankingu, po to aby być w nim wyżej od innych (taki osobisty cel w grze). Jeżeli prześciga ich ktoś tylko dlatego że jedzie na bocie to mają chyba prawo czuć się urażeni. Tu jest właśnie sęk używania botów/cheatów w grach typu MMO - ułatwiając sobie "zabawę" psujesz ją innym. O ile można nazwać zabawą coś gdzie po wbiciu określonego poziomu jesteś dumny nie ze swojej pracy ale z tego że codziennie załączyłeś bota. Jeżeli nie masz czas na grę typu MMO to załącz sobie jakąś grę RPG na PC, otwórz konsole do wpisywania kodów i oszukuj sobie ile dusza zapragnie - tam nikogo tym nie urazisz, nie popsujesz innemu graczowi w żaden sposób zabawy.

To tak jak np na forum - nie lecisz bluzgami tylko dlatego że jesteś między ludźmi i nie warto robić z siebie bydła :)
Stare 17-09-2011, 21:14
Awatar Valana
Valana Valana jest offline
Pomocna dłoń

Gilde: Valana, zawsze Valana
Valana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Camizi Zobacz posta
Jeżeli ktoś jest osobą która nie ma czasu na grę to niech po prostu albo w nią nie gra albo niech pogodzi się z tym że jego rozwój będzie przebiegał kilka razy wolniej niż u innych graczy. Główną ideą gier MMO (i tych z klientem, i tych przeglądarkowych) jest w głównej mierze to że lepszy jest ten kto spędzi przy niej więcej czasu.
Wiesz co- masz rację. Nie myślałem o tym dotąd, zaś gry przeglądarkowe traktowałem jak taką odmianę "normalnych" gier komputerowych. Pewnie stąd bierze się wiele problemów z grą i jej regułami. Oczywiście zmykam zatem z S&F, bo to jednak nie dla mnie (nie mam za wiele czasu, a ten, co mam, skłonny jestem jednak inaczej spożytkować); jednak teraz wiem, co mi tu cały czas wadziło.
Wielkie dzięki.
Stare 17-09-2011, 22:15
Zbanowany

Domyślnie

Nie tylko on
Połowa znajomych graczy na s8, którzy nie grali na grzybach, jest dobita tymi pomysłami. Niedługo zostanę sam

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów