Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-05-2019, 15:30
Yollien Yollien jest offline
Błądzący

Gilde: mag s3, s22, zwiad s23
Yollien jest na właściwej drodze
Exclamation kontakt z supportem

Mimo dokładnie (kilkukrotnie) wykonanych zgłoszeń do supportu, nie dostaję żadnych potwierdzeń, że zgłoszenie dotarło. Próbowałam na wszystkich wersjach gry (na komputerze) na różnych przeglądarkach, zero odzewu.
Czytałam http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=30254 ale to nic nie daje, skoro support nie odpowiada. Po wysłaniu zgłoszenia z formularza mam komunikat, ze zostało wysłane i na tym koniec.
Jak inaczej można się skontaktować z supportem?
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-05-2019, 07:25
Awatar LadyJah
LadyJah LadyJah jest offline
Wychodzący z cienia

LadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykłademLadyJah jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

musisz cierpliwie czekać, ale możliwe że się nie doczekasz odpowiedzi

Świat: 9
Gildia: Spectacular
Nick: Lady Jah
Postać: Mag
Poziom: 513
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-05-2019, 20:04
eXoOm eXoOm jest offline
Błądzący

eXoOm jest na właściwej drodze
Domyślnie

Witam, powie mi ktoś ogólnie czy zgłoszenie na które nie dostałem odpowiedzi po przez automatycznego maila od support że zgłoszenie zostało przyjęte dotarło do administracji ?

Ze trzeba czekać to wiem , ale zawsze dostawalem automatyczną odpowiedź , tym razem nie dostałem I nie wiem czy moja wiadomość dotarła czy może jest z tym problem ?
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-05-2019, 20:04
eXoOm eXoOm jest offline
Błądzący

eXoOm jest na właściwej drodze
Exclamation Support - problem

Witam, powie mi ktoś ogólnie czy zgłoszenie na które nie dostałem odpowiedzi po przez automatycznego maila od support że zgłoszenie zostało przyjęte dotarło do administracji ?

Ze trzeba czekać to wiem , ale zawsze dostawalem automatyczną odpowiedź , tym razem nie dostałem I nie wiem czy moja wiadomość dotarła czy może jest z tym problem ?

Edit: wiadomość wysłała się podwójnie , proszę o usunięcie jednej z nich. Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-05-2019, 21:10
Błądzący

Domyślnie

Też właśnie żadnej odpowiedzi nie dostałam. Od wysłania pierwszego zgłoszenia mineły już 3 tyg. Mam wrażenie, że wcale nie działa ten formularz.
Odpowiedz z cytatem
Stare 16-05-2019, 21:41
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: The Witness, serwer 35.pl
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Działa. Tylko trzeba odpowiednio trafić. Jak zgłaszałem bugi w aplikacji to odpowiedź dostałem dopiero na szóste zgłoszenie tego samego. Przyszło automatyczne potwierdzenie, moment później odpowiedź supportu.
Stare 17-05-2019, 12:46
Błądzący

Domyślnie

Próbowałam ju tyle razy... A kiedy Ty wysyłałes? Ja wczoraj i dzis w sumie ze 20 prób i nic. Loterie sobie urządzili? Bo jesli tak ma wyglądac kontakt, że siedzę pół dnia i wysyłam zgłoszenia i może któreś zaskoczy, to juz przestaje byc smieszne.
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-05-2019, 22:29
Awatar Repeq
Repeq Repeq jest offline
MetaKrytyk

Gilde: The Witness, serwer 35.pl
Repeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykłademRepeq jest wspaniałym przykładem
Domyślnie

Jakoś między listopadem ub.r. a styczniem bieżącego.
Stare 17-05-2019, 22:56
Błądzący

Domyślnie

No to pół roku temu, przed rewelacyjnymi zmianami... Odcieli nam mozliwość kontaktu z supportem. próbowałam za radą Ignis, zmieniłam mail, choc na niego bez problemu przychodzą informacje z tego forum, nic to nie dało.
Odpowiedz z cytatem
Stare 18-05-2019, 12:15
Sarnod Sarnod jest offline
Błądzący

Sarnod jest na właściwej drodze
Domyślnie

Mam ten sam problem. Od wczoraj pisze do supportu ze nie dostalem maila potwierdzajacego moje konto, do teraz zero odpowiedzi i wciaz nie mam maila potwierdzajacego moje konto na w33, podpowie mi ktos co mam robic?
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów