Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-09-2011, 14:28
Zeref1990 Zeref1990 jest offline
Błądzący

Zeref1990 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Niunia Zobacz posta
ten event miałby sens gdyby trwał przez weekend a nie tyle czasu, sam kupuje dużo pieczarek ale to jest przegięcie po prostu. dysproporcja jaka zacznie dzielić kupujących od nie kupujących bedzie taka, że ludziom po prostu odechce się grać :mad:
Nie przesadzasz?
Te dysproporcje i tak są już baaaaardzo duże. Pokaż mi gracza z darmowym kontem który nie gra na grzybkach i ma 200 level. Aha, dodam tylko że na Niemieckich światach jest już pełno 300 leveli+ więc co to za różnica czy jeszcze bardziej ta różnica się zwiększy czy nie, i tak 300 level zdejmuje na hita każdego darmowego gracza więc wiesz... o czym my tu w ogóle rozmawiamy.
Chyba że mówisz o nowych światach, tu się zgadzam np na 12 świecie ci co grają bez grzybków mają maksymalnie 40 level, a za 2 tygodnie będą 200 levele biegały.
Stare 17-09-2011, 14:47
emagieika emagieika jest offline
Błądzący

emagieika jest na właściwej drodze
Domyślnie

Najglupszy event jaki mogli zrobic. Teraz zrobia sie takie roznice miedzy graczami ze dramat. I nie, nie skorzystaja najbardziej Ci co kupuja normalnie grzyby. Najbardziej skorzystaja Ci ktorzy kupili grzyby wykorzystujac blad w grze ktory jeszcze nie dawno dzialal i maja po kilka tysiecy grzybow. To oni teraz na tym najwiecej zyskaja. A zwykly szary gracz zostanie daaaaleko w tyle. Gra sie zaczyna robic bez sensu i chyba za nie dlugo bedzie trzeba podziekowac za gre.
Stare 17-09-2011, 14:53
Niedziu Niedziu jest offline
Błądzący

Niedziu jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez emagieika Zobacz posta
Najglupszy event jaki mogli zrobic. Teraz zrobia sie takie roznice miedzy graczami ze dramat. I nie, nie skorzystaja najbardziej Ci co kupuja normalnie grzyby. Najbardziej skorzystaja Ci ktorzy kupili grzyby wykorzystujac blad w grze ktory jeszcze nie dawno dzialal i maja po kilka tysiecy grzybow. To oni teraz na tym najwiecej zyskaja. A zwykly szary gracz zostanie daaaaleko w tyle. Gra sie zaczyna robic bez sensu i chyba za nie dlugo bedzie trzeba podziekowac za gre.

A co sama korzystałaś z tego błędu, że masz teraz pretensje ??? Tak czy siak oni wydali kupę kasy na te grzyby, więc im się należy :)
Stare 17-09-2011, 15:00
Awatar Valana
Valana Valana jest offline
Pomocna dłoń

Gilde: Valana, zawsze Valana
Valana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykłademValana jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Niedziu Zobacz posta
A tym co nie mają grzybów i zazdrość ich zżera to niech patrzą jak grzybiarze się bawią.
To niezupełnie tak. Sam jestem, jak to nazywacie, grzybiarzem i mam kilka ładnie rozwiniętych Valan na różnych światach, jednak to, co się pojawiło, to jest przegięcie. Już i tak, jak na moje poczucie wartości, zabawa kosztowała zbyt wiele, a teraz... szkoda słów.
Osobiście nie widzę sensu dalszej gry i zapewne pokasuję te postacie.
Stare 17-09-2011, 15:29
emagieika emagieika jest offline
Błądzący

emagieika jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Niedziu Zobacz posta
A co sama korzystałaś z tego błędu, że masz teraz pretensje ??? Tak czy siak oni wydali kupę kasy na te grzyby, więc im się należy :)
Jak bym skorzystal (nie skorzystala :P) to nie mial bym zadnych pretensji bo tez mial bym kilka tysiecy grzybow na koncie. Smok na kilka lat i miksturke niesmiertelnosci tak samo. Poza tym biorac pod uwage ilosc grzybkow ktore maja do kasy ile na nie wydali, to jest jedno wielkie NIC!

Zeby bylo jasne. Ja nie mam pretensji do graczy, ktorzy korzystali z tej metody, bo to jest wina tworcow gry, ze sie dali tak oje***. Mam pretensje tylko o ten glupi event dzieki ktoremu, tak na prawde teraz innni wbija o wiele wiecej pzm, niz wyrabiajac tylko 3 paski awki dziennie. No ale jesli komus zalezy o jak najwiekszej kasie to zrobi wszystko, a zwyklych graczy ma w dupie.
Stare 17-09-2011, 15:35
Awatar Duszek
Duszek Duszek jest offline
Pomocna dłoń

Duszek cieszy się dobrą reputacjąDuszek cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

korzystajac z prawa głosu: co do tematu:
OBY TEN OKTOBERFEST NIE STAŁ SIĘ GWOŹDZIEM DO TRUMNY i z dobrej zabawy zrobił się pogrzeb Shakes & Fidgets
Stare 17-09-2011, 16:29
Laela Laela jest offline
Błądzący

Laela jest na właściwej drodze
Domyślnie

A mam idiotyczne pytanie...co z osobami, ktore graja (nie na grzybach- albo czasami na grzybach) ktorzy poza grą maja jeszcze inne obowiazki i taki boot wlaczany w nocy zalózmy im bardzo pomaga bo zamiast spedziac 1,4h na grze ten czas spędza na pracy?

Czemu powinien rezygnować z gry na rzecz np obowiązków albo z obowiązkow na rzecz gry? Skoro można polączyc jedno z drugim....

Nie rozumiem, czemu sie ludzie tak uczepili tego nieszczęsnego bota...

CO do Oktoberfest- to mysle ze oni podczas tego "festynu" beda sprawdzac botyy bo to najlepsza nadarzająca sie okazja do tego...
Stare 17-09-2011, 16:31
Awatar Tidor
Tidor Tidor jest offline
Błądzący

Gilde: Mag
Tidor jest na właściwej drodze
Domyślnie

No cóż zobaczymy ja osobiście nie jestem grzybiarzem i wole sobie pograć darmowo tak jak jest to w zamierzeniu gry:) Ci co mają kasę to i tak będą ładowac ją w grzyby. A ja się cieszę jak levek wbijam i to za darmochę i mam zamiar wbić ich jeszcze troszkę:):)

A event to zobaczymy jak wyjdzie później

pozdro
Stare 17-09-2011, 16:52
Edge69 Edge69 jest offline
Zbanowany

Gilde: mag s4 - Jaceek .
Edge69 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Nie przypada mi do gustu czas trwania tego wszystkiego , zrobią się jeszcze większe schody między grającymi a nie grającymi na grzybach . Sam grzyby kupowałem kilka razy < tylko w trakcie promocji > .

__
Zauważyłem tu kilka postów na temat '' sposobu na grzyby '' zawsze byłem ciekawy na czym on polegał , objaśni mnie ktoś ?:jupi2:
Stare 17-09-2011, 17:01
fuzzygirl fuzzygirl jest offline
Błądzący

fuzzygirl jest na właściwej drodze
Domyślnie

Trudno się nie zgodzić z Wami w tym temacie. Osobiście od początku gry ciągle jeżdżę na raptorze i jestem zadowolony, bo na 107 lvl zdarza mi się dziennie wbić nawet pół paska poziomu + lochy, to jakiś cały lvl, lub półtora. Grzybki kupowałem, ale na rozwój własnej gildii, a nie na wyrabianie 300 awanturniczości. Co do botów, to nie tylko pierwsi w rankingu używają go do robienia 3 pasków, gdyby dobrze poznać ludzi, to połowa z nich odpala bota do zrobienia jednego dziennie, z braku czasu, czy chęci gry. Też nie podoba mi się używanie bota przez większość społeczności Shakes & Fidget, ale jeśli nie mają czasu, to trudno im się dziwić, lepiej im jest odpalić bota żeby robił misje, niż stracić pasek i stać w miejscu z tym samym lvl.

Ostatnio edytowane przez fuzzygirl ; 17-09-2011 o 17:03

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów