Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Pomoc

Pomoc Masz problem z grą i nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-06-2019, 22:30
Jej Perfekcyjność Jej Perfekcyjność jest offline
Wychodzący z cienia

Jej Perfekcyjność niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Nie donoszę na swoich, a najlepsze, że Obsługa PL oraz Niemcy odpisuja , ze wszystko OK
Odpowiedz z cytatem
Stare 17-06-2019, 23:41
Awatar Kiwi
Kiwi Kiwi jest offline
Definicja dyskusji

Kiwi niedługo okryje się sławą
Domyślnie

Bo jest OK. Widać multi zabronione jest do jakiegoś czasu na nowych serwerach. A na starych "róbta co chceta" :)
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2019, 18:31
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kiwi Zobacz posta
Bo jest OK. Widać multi zabronione jest do jakiegoś czasu na nowych serwerach. A na starych "róbta co chceta" :)
Od 2 lat jest ten problem. Nie jest OK bo osoby z mojej gildii dostały bana za multi.. ale z konkurencyjnej, zaznajomionej z Obsługą już nie
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2019, 18:40
Awatar Andy1
Andy1 Andy1 jest offline
Szukający drogi

Gilde: DillHg s1 / Andy s12
Andy1 jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jaki to serwer i gildia zobaczę sobie
Odpowiedz z cytatem
Stare 21-06-2019, 19:09
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Jej Perfekcyjność Zobacz posta
Od 2 lat jest ten problem. Nie jest OK bo osoby z mojej gildii dostały bana za multi.. ale z konkurencyjnej, zaznajomionej z Obsługą już nie
To nie jest żaden problem dopóki ktoś go nie zauważy i nie zacznie mu przeszkadzać to jak grają inni. Nie wiem jaki jest sens aby wchodzić komuś na głowę i zawracać 4 litery czymś takim. Ja rozumiem zgłaszać awarie, usterki, błędy, obelgi pod swoim czy czyimkolwiek adresem, ale rozwalać coś co było budowane latami w taki czy inny sposób już mniej.

Nie ma też czegoś takiego jak zaznajomienie z obsługą. Równie dobrze ja też mogę powiedzieć w ten sposób bo już nie raz się im przysłużyłem, ale swoje za uszami też mam i też mi się swego czasu oberwało. To jest złe myślenie w tym przypadku.

Cytat:
Zamieszczone przez Andy1 Zobacz posta
Jaki to serwer i gildia zobaczę sobie
Nie Twój interes, a jeżeli już jesteś ciekawski to chyba lepiej zapytać na priv?

Ostatnio edytowane przez Kuszu ; 21-06-2019 o 19:10
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2019, 09:17
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kuszu Zobacz posta
To nie jest żaden problem dopóki ktoś go nie zauważy i nie zacznie mu przeszkadzać to jak grają inni. Nie wiem jaki jest sens aby wchodzić komuś na głowę i zawracać 4 litery czymś takim. Ja rozumiem zgłaszać awarie, usterki, błędy, obelgi pod swoim czy czyimkolwiek adresem, ale rozwalać coś co było budowane latami w taki czy inny sposób już mniej.

Nie ma też czegoś takiego jak zaznajomienie z obsługą. Równie dobrze ja też mogę powiedzieć w ten sposób bo już nie raz się im przysłużyłem, ale swoje za uszami też mam i też mi się swego czasu oberwało. To jest złe myślenie w tym przypadku.

Nie Twój interes, a jeżeli już jesteś ciekawski to chyba lepiej zapytać na priv?
Rozwalać co było budowane latami? Jedna osoba gra po prostu dwoma kontami, to jest wspaniałwe czy legendarne? Często być albo nie być takich multikont ma wpływ na wygrana lub nie.
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2019, 16:01
Darkuse Darkuse jest offline
Błądzący

Darkuse jest na właściwej drodze
Thumbs up

Cytat:
Rozwalać co było budowane latami? Jedna osoba gra po prostu dwoma kontami, to jest wspaniałwe czy legendarne? Często być albo nie być takich multikont ma wpływ na wygrana lub nie.
https://www.youtube.com/watch?v=WwJBOB3jZ64&t=102s
Wiem, że ten film ma prawie 3 lata, ale Zakreble dostał bana za swój opis
Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2019, 19:29
Awatar Kuszu
Kuszu Kuszu jest offline
Otwarty umysł
Zasłużony dla forum

Gilde: Przybywam z plateny Kuszex
Kuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumyKuszu ma wiele powodów do dumy
Domyślnie

Cytat:
Nie wiesz, a gadasz. Z resztą ja też nie wiem, ale przynajmniej mam powody i podstawy ku temu aby móc coś napisać w tej kwestii. Otóż bez wątpienia jest wiele takich gildii na starych serwerach, które żeby nie podupaść robią co mogą i osoby w nich, które mają już po prostu dosyć przekazują konta komu innemu, a ten żeby ogarnąć i siebie i kogoś to podpina pod bota i sprawdza tylko co parę dni jak się sprawy mają. I tak przez dłuższy okres czasu co raz to więcej ludzi ucieka z niegdyś solidnych gildii i oddaje je bezpowrotnie komuś innemu do opieki. Ciągnie się to latami i w taki sposób jak to próbujemy zrobić tym temacie niszczymy coś co było albo mogło być wzorem do naśladowania przez innych z danego serwera. W takim przypadku jedna wygrana czy przegrana wojna nie ma żadnego znaczenia.
Stare 25-06-2019, 19:56
Darkuse Darkuse jest offline
Błądzący

Darkuse jest na właściwej drodze
Domyślnie

Jesteś tym Kuszu z YouTuba? Brawo za 500 lvl
Odpowiedz z cytatem
Stare 15-08-2019, 18:19
Wychodzący z cienia

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Kuszu Zobacz posta
Nie wiesz, a gadasz. Z resztą ja też nie wiem, ale przynajmniej mam powody i podstawy ku temu aby móc coś napisać w tej kwestii. Otóż bez wątpienia jest wiele takich gildii na starych serwerach, które żeby nie podupaść robią co mogą i osoby w nich, które mają już po prostu dosyć przekazują konta komu innemu, a ten żeby ogarnąć i siebie i kogoś to podpina pod bota i sprawdza tylko co parę dni jak się sprawy mają. I tak przez dłuższy okres czasu co raz to więcej ludzi ucieka z niegdyś solidnych gildii i oddaje je bezpowrotnie komuś innemu do opieki. Ciągnie się to latami i w taki sposób jak to próbujemy zrobić tym temacie niszczymy coś co było albo mogło być wzorem do naśladowania przez innych z danego serwera. W takim przypadku jedna wygrana czy przegrana wojna nie ma żadnego znaczenia.
Jak nie wiem, skoro pisałem, ze mam dowody w postaci screenów to ,ze sa multikonta i wygrywa się o włos często wpływa na to kto jest w topce, te kilka multikont wpływa na wynik.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów