Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-06-2011, 11:26
kfiecio kfiecio jest offline
Błądzący

kfiecio jest na właściwej drodze
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Agent Zobacz posta
Walić misje. Po co tracić 5h dziennie jak można mieć smokogryfa/gryfosmoka i zrobić tyle samo znacznie szybciej? Tym bardziej, że lato mamy...
Tak jak pisalem to zalezy jak bardzo ktos chce jak najefektywniej wykorzystywac grzyby. Mozna grzyby wywalac na sklep/miksturki/arene jak komus nie zalezy. Ale jezeli nie jestes grzybiarzem i chcesz jak najmniej od grzybiarzy odstawac to urzywasz zwierzaki przez 15 dni i kupujesz -50% wtedy kiedy mozesz go zajezdzic (10 browarow przez 15 dni). Ale uzbieranie 175 grzybow z misji to okolo 4-6 miesiecy. Czyli impreze powtarzasz dosc rzadko, co okolo 4-6 miesiecy.

Zreszta nie musisz marnowac 5h dziennie w wakacje mozesz kontynuowac oszczedzanie i powiedzmy zrobic impreze po wakacjach i bedziesz poprostu krocej czekal na nastepna. A i na samym gryfosmoku bez browarow nie robisz tego samego znacznie szybciej tylko robisz mniej ale nie musisz wiecej czasu na to przeznaczac.

Ostatnio edytowane przez kfiecio ; 26-06-2011 o 13:02
Stare 26-06-2011, 20:23
Awatar Agent
Agent Agent jest offline
Mówiący szeptem

Agent jest na właściwej drodze
Domyślnie

Mój post był odnośnie robienia 5h na tygrysie a nie na smoku Przeczytaj jeszcze raz
Stare 26-06-2011, 20:37
kfiecio kfiecio jest offline
Błądzący

kfiecio jest na właściwej drodze
Domyślnie

Przeczytalem i nie widze w twoim poscie ani slowa o tygrysie.

Jak teraz uscisliles o co ci chodzilo to twoj post ma sens. Tyle tylko ze tyle na tym forum "geniuszy" ze automatycznie potraktowalem twoja niescislosc jako przejaw takiego "geniuszu". Sorki, zwlaszcza ze pamietam teraz z innego tematu ze madrze prawiles. :)
Stare 26-06-2011, 21:08
DiscuX DiscuX jest offline
Błądzący

DiscuX jest na właściwej drodze
Domyślnie

Ja się pytam skąd wy macie grzyby, że kupujecie te najlepsze o.O.
Przecież na to dużo kasy rly. idzie.
Stare 27-06-2011, 00:19
Dewastatorek Dewastatorek jest offline
Błądzący

Dewastatorek niedługo okryje się sławą
Domyślnie

W życiu nie kupiłem sam* grzybów.

Najczęściej mam na zmianę 50 i 30 lub 50 co dwie 30. Tyle mniej więcej grzybów leci z misji.

* Składaliśmy się raz całą gildią - kilkanaście osób z gildii wysłało mi, z uwagi na ofa i tel na kartę, doładowania po 5 zł a ja kupiłem grzybki:) Bardzo fajny pomysł dla glidii bez grzybiarzy. 5 zł to nie fortuna a 90 zł od 18 osób do 240 grzybków.
Stare 27-06-2011, 12:36
Bernkow Bernkow jest offline
Zbanowany

Bernkow niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dewastatorek Zobacz posta
W życiu nie kupiłem sam* grzybów.

Najczęściej mam na zmianę 50 i 30 lub 50 co dwie 30. Tyle mniej więcej grzybów leci z misji.

* Składaliśmy się raz całą gildią - kilkanaście osób z gildii wysłało mi, z uwagi na ofa i tel na kartę, doładowania po 5 zł a ja kupiłem grzybki:) Bardzo fajny pomysł dla glidii bez grzybiarzy. 5 zł to nie fortuna a 90 zł od 18 osób do 240 grzybków.
Takze jak kiedyś prowadziłem swoją gildię robiliśmy podobnie . Wszyscy (kto chciał) wysyłyał mi kod za 5złoty, do orange :P , ja potem ładowałem i za tyle co nam sie udało uzbierac kupywałem grzybki.
Stare 27-06-2011, 15:20
Awatar Ovelord XVI
Ovelord XVI Ovelord XVI jest offline
Definicja dyskusji

Ovelord XVI jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jeśli chodzi o potworka lepszy jest 50 co widać gołym okiem, ale jedynie w momencie gdy kupujesz grzybki. Nie ma też sensu kupować go na początku gry, bo po 2 tygodniach będzie trzeba kupić nowego, a na słabym poziomie cudu z niego nie będzie. Ja polecam 30, który jest za niską cenę i po prostu bardziej się opłaca. Będzie dobry na każdy level
Stare 27-06-2011, 16:18
Bernkow Bernkow jest offline
Zbanowany

Bernkow niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Także gram na -30%, bo -50%, - grałem kiedys, ale ten tydzein szybko mijał .. i trzeba było kypwac go co chwile, a tak za 25grzybków masz:
Raptor- 10złota i 1 grzybek
więc :
25x7=175dni
Wiec za 25grzybków bedizesz miał 175dni Raprota, a gryfosmoka tylko tydzien (7) więc chyba lepiej jezdzic na raptorze.
Stare 27-06-2011, 18:11
Awatar Agent
Agent Agent jest offline
Mówiący szeptem

Agent jest na właściwej drodze
Domyślnie

Idealne rozwiązanie dla tych co grzybów nie kupują. Ale robienie na raptorze 300 awa jednak mija się z celem
Stare 27-06-2011, 18:37
Malwin41 Malwin41 jest offline
Błądzący

Malwin41 jest na właściwej drodze
Domyślnie

@Bernkow

Mounta wynajmujesz na 14 dni nie na 7.

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów