Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Wróć   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Shakes&Fidget - Gra > Dyskusje

Dyskusje Porozmawiaj z nami o grze, aktualizacjach i nowościach wprowadzanych w nasz świat.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-06-2017, 16:03
Awatar Straszny Knypel
Straszny Knypel Straszny Knypel jest offline
Definicja dyskusji

Miejscowość: Sopot
Straszny Knypel cieszy się dobrą reputacją
Domyślnie

Dzięki :)
Co do kamieni - dokładnie to samo, można obecnie zapomnieć o klejnotach które dawniej udawało się czasem wykopać, obecnie raz, że same cechy są mocno zaniżone w stosunku do dawniejszych a po drugie to te czarne, po co komu te czarne skoro i tak są słabiutkie i po prostu nie ma z nich żadnego pożytku.. Dlatego właśnie dałem niedawno tą ankietę o poprawianiu klejnotów u Kowala aby coś z klejnotami móc działać...
Oby właśnie zapowiadana Solidność działała poprawnie, oby zakończony portal nie przeszkadzał w jej zaliczeniu.. bo obecnie w gildii można atak kliknąć, obrony też nie ma bo nikt nie atakuje (chyba że poprosimy aby w drodze wyjątku jakaś gildia zechciała atak wykonać..).. może pozostaje warta i koniec . Na czym więc u nas solidność ma polegać to nie wiem, ale może wystarczy się logować ..?
Pozdr.
Stare 13-07-2017, 03:19
Awatar deli
deli deli jest offline
Pomocna dłoń

deli jest naprawdę dobry/adeli jest naprawdę dobry/adeli jest naprawdę dobry/a
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez krawecki Zobacz posta
Super, gratulacje! Oby więcej takich osiągnięć i oby ludziom wciąż chciało się grać u mnie już niebawem cyknie 7 lat :)

Przy okazji dla mnie obecnie sala rycerska to nieporozumienie jak i dla większości z mojej gildii, 90% kaumlców to czarne, moim zdaniem średnio użyteczne. Strasznie ciężko o kamień do głównej cechy a koszty i czas kopania nie zachęcają :)
U mnie od kilku już tygodni lecą dość często klejnoty do głównej + dla pomocników w wieży. Nie to co wcześniej 99% to były czarne klejnoty. Kopie 3-4 razy dziennie na 20 kopalni i nie mam żadnego już problemu w wyposażenie się w żółte klejnoty (gram zwiadem). Jeszcze jakieś 2 miesiące temu na wykopanie jakiegoś dużego żółtego czekałem miesiąc, czasami dłużej. Musieli coś po zmieniać, bo kiedyś tak dobrze nie leciały inne niż czarne.

49/50 graczy ma salę powyżej 15 poziom.
Stare 18-07-2017, 06:36
diakon88 diakon88 jest offline
Szukający drogi

diakon88 jest na właściwej drodze
Domyślnie

11 lipca gildia w ktorej sie znajduje jako pierwsza i na dlugoooooooo jedyna zamknela portal na s2 :) sredni poziom gracza 379.
Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów