Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Archiwum forum > Archiwum gry

Archiwum gry Tutaj znajdziesz tematy dotyczące gry, które są stare, ale mogą się przydać.

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-03-2013, 21:56
potwurek potwurek jest offline
Błądzący

potwurek jest na właściwej drodze
Talking KLASER DOSKONAŁOŚCI - BŁĄD?

Witam
Uzupełniłem klaser do 94,35%, zostały mi itemy do uzupełnienia i są to artefakty. Znalazłem osoby które mają na sobie te itemy, wygrywam z nimi walki ale klaser stoi. Czy uważacie że to błąd w grze, czy artefakty w klaserze uzupełnia się tylko po ich zakupie/zdobyciu, no ale jeżeli tak co z artefaktami wojowników innych profesji i dlaczego klaser się już częściowo uzupełnił o te artefakty,może są jakieś ograniczenia lvl-owe? !!!?????????
Stare 14-03-2013, 22:05
Eneklis z Ktowie :D Eneklis z Ktowie :D jest offline
Pomocna dłoń

Miejscowość: Dolnośląskie
Eneklis z Ktowie :D jest na właściwej drodze
Cytat:
Zamieszczone przez potwurek Zobacz posta
czy artefakty w klaserze uzupełnia się tylko po ich zakupie/zdobyciu
Nie Artefakty nabijają się tak samo jak zwykłe przedmioty.

Cytat:
Czy uważacie że to błąd w grze
Nie.

Cytat:
może są jakieś ograniczenia lvl-owe? !!!?????????
Nie.

Itemy nabijają się zawsze jeżeli są założone na osobie, z którą wygrasz w walce. Sprawdź jeszcze raz czy nie masz tych itemów i jeżeli nie masz ich w klaserze to sprawdź osoby, które atakujesz. Jeżeli klaser dalej nie będzie Ci się nabijał to Zgłoś to do obsług

Ostatnio edytowane przez Eneklis z Ktowie :D ; 14-03-2013 o 22:07
Stare 14-03-2013, 22:07
kolejarz kolejarz jest offline
Szukający drogi

Miejscowość: Gdańsk
kolejarz jest na właściwej drodze
Domyślnie

Być może to artefakty z kibla. One się do klasera nie zaliczają.
Stare 14-03-2013, 22:28
Awatar Bqczek
Bqczek Bqczek jest offline
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Miejscowość: Szczecin
Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Tu masz prawie pełen klaser http://tariita.w.interii.pl/klaser.html , resztę artów znajdziesz tutaj http://forum.sfgame.pl/showthread.ph...nowe+artefakty Upewnij się czy mają właściwe arty i jeżeli to są te, których ci brakuje, a ich nie zalicza, to zgłoś to do supportu przez obsługę.

Ostatnio edytowane przez Bqczek ; 14-03-2013 o 22:30
Stare 14-03-2013, 23:11
potwurek potwurek jest offline
Błądzący

potwurek jest na właściwej drodze
Domyślnie

dzięki za odpowiedzi, czyli tylko część artefaktów wchodzi w skład klasera. Dzięki wielkie za pomoc :P
Stare 15-03-2013, 12:05
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Korzystając z faktu, że mowa o klaserze mam pytanie - poprzednio (jakiś czas temu, w minionym roku itd.), dawało się zobaczyć ile % zebranego klasera ma dowolna postać, nie tylko moja własna, ale każda na serwerze. Obecnie (miałem sporą pauzę w grze, niedawno pojawiłem się w grze ponownie, więc nie wiem po którym patchu to się zmieniło), klaser pokazuje się tylko przy własnej postaci, dawniej poza oglądaniem statów innych postaci można było zerknąc na % klasera. A może tylko mi się nie wyświetla klaser innych graczy ? W każdym razie coś z klaserem się zmieniło - jakby przestał być istotny.. Nawet pochwalić się nie można :))
Pozdr :)
ps. a loszki gildyjne też jakoś znerfione.. dopiero 45 pozostał zaporowy.. zmiany,zmiany,zmiany
Stare 15-03-2013, 12:18
Awatar Bqczek
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Bqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławęBqczek ma zapewnioną sławę
Domyślnie

Teraz klaser w profilu przeciwnika wyświetla się po prawej stronie paska gdzie jest pozycja i cześć. czyli nad opisem postaci mamy znaczek klasy potem pozycja i cześć a na koniec mamy klaser.
Stare 15-03-2013, 12:21
Kuszu
Gość

Domyślnie

tak jak mówi Bq teraz ikonka klesera jest w innym miejscu niż kiedyś.Tylko na systemach android i nie wiem jak jest na iOS nie da się podejrzeć %klasera u innego gracza.
Stare 15-03-2013, 12:41
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacjąStraszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Faktycznie - nigdy bym nie znalazł, dzięki :)
Jakoś brakowało mi tego klasera u innych, jednak jest - super :)
Thx:)
Stare 15-03-2013, 12:44
Awatar Bqczek
Dziamdziak
Zasłużony dla forum

Domyślnie

Niestety w aktualizacjach nie ma tylko wzmianka przy promocji http://forum.sfgame.pl/showthread.php?t=30397

Tagi
błąd, doskonałości, klaser

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów